Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Takođe kolekcionar diskova, nekako mi je mnogo lepše :)
 
Ja sam dok je share trajao kupovao samo exclusive na disku, ali to se sad promenilo tako da uzimam i na disku a i digitalno ako ima neko snizenje.
 
Pojavili su se Ultimate Player Edition 1TB modeli u Nemackoj po ceni od 399 EUR, sto je neznatno vise od standardnog modela sa 500GB. Saturn
 
Taj rad hehe :)
 
Takođe kolekcionar diskova, nekako mi je mnogo lepše :)

Skupljao diskove na ps3 i sada sam skontao da mi uludo zauzimaju mesto, a da bookleti nisu ni izbliza kao sto su nekada bili, tako da cu svega da se resim.
X1, pc i PS4 100% digital, jedino za WiiU jos vijam diskove :).
 
God of War III Remastered je vrlo dobro urađen. Neki delovi igre izgledaju vrlo NextGen, sa cool baricama, osvetljenjem i efektima. Doduše 90% je kao na PS3, samo malo oštrije i sa 20 FPS-a više.
 
Igra je i na PS3 radila savrseno, ne razumem zasto su radili remaster, i jos dobro naplacuju...
 
Moj sony tv daljinac i sada radi pristojan posao kao zamena za dzojpad na ps4,ovaj verovatno ima nekoliko ekstra opcija. Cena ne bi ni trebala da bude preko 30$.
 
40% po trenutnim izvestajima Sony-a [49% proslog leta]. Plus, GoW1 i GoW2 su bili ~60fps, pa je lepo videti i GoW3 u takvom stanju.
 
Mnogo oni misle na nove igrace, bas zbog njih rade remaster...I kako oni znaju koliko je novih korisnika?
 
Misle, zato sto u njima (nama) vide puno dodatne love.
Ne da ce skoro svaki novi korisnik uzeti remaster, vec i deo starih.

A kako znaju, vrlo lako. Kapiram preko korisnickog naloga. Ako si imao aktiviranu PS3 konzolu i posle imas PS4, znaci stari si korisnik.
Ako imas samo PS4 nov si korisnik.

Tu nisu potrebne nikakve ankete, sve sistemski vide.

P.S. Sto se tice GoW, tu mi jedino nesto nije jasno. Kako nisu ubacili neki Collection remaster ? Mislim sta ce mi samo treci deo, hocu i prva dva. Evo lepo kao Uncharted. Jel ih to samo mrzi ili...? Uzimaju 40$ po igri, a mogli su 60$.
 
Poslednja izmena:
Lol oni guest naloge racunaju kao nove korisnike, zato se i razbacuju sa tim podacima :D
 
Nosilac, Fantom i Guest nisu 3 naloga, to je 1 nalog.
A da li lazu, svejedno im je, jer onda bi i sebe lagali pa izbacivali remastere koji nikom ne trebaju...
A pocevsi od TLOU Remastera pa evo skroz do sada ocigledno ubijaju koliko prodaju.
 
Nije problem sto izbacuju remastere, ali da u medjuvremenu izbacuju i neke nove igre, da su recimo radili na novom GOW-u, a uporedo radili remaster GOW 3 ne bi imao nista protiv, ovako mi sto smo odigrali igru na PS3 sedimo i blejimo cekajuci jos koju godinu da izbace nesto novo...koliko su fer prema novim korisnicima PS konzola, toliko nisu prema starim korisnicima...

A to za naloge si me pogresno razumeo, jel trofeji recimo idu samo tom jednom nalogu?
 
Da, Gostu. Ostali trofeji idu licnim nalozima. Ok shvatam ja sta hoces reci, da je svaki taj Gost ustvari nov korisnik, kapiram, ali znaju oni i to, imaju sve podatke nisu glupi... Preko MAC adrese sve vide, zato su i ukinuti fantomi. Mogu da pumpaju taj procenat, naravno svako to radi. To je marketing.

A slazem se ja sa tobom skroz, bilo bi mi isto kao tebi da sam na PS3 sve presao, kapiram te... Na srecu nisam pa mi odgovaraju ovi remasteri, a opet da ih ne izbacuju sacekao bi ako PS Now bude raspoloziv kod nas pa bi preko njega sve odigrao sto nisam, na isto mi dodje. Tako sam i mislio, cak sam imao u vidu da kupim i PS3 i sve igre koje sam propustio odigram. Kad ono kako vreme prolazi sve cu docekati i na PS4 :D

To je na zalost tako, bez dodatnog investiranja prikupljaju jos love, bukvalno od stare slave. Ne kazem da nemaju trosak, mora se napraviti port, ali to je smesno na osnovu toga da prave totalno novu igru... Krenuce sve to, ali ko zna kada... Mislili smo da posle prve godine krece ozbiljnije, kada ono nacekacemo se tamo od 2016 itd... GT7 2017...

(Sto je za mene jako dobro, taman da stignem sve da odigram, ali totalno razumem vas koji ste vec sve to izgustirali)
 
Poslednja izmena:
Meni jedino tlour i U trilogija imaju nekog smisla kao remaster inače mi koji smo izgustirali skoro sve od gos'n sonyja jos od 96te,nama je žali bože ovaj ps4...kada vidim kakva je suša i sta sam sve poceo da igram od dosade ne mogu sam sebi da verujem.
 
Kod nas očekuj cenu od min. 7000 din.

Ma da :) nisu valjda ludi da lupe toliku cenu?

Meni jedino tlour i U trilogija imaju nekog smisla kao remaster inače mi koji smo izgustirali skoro sve od gos'n sonyja jos od 96te,nama je žali bože ovaj ps4...kada vidim kakva je suša i sta sam sve poceo da igram od dosade ne mogu sam sebi da verujem.

U potpunosti se slazem, ja sam moj ps4 ukljucio pre par nedelja posle nekoliko meseci cisto da vidim da li uopste radi posto ga je prasina skroz pojela.
A od kada je izasao ps4 samo sam dve igre presao do kraja na njemu.
Sad se ceka uncharted 4, kontam da do tada ni necu da ga ukljucujem :D.
 
Pa probaj, vidis da fain2daniel rece da radi, ako sam ja dobro razumeo
Napisao da moj daljinac od smart tv sonyja radi i na ps4 od ceprkanja po svim opcijama do klasicnog koriscenja br plejera tako da ne vidim neku preteranu razliku u ovom novom ps modelu koji ce izaci u prodaji.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno