Šta je novo?

Singularity (PC)

Na middle su onako, lako mozes da se za****s, ali ako pazis prolazis ok.

Sto se tice igre, slazem se, dobar je naslov, retko kad izlaze ovakvi. Po meni igra je imala jako veliki potencijal, ali su sve nekako zbrzali i skratili.

Jeste dosta Bioshock like, ali po meni je Bioshock dosta razradjenija prica, detaljnija, vise oruzja, vise magija, vise itema, vise svega. Zao mi je sto ova bar nije tolko razradjena, ali i dalje je veoma vredna potrosenog vremena.
 
^+1 upravo to, dinamika je sjajna :) jedino jedva ubijam one male sto eksplodiraju... ne znam kakvi su na normalnoj tezini, ali na hard-u su nezgodni veoma...

Za te male koristi blast to je najefikasnije.

Ja mislim da su mogli jos da razviju moci, a i malo da produze igru, jer stvarno prica nije nesto razvijena i kratka je igra.

Bioshock je na visem nivou po svemu, ali ok je i Singularity.
 
Poslednja izmena:
Sad kad sam nabudzio blast, lakse se dise :) pre uradim dva ode energija... a ubijm tek ponekog :)
 
U nekim trenucima toliko je bar meni bio jak deja-vu, dok ides u paru sa onom plavookom, a ispred tebe kula koja baca neki ray u nebesa...gde ces blize hl2 iskustvo :) pa singularity, ona koogla sto pulsira...
A kad ne lici na hl2, isti je bioshock :)
mada kazem, odlicna igra, ja obozavam i hl i bioshock, tako da ovo nije moglo da mi ne bude dobro :)
 
Igra je odlična da se zabaviš preko vikenda. Liči na bioshok i na HL2, ali me je malko podsetilo na Wolfenstein. Sve u svemu je dobra
 
JBT,a najvise sam se presekao kad je krenula da pada na mene ona ogromna Staljinova glava!:wall:Koja boodala!
 
највише волим кад уђем у неку тему и прво што видим је спојлер о игри...
 
dobar onaj link za fix od alex-a :D zavrsava posao za nemanje tekstura

kada dodje do akcije meni je mnogo intezivnija i interesantnija od hl2 i bioshocka

kakav je multiplayer :d
 
nije staljinova glava, lenjinova je
ako je mislio na onaj deo na brodu :)

meni licno, singularity je bolja igra od bioshocka, bs koliko god puta sam pocinjao nikako mi se nije svideo, niti me privlacio, pa sam ga uvek gasio i brisao posle par nivoa
singularity sam presao za jedan dan :)
 
E bas lepo sto si to podelio sa onima koji nisu dotle stigli:D

Ma nije to nikakav spoiler,mislim ako negledas u pravom trenutku u pravom smeru-to neces ni primetiti.A to nema nikakve veze sa prelazenjem igre jer nikako ne utice na sam gameplay.Lenjin-Staljin,ko ce ih znati.:p
 
ej tacno sam znao da ce nakon kratkog vremena da vam raspali rus ubije drugara i da ce naic neka zenska da vam pomaze :D
 
Singularity Errors, Crashes, Sound Fix, FOV Fix, Freezes and Fixes

Ako neko ima problema sa igrom, mozda ovaj link pomogne :)

Sto se tice igre, sasvim je solidna. Stavio sam onaj fix za teksture i nesto za nijansu lepse izgleda. Iako grafika nije vrh, nije ni dno. Veliki plus za igru koja je (bez obzira na eventualne bagove) odlicno ispeglana pa mogu da je igraju i oni sa (relativno) slabijim masinama.
 
To za teksture nije da lepse izgleda nego da popravi streaming, odnosno da nisu cas isprane skroz cas normalne.
 
Kakogod.. vizuelno teksture bolje izgledaju sa tim fiksom.
 
Meni javlja gresku kada ocu da pokrenem igru. Instalirao sam i C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x64).
 

Prilozi

  • error.png
    error.png
    22.8 KB · Pregleda: 57
Nivo sa bubama je toliko jadan i neinspirativan i tezak da ubija volju za igranjem, ozbiljno razmisljam da batalim.:mad:
 
Hmm.. ja imam sledeci problem, naime igra radi na 120 fps ali svakih recimo 10-ak sekundi zastane tj. zakoci na kratko . Ima li ko slican problem?
Imama Catalyse 10.6 Win 7 x64 bit
 
moj komšija ima sličan problem samo igra na sempronu (ovom novom :D) i integruši 4200
 
Kako god okrenes, nema dobrog zavrsetka...Ako ubijes Demicheva,on postaje svetski vladar i kod njega je TMD,ako ubijes Barisova,onda ti i Demichev zajedno vladate,dok ti ne otcepis SAD od svetske vlade i pocinje novi hladni rat, i ako ih ubijes obojicu dolazi do raspada Sovjetskog saveza na milion parcica, ti postajes predsednik SAD-a i glavni cilj ti je dominacija svetom,Katorga-12 eksplodira i unistava obale Rusije,Kine i Aljaske,cudovista odlaze sa Katorge u Rusiju.razvijaju se i nastaje ******....Dakle kako god se okrene kraj nije dobar,malo destimulirajuce...
 
Poslednja izmena:
^^Ko kaze...mene opcija br.2 veoma stimulise :D

No more Mr. Najs Gaj :p
 
Poslednja izmena:
Hmm.. ja imam sledeci problem, naime igra radi na 120 fps ali svakih recimo 10-ak sekundi zastane tj. zakoci na kratko . Ima li ko slican problem?
Imama Catalyse 10.6 Win 7 x64 bit

E i ja imam taj problem, isto Win 7 64 bit i Catalyst 10.6.
 
Posto vidim da imate istu verziju drajvera, probajte sa 10.4, meni je radilo bez problema
 
Meni je radila sa 10.6 bez problema u Windows-u 7 x64.
 
Ova igra me je za prvih 2 sata prijatno iznenadila.
 
Nazad
Vrh Dno