Šta je novo?

Sniper: Ghost Warrior

Probah demo, igra je low budget ukratko. Dizajn misija los, nepriajtelji glupi, glasovna gluma losa, neprijatelji ponavljaju jednu istu recenicu itd. Osecaj pri pucanju je ok, samo je lako na medium jer se na shift usporava vreme i tako mozes da pogodis koga hoces, grafika je najbolja od svega, ista je kao u Call of Juarez BiB, meni radi oko 80-100FPS sve na max. 1080p.

Crossfire mi nije radio prvo, ali posle preimenovanja .exe fajla u CoJBiBGame_x86 je proradio :)

Znaci mozda nekome bude ok igra, ali deluje mi dosadno i niskobudzetno uradjeno barem meni, i ne verujem da bih je presao do kraja.
 

Prilozi

  • CoJBiBGame_x86 2010-06-15 10-35-46-12.jpg
    CoJBiBGame_x86 2010-06-15 10-35-46-12.jpg
    155.7 KB · Pregleda: 121
  • CoJBiBGame_x86 2010-06-15 10-37-58-46.jpg
    CoJBiBGame_x86 2010-06-15 10-37-58-46.jpg
    194.9 KB · Pregleda: 119
  • CoJBiBGame_x86 2010-06-15 10-41-25-93.jpg
    CoJBiBGame_x86 2010-06-15 10-41-25-93.jpg
    149.2 KB · Pregleda: 113
  • CoJBiBGame_x86 2010-06-15 10-35-55-13.jpg
    CoJBiBGame_x86 2010-06-15 10-35-55-13.jpg
    228.9 KB · Pregleda: 108
Poslednja izmena:
'de si našao demo?
 
PA da, cak kad sam preimenovao exe proradio je i CF, cak je i meni i graficka podesavanja sve preslikano, duzina ucitavanja itd. Sem sto je igra za nivo ispod CoJ-a naravno. Sve izgleda jako niskobudzetno pocevsi od ocajne glasovne glume do samog dizajna misija.

Plus bi bio sto je cool skidati neprijatelje snajperom uz efekat pracenja metka, i grafika, koja meni jako lepo izgleda, sve ostalo ispod proseka...
 
Na wikipediji pise 25 jun i 29 u Americi, valjda ce izaci do tada.
 
Sto ne bi mogla da radi, pa 9600GT je isti chip ko i 8800GT, samo sa manje sp-ova.
Sve jedno, 8800GT (pogotovo TurboForce verzija)je solidno (15-20%) brza od 9600GT. A i to manje SPova je manje=duplo :D

Inace igra i ako deluje malo skenj opet se nadam da ce biti bar malo zanimljiva,jer obozavam "snajperske" igre i u opste snajper kao oruzje(tacnije dodatak za oruzje).
 
Poslednja izmena:
Izlecena Skidrow!
 
Bolje da nisam skidao, jos gore nego demo ! City Interactive, krastavac.
 
Poslednja izmena:
^ meni je ova igra bas zanimljiva :D
 
Ma ocaj, sve misije iste, znaci okruzenja ista potpuno !!! Neprijatelji ne da su glupi nego nemam reci, ladno sam uleteo medju neprijatelje trcao i 3-4 ih ubio nozem dok me nisu skinuli a svi su bili naoruzani, glasovna gluma najgora moguca, prica, hmmm sta li je to ? Briefeing pre misije je jedna recenica ubij nekog tamo crnca diktatora i oslobodi dobre ljude latinoamericke zemlje bede...

Niskobudzetna igra uzas, jedino engine valja...
 
Jadan onaj ko je kupi, to sto sam je skinuo ne znaci da cu reci da je dobra ako je krshina... City Interactive je uvek imao njesra igre i imace i dalje sudeci po ovome, sad ce verovatno da stancuju gomilu sra*a sa ovim Chrome Engine-om kao sto su do sada sa FEAR Engine-om...
 
Poslednja izmena:
tako treba! na gvno treba upozoriti bilo ono free ili paid gvno! jel bar cool ono kad kamera prati metak? samo zbog tog je "kupujem" :)
 
Brate ako ces igrati igru zbog toga, ok onda. Igra je dobra koliko i bilo koja City Interactive igra, jedino je sada spolja gladac zbog novog engine-a. Pa sad ako neko igra njihove pucacine saka mu cast :)
 
Poslednja izmena:
Necu ni da probam ovo cudo ako ne mogu da namestim toggle aim. "X" je toggle aim za snajper ali ne mogu da ga promenim u opcijama? Da li neko zna u kom folderu su podesavanja/savegames, ne mogu nikako da ga nadjem :(?
 
Ja sam presao dve misije i Uninstall, svaka misija je ista, prica ne postoji itd. Bas bas ocajna igra.

