Šta je novo?

Sniper: Ghost Warrior

Popravili su se dosta, npr. onaj Code Of Honor 3 je skroz OK, vojna pucacina uz lomljavu svega i svacega na Fear engine-u, Sniper-a sad instaliram i jedva cekam da probam.
 
Probao sam igru, i totalno za opustanje, vidi se da je low budget i da su uzor ovoj igri trash americki akcioni filmovi iz 80-90ih. Grafika je lepa, od nivoa ne ocekujem nista specijalno s obzirom da je cela radnja u dzungli, a tu je i sunjanje koje nije bas najsrecnije odradjeno ali prolazi i na tom delu...
 
smanjiti zvuk, u sobi pustiti neku omiljenu muziku i držati se strogo snajpera, nikakvi juriši, pištolji, bombe.
i naravno ne očekivati previše :)
 
Ja je predjoh nakon 7cuki,polako na tenane,i probah malopre Multi,nije los,mada ce COD i BF fanovi odma da ga odbace jer ceo multi je takav da se jedva uoce igraci + kad se na to doda da svi pretezno koriste sunjanje i kamuflazu (sto bi neki za to rekli:kamperi) treba dosta ckiljenja i koncentracije ako ocete nesto da postignete kao i toga da nema trcanja po sred jer ode glava.Igra po meni vredi svaku paru (kad je nabavite kod cika doce),a posto mi je vise muka od sprejovanja kroz zidove i onih sto se*u bombe ovo mi je doslo ko 1 na 11
 
Nije loša igra. Stigoh do onog dela kad treba da prođem a da me ne primete, posle onog dela kad hoće da me upucaju. I svaki put kad izađem iz onog šatora odem najviše deset koraka i upale alarm i pucaju. Nemam pojma koji im je.
 
Nije loša igra. Stigoh do onog dela kad treba da prođem a da me ne primete, posle onog dela kad hoće da me upucaju. I svaki put kad izađem iz onog šatora odem najviše deset koraka i upale alarm i pucaju. Nemam pojma koji im je.

Ista stvar kod mene. Ne znam kako da predjem, stojim kod drugog satora i kad pokusam da krenem pravo da izadjem na druga vrata, znaci lik okrenut ledjima, ja puzim kao gmizavac i on se odjednom okrene i panika nastane, da ne pricam da me protivnici nekad vide i sa 300m, ove sunjacke misije su uzas
 
Misije sa pesadijom su uzas, ja sam obrisao cim sam probao ono je zlo. Zaboravite na stealth jer je onaj sistem ocajan , nekada ce vas videti i da ste u zbunju skroz nekada ne, klasicni City Interactive krsh.
 
Poslednja izmena:
Na jednom trejleru sam video da mora bas polako da se ide, bukvalno za 10m mora recimo 10minuta da se ide. Hmm bas cu da skinem igru da probam...
 
ako se ufilmaš i igraš baš snajperaški ok je, ali rambo dio mi je tolika tlaka da boli glava.
a i što dalje igram vidim da ni nivoi nisu baš isti, mislim sve je đungla ali ima različitosti
nervira me kačenje za razne travke, kamenčiće i slično, a ponekad vidim da i AI ima istih problema :)
znam da tražim previše od jedne low b. igre, ali smeta me i to što ginu i od metka u nogu
ma sve u svemu, taman da se zaglupim po pola sata, onda dosadi, gasim, pa opet kad me uhvati volja.
 
igrica je za low budget sasvim solidna.nisam igrao nesto preterano,cisto da je malo isprobam ali igrace se ovog leta..
Na jednom trejleru sam video da mora bas polako da se ide, bukvalno za 10m mora recimo 10minuta da se ide. Hmm bas cu da skinem igru da probam...
to bas i nije istina...
 
Igra ju djubre u svakom slucaju, low budget ili ne, po meni je treba zaobici i ne gubiti vreme, jer stvarno nista dobro nema da ponudi.
 
Jedino gde igra postaje interesantna su krajnje misije i misije gde navodis snajperistu, ili on tebe. One misije sa onom ekipom i rokanjem su blagi uzas kako je odradjeno. AI je katastrofalan, da su se barem potrudili da njega rese bila bi ovo odlicna igra. Ovako je sve upropasceno sa "inteligencijom" koja te roka kalasem sa iste daljine sa koje se ti mucis snajperom, a da ne kazem da vidi kroz lisce i drvece iako si ti skroz ghillied up. Inace da izvuce ovu igru do proseka je lepo upotrebljen engine, vidi se da su se potrudili po dizajnu igre jedno 10 puta vise nego po pameti protivnika.:D Sve u svemu oko proseka nekog, a za City mozda njihova najbolja igra.:D
 
ja volim ovakve igre, a s obzirom da od sniper elite, koji je po meni bio odlična igra tada, nije izašlo ništa ghost warrior mi je super. jedino što mi se malo čudno ponaša igra, i kad bacim sva podešavanja na high i kad bacim sve na low čudno mi koči, dok sa coj i coj2 nisam imao problema
 
Ljudi, potrebna mi je pomoc da instaliram patch 1.2 od ove igre. Prvi put da se susrecem sa ovim problemom prilikom instaliranje patcha...
Kako kliknem na .exe fajl da se pokrene patch u trenutku izbaci da SGW nije instaliran. Instalirana je full iso verzija, probao sam i u default folderu da instaliram igru ali nije nista od toga pomoglo.
Ne bi se tolko zezao oko patcha da novi patch ne donosi dosta novina.


AI
Fixed interactions of camouflage system with plants (the player will be less vulnerable to enemy sight when hidden in vegetation)
Adjusted AI alertness and seeing (e.g. the player will be less vulnerable to enemy sight at long distances)
Tweaked influence of the players posture and movement speed on being spotted by the enemies
Tweaked AI reactions, better behavior in combat situations
Removed over 95% of the static AI scripts during stealth actions and replaced with the improved stealth system
Multiplayer
Fixed multiplayer statistics
Adjusted duration of breath-holding
Fixed minor multiplayer maps geometry issues

Optimizations and Stability
Fixed possible random crashes on multi processor systems
Fixed minor stability problems on several hardware configurations
General Fixes/tweaks
Fixed registration of internet profile
Fixed blink after exiting game to menus
Weapons
Adjusted melee (knife) attack strength
Adjusted damage, accuracy and range of AI weapons
 
Vrati original exe i sve ostale fajlove koje si "zalecio", pa probaj opet.
 
Probao i nije ni to pomoglo tj tako uvek i patchujem
 
jedna od bazveznijih igara koje su izasle ove godine...
 
Nazad
Vrh Dno