Šta je novo?

Singularity (PC)

Ne mogu nikako da prodjem nivo sa bubama. Previse ih je. Taktika trci kroz vrata ne pomaze i tamo ih ima previse...........
 
Baci jedan time stopi zaglavice se dobar deo njih u istom. Tada bezis i odbijas ih impulsom i mecima ;)
 
Ja kad videh ovde svu pricu i frku oko tih krpelja poceh igru na normal umesto na uobicajeni hard, kad ono...:p Samo naduvas jednog i ostali se zbune...:D
 
E ljudi jel strasna igra? :D Mislim jel ima onog da cudovista iskacu odjednom i to?
 
Auuuu kakav bag. Pretpostavljam ad si krenuo nivo ponovo :)

JEsam. Proradilo je iz drugog puta :trust:

EDIT: Igram na hard. Bube sam prehebao odmah. Time stop i milina. Puke jedan udju u drugi itd. Isto tako i je i za one sa mitraljezima... Igrica je opet dosta laka.
 
Poslednja izmena:
Kakvi su vam krajevi?

Ubijem Demicheva, vratim se u proslos' i sebi zviznem jedan u celenku -
Zatim ide spica, gde sam u heliju, i sve kao na pocetku igre, samo se sad vracam nazad, i sve bude OK, misija otkazana, ali sam COMRADE :D Dobar kraj hahah

Ubijem obojicu, i ono - svet u raspadu, mene kao traze, ali me nema, zatim inkognito obnavljam USofA da postanem glavni :D

u oba slucaja ona riba isplivava u 55-oj i (jedva procitam) krene da pise u onaj album da sam ja taj koji je bitan, sta li vec...na osnovu cega me MIR trazi u 2010 i zna ko sam, pretpostavljam.

Postoji li jos neka kombinacija?
 
Imas i kraj kad ubijes doktora ;)
 
Poslednja izmena od urednika:
Da da...to zaboravih:)
 
Igra je nezahtevna ali u misiji na kranu mnogo zalaguje na svakih 10ak sekundi...bukvalno mi smor da igram i to se samo tu pojavilo...

Da li neko ima isti problem i da li je nasao resenje?
 
Meni nigde nije zalagovala, radi savršeno. Niti sam imao problema sa mutnim teksturama. Sve mi podešeno na max i bez problema igram već drugi put
 
Dobra je igra, grafika ubija koliko je losa i kvari utisak, mislim da one male bubice uopste nisu trebali ubaciti em' sto nije nikakav feeling boriti se sa njima, plus ima ih milion izviru sa svih strana a pritom jedna je dovoljna da mi skine pola health-a. I da malo su preterali sa mrtvim telima, na svaka 2-3m gomilica mrtvaka:)
 
Ja sam skoro pri kraju i sto vise odmicem dobijam veci feeling da igram budzetni naslov. Deluje jeftino morate priznati. Uopste ne mislim na grafiku koja je pristojna, vec dizajn nivoa, voice acting........kad je zavrsim necu se nikad vratiti ovoj igri niti cu je se rado secati. Zao mi je ljudi koji su platili 50$ za ovu igru kad ocito terba da kosta oko 20$
 
Ja sam skoro pri kraju i sto vise odmicem dobijam veci feeling da igram budzetni naslov. Deluje jeftino morate priznati. Uopste ne mislim na grafiku koja je pristojna, vec dizajn nivoa, voice acting........kad je zavrsim necu se nikad vratiti ovoj igri niti cu je se rado secati. Zao mi je ljudi koji su platili 50$ za ovu igru kad ocito terba da kosta oko 20$

To stoji sto si napisao, igram i cim predjem pada uninstall, ne vidim sta bi me nateralo da igram opet, cak i to da ponovim neki nivo.
 
Ima li nekog nacina da se promeni tezina igre bez new game ? Krenuo sam po obicaju na hard, stigao da dela kada se dobije sprava za vracanje vremena, i tu mi i postalo dosadno zbog tezine.
Imam samo pistolj, nekih 10tak metaka i treba da spasim onog lika u proslosti ...mission impossible.
 
Mislim da ne moze... A i ja ne znam sto ste toliki mazohisti ili egoisti:D kad stavljate na hard? Ja jedino Quake 3 kad ubacim odma krecem na nightmare, ovo sve ostalo max normal.
 
Ima li nekog nacina da se promeni tezina igre bez new game ? Krenuo sam po obicaju na hard, stigao da dela kada se dobije sprava za vracanje vremena, i tu mi i postalo dosadno zbog tezine.
Imam samo pistolj, nekih 10tak metaka i treba da spasim onog lika u proslosti ...mission impossible.

sacmara je tu negde (pogledaj okolo i na podu) na pocetku nivoa a onda kada dodjes do likova sa stitiom koji pucaju njh mlatis sa Q ostale sacmarom
 
malo ih mlatis sa q... malo sačmarom i trebalo bi da je to to...
 
Kako da instaliram ovu igru na Win 7? Pokazuje problem sa kompatibilnoscu.Videti att.

Hvala unapred.
 

Prilozi

  • error.jpg
    error.jpg
    40.7 KB · Pregleda: 43
Poslednja izmena:
Pokreni setup pod kompatibiliti modom. Desni klik na setup> Properitis> Compatibility> Ran this program.... stavi XP sp3 pa probaj onda, trebalo bi da radi.
 
Ova igra radi bez problema na Win 7.
 
пређох игру малопре. велики минус је то што се шетам са само 2 оружја. c'mon, autocannon као примарно оружје? то се користи за минибосове а не за напуцавање са војницима. не знам зашто све игре фурају тај "реални" фазон. шта смета да носим 5-6 комада са собом? да ли сам ја једини кога ово нервира?
такође, штета што хелт пакова има на сваком ћошку, па није фрка ако искористим и 2-3 комада, знам да ћу у следећој кутији да се напуним.
свиђа ми се онај "пинг" тј кораци који те наводе куда да идеш. ово је ипак ФПС а не игра где ломим главу шта да радим следеће, мада је било тих момената... (она врата што се брзо затварају).
чудовишта су лепо урађена, бубе су иритантне, мада q решава ствар веома брзо.
такође и прича ми се свиђа, баш због тога што нема хепи ендинг лимунадице као у свакој другој игри :)
 
Odlicno je to sto nemas ceo arsenal kod sebe jer bi bilo prelako, imao bi municije za sve i sl. Ovako moras izabrati neku kombinaciju oruzja, moras taktizirati malo.
Mozda si trebao igrati na Hard ;)
 
Kako da instaliram ovu igru na Win 7? Pokazuje problem sa kompatibilnoscu.Videti att.

Hvala unapred.

Gde si uopšte našao ovaj folder "unpack"?!? Inače, igra se instalira i radi pod Win7 bez ikakvih problema.
 
Odlicno je to sto nemas ceo arsenal kod sebe jer bi bilo prelako, imao bi municije za sve i sl. Ovako moras izabrati neku kombinaciju oruzja, moras taktizirati malo.
Mozda si trebao igrati na Hard ;)

па и нема тактизирања, јер ти игра сама понуди оружје које ти је у том тренутку најприкладније, снајп, рокет, сикер...

и не видим како би било прелако? ја ето кроз целу игру нисам испробао сва оружја, јер нисам имао прилику да одаберем оружје које ми треба у одређеној ситуацији. надам се да се тај тренд неће наставити у другим играма...
 
Nazad
Vrh Dno