Šta je novo?

Singularity (PC)

Vratio sam drajvere 10.5 al nema promene. Jednostavno cesto igra zastajkuje, tj. fps zestoko padne. Npr u skoli lepo radi, onda kad se izadje napolje tu fps pada i kad god okreces kameru koci. Onda opet lepo radi, pa kad se udje u ventilacione cevi koci.
 
A da ti iskljucis Cool'n'Quiet opciju u biosu ;)
 
Vratio sam drajvere 10.5 al nema promene. Jednostavno cesto igra zastajkuje, tj. fps zestoko padne. Npr u skoli lepo radi, onda kad se izadje napolje tu fps pada i kad god okreces kameru koci. Onda opet lepo radi, pa kad se udje u ventilacione cevi koci.

A da nemas mozda xfire ukljucen? I meni se desi da pocne da zastajkuje zato sto xfire ima problema sa ovom igrom i zesce otkine procesor.
 
Nemam xfire instaliran. A evo koliko fps padne kada u ovoj sceni ima 15 fps
 

Prilozi

  • Singularity 2010-07-03 13-42-58-15.jpg
    Singularity 2010-07-03 13-42-58-15.jpg
    208.1 KB · Pregleda: 139
Posto videh da nisi procitao/poslusao savet.

ISKLJUCI Cool'n'Quiet u bios-u ! ! !

To ti izaziva seckanje. Meni su na identican nacin kocili ovi novi Transformersi, kad je procesor prestao da se spusta sam na 800Mhz usled manjeg opterecenja na nekim delovima mape... nakon gasenja C'n'Q sve je proradilo normalno.
 
Poslednja izmena:
Posto videh da nisi procitao/poslusao savet.

ISKLJUCI Cool'n'Quiet u bios-u ! ! !

To ti izaziva seckanje. Meni su na identican nacin kocili ovi novi Transformersi, kad je procesor prestao da se spusta sam na 800Mhz usled manjeg opterecenja na nekim delovima mape... nakon gasenja C'n'Q sve je proradilo normalno.

A dje se tacno nalazi Cool'n'Quiet u bios-u ? Ja hocu da iskljucim samo ne mogu da nadjem.
 
Samo sto ja nemam tu opciju Cell Menu u biosu. :)
 
Ima i dalje tog zastajkivanja tj kocenja. Eto recimo odma na pocetku kad se priblizi vatri tu odma krene da koci ali uvek, i kad se prvi put kroci unutra. Nije problem izgleda Cool n Quiet.
 
Onda proveri komp od virusa, jer nesto gusi procesor...
 
:d
 

Prilozi

  • snglrt-20100703-1438312.jpg
    snglrt-20100703-1438312.jpg
    343.2 KB · Pregleda: 166
^+1 hahahahah :D :D kako mi je ovo promaklo :D
 
Bilo je u nekom ormaricu u kuli koja je iznad mosta gde se vodi bitka izmedju onih buba i vojnika. Slucajno sam naleteo na to, posto sam skoro svaki papir morao da procitam.:D Ima Raven stila, nema sta.
 
Hehe, neka hvala, trudim se da zaboravim onakve uzase. A inace, ko bi od ovih novijih generacija znao da je Matrix sinonim za samohranog nabildovanog udovca sa zenskim detetom.:D
 
Igrao neko u multiju ovo, vredi li cemu?
 
Instalirao sam Windows XP da bih isprobao Singularity a i jos neke igre. Singularity radi fantasticno, nema kocenja, padova fps ko na Win 7. Ne znam sta je to sto pravi problem na Win 7. I mali offtopic, Transformers - War For Cybertron i GTA EFLC isto rade mnogo bolje nego na Win 7, pogotovo Transofmers koji rade na max.
 
Transformers meni deluje graficki manje zahtevno od Sigularity.

Predjoh Sigularity, ipak je Bioshock za mene bolje i dosta razradjenije resenje, ali daleko da od toga da je igra razocarala.
 
Ko sto neko rece "fina zabava za vikend".
Prijatno iznenadjenje za ovo leto. Jedna od retkih igara u poslednje vreme
koja me je naterala da je predjem gotovo u jednom cugu - od Petka uvece do
Nedelje popodne.
Ne videh nikoga da komentarise kraj(eve) igre?
 
E ljudi, ja onu ribu Ketrin ne mogu da spasem, ubijem onu dvojcu čuvara, ali ona umre bez jednog ispaljenog metka!!! U čemu je problem? Ima li neki patch? Poz
 
Moras da budes brzi, da je celo vreme pratis :) ako ti se previse udalji onda umire.
 
Ja imam Logitech miša, i acceleracija se isključi sa setpointom, to sve pod sedmicom, dok pod XP ne odradi posao.
 
Moras da budes brzi, da je celo vreme pratis :) ako ti se previse udalji onda umire.

MA stigao sam je, otvaram ona vrata, ubjem jednog, ubijem drugog, ona sedi na centru sobe i umre sama od sebe :(:zgran:
 
Super mi je atmosfera igre, skroz je spooky. :)

Fali mi sto nema titlova a i mrzi me da pritiskam enter na onim textualnim porukama. Mogli su to bolje resiti.
 
Nazad
Vrh Dno