Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Bilo je price jos pre nego sto je Sky dosao kod nas, da ce se naci u ponudi SBB-a. Nista ni dan danas.
 
Skida. Rajfajzen banka, 1%. Njena Visa kartica, iRačun. Tu karticu sam prijavio na Paypal, kao primarnu.
 
Ova poslednja verzija konačno radi na firesticku u 4k.
Naravno video je u 1080p ali pre sam morao da u firesticku stavim output na 1080p sad kad stavim na 4k i podesim još par stvari i slika je bolja.
 
Колико видим,серија Berlin Station сезона 3 нема Српски титл.
Јел може још неко да провери код њега шта кажу подешавања?
 
Nema.
 
Stigao mail, menjaju cenu od aprila...

SkyShowtime
Poštovani/a korisniče/ce SkyShowtime striming servisa,

Želimo da iskoristimo trenutak da izrazimo zahvalnost što ste jedan od naših prvih članova posredstvom naše ponude Half Price for Life (Upola cene doživotno). Posebni članovi poput vas nas inpirišu da nastavimo da pružamo najbolju moguću razonodu i želimo da vam damo do znanja da ste veoma cenjeni deo SkyShowtime zajednice.

Počev od 23. aprila 2024. uvodimo više fleksibilnosti u pretplatničke planove za SkyShowtime tako što ćemo da ponudimo dve vrste pretplate – „Standardni plus“, novi naziv za vaše trenutno članstvo, a uvodimo plan „Standardni sa reklamama“.

Ne treba da radite ništa kako biste nastavili da uživate u SkyShowtime-u bez reklama i bez prekida* i mi ćemo nastaviti da poštujemo vašu aktivnu ponudu Half Price for Life (Upola cene doživotno). Vaša trenutna pretplata će automatski preći na preimenovani Standard Plus plan od 23. aprila 2024. godine i vaša plaćanja će automatski biti preuzeta sa vašeg postojećeg načina plaćanja.

Uvek smo se trudili da pružimo vrhunsko iskustvo po pristupačnoj ceni i sada podižemo kvalitetan sadržaj dostupan na našoj platformi kroz uključivanje više blokbaster filmova direktno iz bioskopa, više novih i ekskluzivnih serija i sve bogatiju ponudu SkyShowtime Originala, koja uključuje i domaću produkciju.

U svetlu navedenih promena, cena vaše mesečne “Standardni plus” pretplate će porasti.

Počev s vašim prvim redovnim datumom naplate od 23. aprila 2024. nadalje, vaša mesečna pretplata će biti podložna novoj cenovnoj strukturi i biće uvećana na sledeći način:

Mesečno Upola cene doživotno
Trenutno: 2,99 € mesečno
Od 23. aprila 2024: 3,99 € mesečno

Ukoliko se vaša pretplata završava pre 23. aprila 2024, navedene promene se neće odnositi na vas.

Ukoliko niste saglasni sa ovim promenama, možete otkazati svoju SkyShowtime pretplatu tako što ćete posetiti svojustranu sa Računom i isključiti automatsku obnovu pre nego što promene stupe na snagu.

Izmene naših Odredbi o korišćenju i Izjave o privatnosti

Dok se trudimo da konstantno unapređujemo naše usluge i pružimo vam najbolje iskustvo, takođe želimo da vas obavestimo da ažuriramo naše Odredbe o korišćenju i našu Izjavu o privatnosti . Možete pronaći siže izmena ispod, ali preporučujemo vam da pregledate ažurirane Odredbe o korišćenju te Izjavu o privatnosti u celini.

Ažurirane Odredbe o korišćenju će stupiti na snagu 23. aprila 2024. Nije potrebno da preduzimate bilo kakve radnje, već samim nastavkom korišćenja naših usluga nakon ovog datuma, dajete saglasnost da budete obavezani ažuriranimOdredbama o korišćenju . Ukoliko niste saglasni sa ovim promenama, možete otkazati svoju SkyShowtime pretplatu tako što ćete posetiti svoju stranicu sa Računom i isključiti automatsku obnovu.

Ažurirana Izjava o privatnosti će stupiti na snagu 28. februara 2024. Znamo da cenite svoju privatnost, tako da želimo da osiguramo da se osećate potpuno informisani o tome šta radimo sa vašim ličnim podacima nakon što nam ih poverite.

Uvek smo tu da pomognemo. Ako imate pitanja, posetite naš Centar za podršku za više informacija.

Hvala vam što birate SkyShowtime i jedva čekamo da nastavimo da vam pružamo razonodu s najboljim holivudskim sadržajem i naslovima legendarnih brendova Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock, kao i SkyShowtime Originalima.

