Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Crna Gora, Poljska, Rumunija imaju veću prosecnu platu, CG koristi € pa opet nema poskupljenja? Portugal jeftiniji takode…
Oni se vode onim što sam napisao ali da, svaki streming servis u Srbiji bude skuplji nego u zemljama regiona.
Mi im svakako nismo nešto mnogo bitni zbog visokog procenta piraterije i nezaustavljanja iste.
Država nijednom nije uspešno realizovala dogovore sa mejdžor kućama u vezi piraterije i to je problem koji traje još od raspada Jugoslavije.
 
… a naš dinar je realno 117 i plate realno prosečno veće od Bugarske i Rumunije…?!
 
Oni se vode onim što sam napisao ali da, svaki streming servis u Srbiji bude skuplji nego u zemljama regiona.
Mi im svakako nismo nešto mnogo bitni zbog visokog procenta piraterije i nezaustavljanja iste.
Država nijednom nije uspešno realizovala dogovore sa mejdžor kućama u vezi piraterije i to je problem koji traje još od raspada Jugoslavije.
Navedi bar jedan streaming servis da je skuplji u Srbiji nego u zemljama regiona. Takav servis ne postoji, barem nije postojao do evo SkyShowtimea 😅
 
Teško je objašnjivo.
Mi nismo u EU, regulativa je drugačija.
Stvarno ima dosta stvari koji utiču da budemo skuplji sa pretplatama.
Navedi bar jedan streaming servis da je skuplji u Srbiji nego u zemljama regiona. Takav servis ne postoji, barem nije postojao do evo SkyShowtimea 😅
Netflix, Disney, pa svi.
Da su cene iste, masa ne bi plaćala turcima.
I da, sve mejdžor kompanije tretiraju Tursku kao evropsku državu.
 
Netflix, Disney, pa svi.
Da su cene iste, masa ne bi plaćala turcima.
I da, sve mejdžor kompanije tretiraju Tursku kao evropsku državu.
Cene Netflixa, Disney+, HBO Maxa su iste i u Srbiji i u zemljama regiona. Ne znam zašto se spominje Turska jer to nije zemlja regiona. Pričam o ex-yu državama + ostatak Balkana. Cene svih streaming servisa su iste (osim evo SkyShowtimea, kao što već rekoh).
 
Cene Netflixa, Disney+, HBO Maxa su iste i u Srbiji i u zemljama regiona. Ne znam zašto se spominje Turska jer to nije zemlja regiona. Pričam o ex-yu državama + ostatak Balkana. Cene svih streaming servisa su iste (osim evo SkyShowtimea, kao što već rekoh).
Izvini, nesporazum u komunikaciji.
 
Pa to bi bilo okej da ostane 50% uz prelazak na taj ads plan, ostala bi ista cena. Cak malo i niza
 
Koliko god dizali cene, oni koji imaju 50% popusta, uvek će ga imati, dok ne reše da otkažu pretplatu.
 
To je skroz jasno, samo je pitanje da li ce dozvoliti da ko ima 50% predje na ads plan ili ce morati na standard bez ads.
Nesto ne verujem da ce dati da budes sa 50% na ads, jer bi u tom slucaju cena bila 2,49. Sto je nize nego sto sad placamo.
 
Kontam da neće dozvoliti, nego ćeš automatski biti prebačen na minimalni no ads paket.
 
Znaci dosao je kraj nasim pretplatama po 2,99 😂 bilo je lepo dok je trajalo
od aprila biće 3,99€, što i nije strašno. pod uslovom da su u tabeli date krajnje cene


skrenuo bih pažnju da ovo nije tema o poslovnim politikama, uključujući tu i detaljno poređenje cena između država. svaka sledeća takva poruka biće izbrisana. hvala na razumevanju
 
Da li važi 50% i na godišnju pretplatu, tj da li će moći sa sadašnjeg mesečnog plana od 3€ da se prebaci na godišnji koji bi sa popustom trebao biti 31,5€ ?
 
Da li važi 50% i na godišnju pretplatu, tj da li će moći sa sadašnjeg mesečnog plana od 3€ da se prebaci na godišnji koji bi sa popustom trebao biti 31,5€ ?
Pa sumnjam mislim da se taj popust od 50% odnosi na mesečnu pretplatu. Malo su se zaneli,pa HBO godišnja pretplata je 55 evra a nudi mnogo više
 
Mozda ce poskupljenje opravdati dodavanjem 4K sadrzaja i visekanalnog zvuka
 
E i ja se to nadam, i da dodaju gde nedostaje srpski audio, ima dosta animiranih filmova gde fali, malo su neozbiljno počeli ali sada imaju priliku da se izvuku.
 
I da im svi naslovi iz ponude budu lokalizovani, barem prevod
 
Ја сам сада збуњен тотално, прочитао сам све ваше коментаре и једно је сигурно да ће поскупљења бити тамо негде у априлу, ако не грешим??? Али није сигурно ништа да ће и да ли ће побољшати сам квалитет и сервис апликације, почевши од материјала који имају, па до неких других ствари, ако тако заиста буде онда није професионално са њихове стране, видећемо шта ће донети време које долази!!!
 
Istekla mi kartica pa dobio novu. Moram da azuriram tamo na sajtu, jel sigurno da kliknem ovo nakon popunjavanja, jer me buni ovo "zapocni pretplatu" pa se pitam dal ce ostati cena koju sam do sada placao od otvaranja servisa? Sad je 3e, ali se pitam da me nece prebaciti na full cenu.
 
Ti ne treba da zapocnes nista nego da zamenis karticu, a i da se to desi bice ti 3.92E mesecno ako uzmes godisnju.
Ja sam to otkazao posle tri meseca, za malo vise od njihove godisnje pretplate imam sad Netflix(NG), Prime(PL), AppleTV+(IN) .
 
Poslednja izmena:
Ti ne treba da zapocnes nista nego da zamenis karticu,
to i radi nego je zbunjujuć prevod. upravo sam otišao da kao zamenim karticu (ističe ovog leta) i stvarno piše tako. uneseš podatke za novu karticu i onda ne znaš da li da klikneš
 
Onda nema druge ako hoce da nastavi, nek javi sta se desilo.
Mada mislim da je taj koji je radio prevod to glupavo formuisao i da ce to biti ok.
 
Resio sam momci, mucilo me sto nakon popunjavanja podataka pise "Zapocni pretplatu" pa sam mislio da ce da mi pocnu naplacivati po full ceni umesto po staroj od 2.99e jer imam popust. To "zapocni pretplatu" bi mogli promeniti u jednostavno "OK" ili "Azuriraj". Al nebitno sad. Pise da ce sledeca naplata bit 1.3, 2.99e, sto znaci da je sve ok
 
Poslednja izmena:
Ja im plaćam preko Paypala i nemam nikakav problem sa karticama. Brišem ih i dodajem kako hoću i to ne utiče na plaćanje. Takođe 2.99 €.
 
Nazad
Vrh Dno