Sava ti je u folderu igre imas Game/Out/Save i tu je.
 
ma kupit ću je za free, pa ko i ti kušati i zaboraviti
...ko mnogo puta do sada...
al stvarno šteta jer dobra snajperska igra bi bila hit sigurno
 
hm meni je igra naprotiv ok,prakticno JUNGLE verzija matorog SNIPER ELITA

@Medonja-sta ocekujes od ciste snajp igre,misije mogu da budu samo idi ubi,idi spotuj,usunjaj se a da te ne primete i sl.Sto se tice AI-a ,na pocetku je stvarno *****an(cak i na HARD) ali kako misije teku tako su sve precizniji i brojniji i nema da protrcis ni na 100m od njih a da ne popijes metak a kamoli da kao na pocetku igre uletis u njih i sve ih prekoljes i sl.

KAsnije takodje dolaze misije tipa idi ubi onog pa bezi,a onda se odjednom misija okrene tipa pomagali su ti rebeli pa sad isto to ali iz njihove tacke gledista kao obican pesadinac.

A prica me mnogo podseca na MW2/BFBC2 pricu samo snajperski orijentisanu u dzungli i Jungle selima:D
 
Poslednja izmena:
hm meni je igra naprotiv ok,prakticno JUNGLE verzija matorog SNIPER ELITA

@Medonja-sta ocekujes od ciste snajp igre,misije mogu da budu samo idi ubi,idi spotuj,usunjaj se a da te ne primete i sl.Sto se tice AI-a ,na pocetku je stvarno *****an(cak i na HARD) ali kako misije teku tako su sve precizniji i brojniji i nema da protrcis ni na 100m od njih a da ne popijes metak a kamoli da kao na pocetku igre uletis u njih i sve ih prekoljes i sl.

KAsnije takodje dolaze misije tipa idi ubi onog pa bezi,a onda se odjednom misija okrene tipa pomagali su ti rebeli pa sad isto to ali iz njihove tacke gledista kao obican pesadinac.

A prica me mnogo podseca na MW2/BFBC2 pricu samo snajperski orijentisanu u dzungli i Jungle selima:D

MW2 i BC2 su kilometrima ispred da se ne lazemo po pitanju svega :)
 
MW2 i BC2 su kilometrima ispred da se ne lazemo po pitanju svega :)

ja govorim o prici ne o samoj igri kao igri,jer da si igrao jos video bi da je prica slicna:zarobljen ti je neki marinac ti ga oslobadjas posle te on vodi kroz neko selo da uzmes neke podatke i kad to uradis on te ispali kao presao je na drugu stranu a tebe iskoristio.Ide prica i dalje ali nsiam presao igru da bi rekao sve do kraja ali mnogo podseca na BFBC2,samo sto tamo juris lika i ono novo oruzije a ovde lika i podatke o nuklearnom oruziju.
 
meni puca igra kada ucitava izmedju dve misije, kada zavrsim onu misju na naftnoj platformi i kada krece da ucitava sledecu - samo izadje na desktop
 
meni puca igra kada ucitava izmedju dve misije, kada zavrsim onu misju na naftnoj platformi i kada krece da ucitava sledecu - samo izadje na desktop

Jesi li instalirao update?Bez njega se desava izletanje na desktop!!
 
jesam onaj Skidrow...
 
Ja sam presao dve misije i Uninstall, svaka misija je ista, prica ne postoji itd. Bas bas ocajna igra.

Sava ti je u folderu igre imas Game/Out/Save i tu je.

Danke. Nije pomoglo. Ne verujem da su ubacili komandu kojoj ne mozes promeniti taster...

Inace igra bi mogla da prodje kad bi AI bio bolji. Jos sam u prvoj misiji i sunjam se kroz onoliku travu i rastinje dok me opusteno tipovi vide kroz sve zivo, a i smaknu s par metaka (sto ne bi bio problem da je prvi uslov ispunjen)...
 
Ma lose je odradjeno sunjanje, a i neprijatelje ni ne primetim u onom zelenilu nekada, da su uradili malo bolje to sto se stealth-a tice, a i brate prva misija kao mi smo neki snajperisti krijemo se u travi, sapucemo itd. PA posle kao juri lika kroz mesto puno neprijatelja wtf ? Morao sam celu mapu da pobijem da dodjem do njega a s obzirom kakav je AI to nije bilo bas prijatno.
 
Poslednja izmena:
Ljudi pa ovo i nije toliko lose.:D U odnosu na stare City igre i beskonacni niz Marine Sharpshootera, Rangera, Battlestrike-ova, ova igra je za koplje ispred. Jeste igra je neki prosek generalno gledano sa sve losim AI-em, ali ima ovaj novi konzolni smek plus Chrome i dobije se onako igriva zanimacija.
 
Nazad
Vrh Dno