Detaljnije o izmenama naših Odredbi o korišćenju

Ovo podrazumeva:


Dodatne formulacije kako bi se detaljnije opisale vrste sadržaja koje možemo ponuditi na servisu.


Dodatne formulacije da se pojasni uvođenje novih planova pretplate i mogućnost prelaska na drugačiji plan.


Pojašnjenje o načinu na koji naši planovi pretplate mogu (u zavisnosti od odabranog plana) podrazumevati reklamiranje (uključeno sponzorstvo i plasiranje proizvoda) i/ili SkyShowtime promotivne trejlere. Takođe smo jasno dali do znanja da je zabranjen bilo kakav pokušaj sprečavanja prikazivanja reklama (uključujući upotrebu tehnologije blokiranja reklama).


Ažuriranje odredbi koje pokrivaju naplatu kako bi se uključile jasnije informacije o ciklusima naplate i trajanju vaše pretplatničke obaveze.


Pojašnjenje odredbi koje pokrivaju pretplate pribavljene posredstvom trećih strana.


Pojašnjenje o načinu na koji možete da delite svoj račun sa ovlašćenim korisnicima iz vašeg domaćinstva.


Detaljne informacije o tome kako i kada možemo promeniti naše odredbe i cene u budućnosti.


Uklanjanje ili simplifikacija izraza ili odeljaka koji se ponavljaju tako da odredbe ostanu transparentne, jasne i lake za snalaženje.
Detaljnije o izmenama naše Izjave o privatnosti

Ovo podrazumeva:


Ponovno osmišljavanje izjave o privatnosti tako da je fokus na vama i na tome kako se naše procesne aktivnosti odnose na vas i način na koji koristite naš(-e) servis(-e).


Pojednostavljeni izrazi i objašnjenja kako bi se povećala transparentnost načina na koji SkyShowtime tretira vaše podatke i kako bi se navedeno pojasnilo i učinilo razumljivijim svim našim cenjenim klijentima.


Dopunske informacije specifične za naše ažurirane opcije pretplate i karakteristike i funkcionalnosti.


Detaljnije informacije o vašim pravima i izborima, budući da znamo da vam je to važno, što uključuje njihovu definiciju, kako ih možete primeniti, i sve različite načine kontakata koje su vam dostupne kako biste osigurali da dobijate podršku koja vam je potrebna.
*Može uključivati promotivne trejlere za SkyShowtime filmove i šou programe.
SkyShowtime
RgRnwda5PlcFc3BjZXVCCmXWuVHfZWpEfb9SE3JheWtpemFAb3V0bG9vay5jb21YBAAAAis~
 
Stiglo i meni,bilo mi mrsko da sve čitam.Hoće biti nekog apgrejda i hoće li srediti titlove na Android boxovima?
 
Bezobrazluk. Uskoro će svi striming servisi da budu iznad 10 evra. Bitno da povećavaju svi cene, a kvalitet, kvantitet, bolja aplikacija...ništa. To ih ne zanima.
 
Stiglo i meni,bilo mi mrsko da sve čitam.Hoće biti nekog apgrejda i hoće li srediti titlove na Android boxovima?
Ево само три пасуса, прво ово:

Želimo da iskoristimo trenutak da izrazimo zahvalnost što ste jedan od naših prvih članova posredstvom naše ponude Half Price for Life (Upola cene doživotno). Posebni članovi poput vas nas inpirišu da nastavimo da pružamo najbolju moguću razonodu i želimo da vam damo do znanja da ste veoma cenjeni deo SkyShowtime zajednice.

Па онда:

Počev s vašim prvim redovnim datumom naplate od 23. aprila 2024. nadalje, vaša mesečna pretplata će biti podložna novoj cenovnoj strukturi i biće uvećana na sledeći način:

И на крају ово:

Mesečno Upola cene doživotno
Trenutno: 2,99 € mesečno
Od 23. aprila 2024: 3,99 € mesečno
 
Meni su poslali pogrešan mejl, iako sam "doživotni pretplatnik na pola cene":

"Počev s vašim prvim redovnim datumom naplate od 23. aprila 2024. nadalje, vaša mesečna ili godišnja pretplata će biti podložna novoj cenovnoj strukturi i biće uvećana na sledeći način:

Na mesečnom nivou
Trenutno: 5,99 € mesečno
Od 23. aprila 2024: 7,99 € mesečno"

A ja i trenutno i od početka, sve do sada plaćam 2,99 €.
 
