Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Samo prenosim sta sam procitao.. ne znam da li ce biti tako.

8 februar: serija The Lovers
9 februar: Nemoguca misija ovaj zadnji deo, Halo sezona 2
16 februar: Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
19 februar: The Woman in the Wall - serija
22 februar: Ted- serija.... Ovo sam isto procitao i ako sam dobro razumeo, prve 3 ili 4 epizode ce da stave u februaru a ostale u aprilu... xaxa ja se nadam da ovo nije istina, ako jeste svaka cast za njih, inace serija je bila na Peacock i ima 7 epizoda.
22 februar: Heist 88- film
 
Ja na SST odgledao samo Ambulance, jedan film od kako tece pretplata, retko kad i udjem tamo cisto da ne zaboravim na sta lici aplikacija
 
Oni to rade stalno, obrisu neke filmove i bukvalno ih vrate posle par nedelja opet...
 
Uzeo mesečnu pretplatu preko Rumunije; 3,99 € mesečno, 30,99 € godišnje. Za pretplatu mi je bio potreban vpn, za gledanje ne treba.

Ima srpski titl; nisam sve proveravao, jer uključujem engleski titl.

Nezgodno je što je sve na rumunskom, nekad čak i naslovi.

Ali ta pogodnost ulazi u cenu. 🙂
 
Jesu dodali išta u 4K?
 
Jok :( S obzirom na to koliko je prošlo od tih najava da rade na dodavanju 4K materijala, ja počinjem da sumnjam da će se to desiti. Mada, sa količinom crtaća koju imaju i sa cenom o 3 €, meni je to sasvim prihvatljivo i bez 4K :)
 
… oni najprostije stvari razvlače na po godinu dana za rešavanje… a, još da prepakuju sav materijal, pojačaju infrastrukturu i resurse… to će potrajati… verovatno povući i višu cenu… btw, sa zadnji Update-ima, aplikacija baš ‘leti’… vizuelno je samo ok, ali je jako brza…
 
I meni fali 4k sadržaja i nadam se njegovoj skoroj implementaciji u servis. Ali koliko vidim ni HBO se ne proslavlja sa istim a daleko je zvučnije ime i postoji odavno.
 
I meni fali 4k sadržaja i nadam se njegovoj skoroj implementaciji u servis. Ali koliko vidim ni HBO se ne proslavlja sa istim a daleko je zvučnije ime i postoji odavno.
MAX (dolazi za koji mesec kod nas, zamena za HBO Max) će imati 4K sadržaj a SkyShowtime bi trebao u toku druge polovine ove godine da krene sa ubacivanjem 4K sadržaja.
 
tema za MAX
 
Oni nisu u stanju ni da kompletiraju serije sve koje nude na servisu, a ne da dodaju 4k sadrzaj… Imaju oni dosta posla da ispeglaju, pre nego sto se bace na 4k
 
Ma prvo sto nemaju ni 5.1 audio ni na jednom sadrzaju, negde su audio trake pogresne, posteri 95% nisu prevedeni, a i oni koji su prevedeni pola cirlica, pola latinica, uzas...
 
što bi posteri bili prevedeni? eventualno da se stave posteri za ovaj deo sveta, ako ih uopšte ima i nisu neka zeznuta prava korišćenja
 
I HBO ima sve postere prevedene.
 
  • Like
Reagovanja: S03
Ne zaboravite da je čitav servis pokrenut nekih 18 meseci pre planiranog. Zato jeste jeftino sada ali vremenom a to će biti uskoro, kad ubace 5.1, Dolby Atmos, 4K, HDR, biće i cena drugačija.
 
A koja je fora sa tim da Bugarska, Rumunija i Poljska uvek povoljnije prođu?
Vidim da neće biti poskupljenja (ni paketa sa reklamama) u ostatku regiona (Makedonija, Albanija, Bosna, Crna Gora…)
 
Prati se srednja vrednost plata u svakoj državi (uzimaju se u obzir zvanični izveštaji ministarstva finansija). Jačina ili slabost dinara prema dolaru i euru.
 
Crna Gora, Poljska, Rumunija imaju veću prosecnu platu, CG koristi € pa opet nema poskupljenja? Portugal jeftiniji takode…
 
Nazad
Vrh Dno