Šta je novo?

Skoro savršeno kućište....

ah... koliko ce ih da se voza na LL 011... vise nije ni smesno

 
Gomila manjih kućišta se voza na NCase M1 layoutu već godinama jer je efikasan...ne znam da li je Dan A4 prvo "sendvič" kućište ali je verovatno prvo koje je proslavilo taj layout i sada ga koristi većina sub-10L kućišta. Silverstone Raven je popularizovao (donekle) odozdo-naviše airflow koji sada koriste neka kućišta (Fractal Torrent, na primer), neko je počeo sa staklenom prednjom stranicom, neko sa PSU shroudom, sada cela industrija koristi to...
Hoću da kažem, sve što danas rabimo kad su kućišta u pitanju je neko prethodno izmislio i popularizovao, uključujući standardni ATX. Ne znam da li se neko uopšte i seća prvog ATX kućišta.
Ne vidim ništa čudno u tome. Nije kao da može mnogo tople vode da se izmisli kad je u pitanju kutija u koju pakuješ komponente...meni bi laskalo da je nešto što sam izmislio postane trend. A mislim da Lian Li nije ni izmislio takav layout, bilo je i ranije takvih kućišta (Corsair ili Cooler Master?), samo nisu imala staklene stranice...
 
to je bilo za antec clone :)

asus nije nista nalik LL 011



 
Poslednja izmena:
Ja se jos smejem benchovom postu na fejsu o revolucionarnom deepcool kucistu. Ovaj bench nasao uzor u informeru😂
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-01-09-21-13-11-248_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-01-09-21-13-11-248_com.android.chrome-edit.jpg
    213.5 KB · Pregleda: 235
Takve "postove" piše distributer/proizvođač.
 
onda neka budu na nalozima distributera/proizvođača
 
Ili da ne piše samo sitnim tekstom na dnu da je u pitanju "PR saopštenje" a ne autorski tekst ili komentar (na Facebooku ni to).

1704895247923.png
 
 
 
mogao bih sada da stavim i MSI O11 clones :) ali ono...


evo nesto interesantnije :)

 
Moje sledece kuciste. Odmah mu ubacujem 400mm radijator.
 
 
 
 
Evo jedno i od mene,Stigao u pletak Asus ROG Hyperion gr701i juce sklopljeno.Veoma prostrano,atraktivno,lak pristup komponentama.Ja sam samo prepakovao iz starog kucista komponente (Ryzen 5 5600x,Nvidia 2080,2 ssd-a i 1 obican hard disk.Imam u planu neko vodeno hladjenje ali ima vremena za to.
 

Prilozi

  • 20240128_130222.jpg
    20240128_130222.jpg
    142.8 KB · Pregleda: 152
Ne verujem ni da bi se ti bunuo da ga dobijes za dz.Cak sta vise mislim da bi ga tada hvalio kao da je od zlata!!!!
 
ASUS ROG Hyperion gr701 je isto što su Nike AIR ZOOM ALPHAFLY NEXT% 2 među patikama. Vrhunsko, ali ružno za medalju.
 
Evo jedno i od mene,Stigao u pletak Asus ROG Hyperion gr701i juce sklopljeno.Veoma prostrano,atraktivno,lak pristup komponentama.Ja sam samo prepakovao iz starog kucista komponente (Ryzen 5 5600x,Nvidia 2080,2 ssd-a i 1 obican hard disk.Imam u planu neko vodeno hladjenje ali ima vremena za to.
Takvo kućište treba da stoji na stolu da se vidi a ne ispod stola. Tebi je lepo a za komentare se nemoj opterećivati.
 
Nazalost ne postoji mogucnost da soji na stolu,kad dodam vodeno i jos neke dzidza bidze mozda napravim mao drgaciji razmestaj u decijoj sobi pa da se sve lepse vidi :)
Ne pogadjaju me komentari,ionako su od onih koji su to kuciste videli na slikama :)
 
Ne verujem ni da bi se ti bunuo da ga dobijes za dz.Cak sta vise mislim da bi ga tada hvalio kao da je od zlata!!!!
Ja koga mrzi da se cimam sa prodajom komponenti, da ovo dobijem za dž momentalno bi završilo u oglasima :D
 
Nazalost ne postoji mogucnost da soji na stolu,kad dodam vodeno i jos neke dzidza bidze mozda napravim mao drgaciji razmestaj u decijoj sobi pa da se sve lepse vidi :)
Ne pogadjaju me komentari,ionako su od onih koji su to kuciste videli na slikama :)
Kako hoćeš ali ja bih ga nekako našao rešenje da bude što vidljivije.
 
Nazalost ne postoji mogucnost da soji na stolu,kad dodam vodeno i jos neke dzidza bidze mozda napravim mao drgaciji razmestaj u decijoj sobi pa da se sve lepse vidi :)
Ne pogadjaju me komentari,ionako su od onih koji su to kuciste videli na slikama :)
Pošto mi je istekao edit evo ti primer od mene koji imam Cosmos od cooler mastera koji je isto grdosija od kućišta
 

Prilozi

  • IMG_0216.jpeg
    IMG_0216.jpeg
    228.8 KB · Pregleda: 115
Pa imaš širi sto, on nema, nema tu neke filozofije zašto može ili ne može da zbudži kućište na stolu... :)
 
Nazad
Vrh Dno