Šta je novo?

Skoro savršeno kućište....



SUP-01 interesantan koncpet

ali DAN Case A3 veoma zanimljivo, i dosta se dobija za 69.99 :)

i naravno odmah iskocili builds :D



 
Poslednja izmena:
Ovaj Mat Li sada snima takve video radove da kad bi snimao kantu za otpatke ja bi poželeo da je imam, a kamoli kućište.
 
Chrome je u stvari PCMR verzija, koju imam, ok vece dimenzije.

1708014558078.png

DAN Case A3 je idealan za streaming PC, uzet u razmatranje.
 
Poslednja izmena:
 
Jel Corsair 7000D i dalje best buy u cenovnom rangu do 300-350e ili se u medjuvremenu pojavilo nesto bolje i mozda povoljnije? Prioritet je airflow u kucistu i naravno izgled.
 
Ukusi su različiti. Meni lično Phanteks NV9 je najlepše i najfunkcionalnije kućište u tom cenovnom rangu. I veličini.

A kad pomenu Corsair, bar što se kućišta tiče, počeli su opasno da lutaju. Početkom 2000-ih imali su baš lepa kućišta, malo su se povratili sa 4000 i 5000 serijom, a danas rade samo copy/paste drugih kućišta, I to sa većom cenom. Što je i ovde slučaj.
 
Ukusi su različiti. Meni lično Phanteks NV9 je najlepše i najfunkcionalnije kućište u tom cenovnom rangu. I veličini.

A kad pomenu Corsair, bar što se kućišta tiče, počeli su opasno da lutaju. Početkom 2000-ih imali su baš lepa kućišta, malo su se povratili sa 4000 i 5000 serijom, a danas rade samo copy/paste drugih kućišta, I to sa većom cenom. Što je i ovde slučaj.


I njega sam uzeo u obzir. Izbor je pao na:

-Corsair 7000D
-Fractal Design Meshify 2 XL
-Phanteks NV9
-Lian Li Dynamic Evo XL.

Kod Phanteksa i Lian Li mi se ne svidja sto ne dolaze uz nijedan fan, sto korisnika baca u dodatni trosak, koji zapravo nije mali kada se uzme u obzir da jedan kvalitetan ventilator kosta barem 25-30e. Tako da mislim da cu ako ne uspem da nabavim Corsair da idem na FD Meshify 2XL. Ima sve sto mi treba, nesto losiji mozda airflow ako ga uporedjujemo sa 7000D, ali sa druge strane je za 100e jeftinije.
 
Scyter - sto ne u obzir i Hyte y70.

pogleda malo live verziju sklapanja 2500x..ne dopada mi se uopste..prvo, ima cudnu tezinu i to uglavnom zbog onog i/0 top panela..sam taj dio daje cudnu tezinu. drugo nema tzv cable management panel ko sto ima lian 011 mini il ovi veci D..cak ni 6500x nema...trece, dimenzije 2500x, 479 x 304 x 376 mm..strasno, em dugacak em sirok, a ne moze da primi 420 radiator niti 3x140 fans gore/dole..konto sam zbog tezine 011D da zamjenim, al cu odustati..
 
 
skrenuo bih pažnju da ovo nije tema za preporuke i best buy kućišta. ovo je, inače, jedna dobra tema, sa dosta zanimljivih rešenja na polju kućišta
 
Novo TUF kućište i poludeli Mat Li. :D :D
 
 
Slaviću kad Stiv bude nešto testirao a da mu video bude kraći od pola sata. :)
 
Ovaj Mat Li sada snima takve video radove da kad bi snimao kantu za otpatke ja bi poželeo da je imam, a kamoli kućište.
Al me zivcira sa onom beanbag kapom, kafom i zongliranjem srafcigera :) . Mada, slazem se, odlicne snimke pravi.
 
Dobro, to mu je imidž, po tome se razlikuje od ostalih, jer je, izgleda, pomalo weirdo i u pravom životu. Ali opet su mu dobri klipovi, evo novog. :) :)
 
Ne, uopšte ne liče.
Phanteks XT view (NV5 mi je i dalje lepše)...

...nasuprot potpuno drugačijeg ThermalTake 270 View. :)
 
Odličan sleeper.
 


Još jedan LianLi O11 klon. Ovako veliki centralni otvor za ploču (zapravo za pristup montaži CPU hladnjak-a) - ne sećam se da sam negde video. Vrv nisam obraćao pažnju...
 
Kao i svaka moda. Ali recimo Jonsbo D300 je zanimljivo, prozor je savijen, iz jednog dijela, a cijena poprilično povoljna za tako nešto:
 
Više bih volio da vidim veći izbor vertikalnih (tower) kućišta, za sada je prilično tanko na tržištu.

Evo jednog interesantnog, može da se zbudži ozbiljna grafika u njega (do 350mm) ali izgleda kao korpa za veš :)

 
Čini mi se da je to sljedeći trend, vidim sve više zanimljivih towera.
 
Nazad
Vrh Dno