Šta je novo?

Sniper: Ghost Warrior

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Da ne davim, quote je dovoljan. :)

sniper-ghost-warrior-20100319054718257-000.jpg


Momci sa IGN sajta su bili u prilici da probaju jedan nivo igre Sniper: Ghost Warrior. Izdavač je City Interactiv poznat po niskobudžetnim (čitaj očajnim) pucačinama koje štanca kao dnevne novine, ali ovim naslovom po svemu sudeći pokušava da prekine ustaljenu praksu.

Ukratko, mehanika igre se svodi na pronalaženje mesta sa dobrim pogledom na neprijateljske pozicije, posmatranje i praćenje neprijatelja, a zatim i skidanje jednog po jednog isprogramiranim redosledom uz pravilan tajming. U suprotnom će neprijateljski AI dići uzbunu kada vidi smaknutog kolegu. Pored stealth-a, igra koristi i run-and-gun mehaniku sa klasičnim roštiljanjem iz blizine.

Kampanja će imati 16 misija i zahtevaće 8 do 10 sati žmurenja na jedno oko i gledanja kroz vizir.

Sniper: Ghost Warrior će se pojaviti u drugom kvartalu ove godine za Xbox 360 i PC.
Izvor
 
Uf neki put kad bas imas vremena da ubijes ,ovakve igre su odlicne.Nadam se da ce imati neki Splinter Cell elemente ujedno :)
 
Ne samo City Int. i njihov veciti FEAR engine iskoriscen za sve pare!:D
 
Ce probamo,nece nista da nas kosta!Mozda i bude nesto od ovoga.
 
Multiplayer...

[YOUTUBE]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/9Ns2JZGPnyg&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/9Ns2JZGPnyg&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]
 
Lepo izgleda, jel taj engine je koriscen i u najnovijem Call Of Juarez?
 
Svidja mi se.
Kad izlazi ovo?
 
Aj da se ja i ti konačno složimo oko nečega :)

Eto slazemo se, sta je sledece, prijatelji, kumovi?:D Inace igra je garant teski prosek al nije na odmet biti malo Pjanovic i rostljiati sa daljine.:)

Snake1989 je napisao(la):
Lepo izgleda, jel taj engine je koriscen i u najnovijem Call Of Juarez?

Ja mislim da je ta verzija.
 
Inace igra je garant teski prosek al nije na odmet biti malo Pjanovic i rostljiati sa daljine.:)

Ma nije na odmet, samo lako je rostiljati iz daljine. Pogadjati, e to je vec drugi glagol ;).
A igra je smesna...
 
Poslednja izmena:
Svidja mi se koncept tj. konstantno koriscenje snajpera :-devil-:
 
Mislim da ce ovo biti prava igra za mene, posto obazavam snajper! :D
 
Extreme prejudice :d
[YOUTUBE]JHqOJjIj0H0[/YOUTUBE]
 
Pa i vi puno trazite, ipak city to pravi, i ovo sto se vidi iz trejlera pokazuje da su se bas potrudili. Svi znamo sta su do juce pravili.
 
Pravili su nisko budzetne igre, a sa ovom cu pokusati da se uzdignu na visi nivo.
 
mnogo smesna. centar nisana u glavu i headshot metak leti pravo bez obzira na daljinu i vetar :)

U prvom traileru su pomenuli da je to na Arcade nivou težine, ili tako nešto, znači ništa ne utiče na metak. Posle toga su isto pomenuli da na HUD-u imate sve, i otkucaje srca, i brzinu vetra, i morate da odredite otprilike daljinu mete da bi pogodili na težem nivou težine. Odgledajte ponovo prvo pretstavljanje i sve će vam biti jasno :)
 
Sve sto zelite da znate o igri... :)

[YOUTUBE]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/7X6xCEsyncE&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/7X6xCEsyncE&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]
 
Ja cekam ovo i Mafiju. Icicu u nedlju u crkvu da se molim da ovo ispadne kako valja :DDD. Za Mafiju sam vec ubedjen da hoce
 
A 8800GT ne moze da radi fiziku :bottle:.
 
Koliko ja znam 8800gt je jaca od 9600gt. Ne vidim razlog zasto bi menjao za slabiju?
 
To je sarkazam na vecinu postova na forumu gde ljudi savetuju da bolje da kupis 5850 i jos dokupis 9600gt za "40 evra" koja ce da radi fiziku u igrama i to ti je kao navodno bolja kombinacija nego da kupis gtx470. A niko ne razmislja o ploci koja ce to da podrzi, kako ce drajveri da rade, i na kraju kako bi igre radile...
 
Mrzelo me da trazim dal 8800GT moze da radi fiziku ili ne . ..
A ja nisam rekao sta tacno da uzme rekao sam nek bira sta mu se vise svidja :)
 
Sto ne bi mogla da radi, pa 9600GT je isti chip ko i 8800GT, samo sa manje sp-ova.
A i prestani da smaras, moz misliti dve grafe, jedna za fiziku.
Ni Sli/Crossfire nakon toliko godina nije primenljiv svuda, a tek ovo.
Ati-jevci, zaboravite na fiziku u igrama kao sto je Betmen, Mafia 2,...
:wave:
 
Kad izlazi ovo?
Hoce li podrzavati fiziku?
 
Nazad
Vrh Dno