Ово је само повећање цене за ништа буквално, виде ћемо да ли ће поправити рад апликације и средити многе недостатке које имају или ће само цену средити!!!
Meni su poslali pogrešan mejl, iako sam "doživotni pretplatnik":

"Počev s vašim prvim redovnim datumom naplate od 23. aprila 2024. nadalje, vaša mesečna ili godišnja pretplata će biti podložna novoj cenovnoj strukturi i biće uvećana na sledeći način:

Na mesečnom nivou
Trenutno: 5,99 € mesečno
Od 23. aprila 2024: 7,99 € mesečno"

A ja i trenutno i od početka, sve do sada plaćam 2,99 €.
Пиши им контсктирај их, што је сигурно, сигурно је, мени су послали регуралан мејл, виде ћемо шта ће и да ли ће нешто донети ово поскупљење по питању саме апликације или ће бити надоградња само цене!!!
 
Ako stave zvanicnu aplikaciju za FireOS iliti firestick i poprave jezivu WebOS verziju i prosite portfolio onda i ajde. Realno za ove pare od 4e koje cu placati ubuduce mi se isplati jer imam ceo Nicklodeon opust sa sinhronizacijom na srpski :)
 
Пиши им контсктирај их, што је сигурно, сигурно је, мени су послали регуралан мејл, виде ћемо шта ће и да ли ће нешто донети ово поскупљење по питању саме апликације или ће бити надоградња само цене!!!
Pa ako su takve dileje da mi sa 3€ poskupe na 8 €, neka ih. Odmah ću izvršiti reklamaciju i otkazati. I ovako jedva da sam jednu mini seriju odgledao kod njih. Takvih striming 💩💩💩 ima sada koliko hoćeš. Sve isto, ni jedna mi ne treba pored onoga sto već imam i plaćam na EON premiumu.
 
Ako npr.otkažem mesečnu pretplatu do tog 23.4. i prebacim se na godišnju pretplatu koja je sad oko 46,47 evra (a biće valjda 63.64 evra) hoće ta cena važiti cele godine ili me svejedno prebacuju na višu cenu?
 
^^ Pa da. Tako su trebali da pošalju primer za cene u mejlu, kao kod @syxxtreme . A ne meni, "doživotnom" pretplatniku da ističu cene koje ne bi trebalo da me se tiču.
 
… imaš 50%, cena sa 5.99 ide na 7.99 i umesto 2.99 plaćaćeš 3.99… to je jedino logično… e sad, da li će tako biti… :)
 
Poslao sam im mejl. Na srpskom. Da mi ne šalju pogrešne generičke mejlove za redovne pretplatnike, već onaj za "doživotne". Odgovoriće za 24 h, kažu.
Valjda na srpskom. Kada su već takvi stručnjaci da su pobrkali kome je namenjena koja varijanta 😁
 
gde ima netflix za 3.99$ u srbiji?
 
I meni stigao mejl za 3,99.
Jbmliga, meni je Skyshowtime odličan. Ima dobru ponudu i nove stvari koje dodaju su OK.
I nisam primetio ikakav problem sa aplikacijom za TV ili Tablet. Još kaska za Netflixom i Apple TV ali nije lošija od HBO ili nesrećnog Prime-a,
Lično nisam od onih kojima je bitan prevod, 4k, 1000 hz...itd Mslm, ne kudim, ko voli OK.
Jedina mana mu je još uvek relativno mali katalog. I da plaćam punu cenu ne verujem da bih pristao na 8$.
Npr, Na Skyshowtime-u hledam mnogo više stvari na HBO ali bih još uvek zadržao HBO kad bih morao da se nečega odreknem čisto zbog veće količine naslova,
To je bilo my 2 cents o poskupljenju
:)
 
I meni stigao mejl za redocnu cijenu, a par sati nakon toga skinuli 2,99 €!

Greška je u pitanju!
 
...i sada podižemo kvalitetan sadržaj dostupan na našoj platformi kroz uključivanje više blokbaster filmova direktno iz bioskopa, više novih i ekskluzivnih serija i sve bogatiju ponudu SkyShowtime Originala, koja uključuje i domaću produkciju. ...
Ovo je novitet za to povecanje cene...mene brine da li samo obecavaju ili stvarno imaju neki konkretan plan sta ce da ubace, verujem da to niko jos od nas ne zna

PS: iskljucivo rentam moj akaunt i vise mi je odbojno nego privlacno sto povecavaju cene...nebitno da li je 100din ili 500din, mirise mi da ovo rade samo da izvuku pare od nas i da se nece bukvalno nista promenito za nas korisnike :)
 
Nazad
Vrh Dno