Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zašto? Šta modem isključuje u trio opciji?
Mislim, rešio sam se, uzeću ono što i nude na sajtu, ovo me čisto zanima.
 
Poslednja izmena:
Telefoniju


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ne iskljucuje, 3208 ima dva voip porta.
 
Ah da


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iskreno ja sam progledao posle zamene EPC3925 za modem...Jedino sto sam izgubio u celoj prici je pristup UNIFI mrezi, ali se internet u kucnoj mrezi ponasa bolje, da ne pominjem prednosti koje idu uz bolji ruter.
 
Zvao u vezi Ubee i zamrzavanja WiFi, resetovali u sistemu, traje neko vreme... Ako se ponovi da odradim reseset sa iglicom.
Sada je ping nikad manji u ovo doba posle njihovog reseta i povlačenja sistema, tako je nešto rekao, i net brže učitava, primetno brže!
 
Наравно, ако неће да осталима дели unifi, не може ни он да га користи са туђих HG.
 
mislim da ima unifi sa modemom ili je bar bilo
 
siguran sam da je bilo
 
Jedino ako racunamo promotivni period, tada su svi imali.
 
Naravno da ima, ja imam i modem i UniFi.Ne zavisi od opreme nego od paketa, osim ako imate njihov HG pa preko portala iskljucite UniFi.
 
Poslednja izmena:
Sada sam proveravao na zvanicnom sajtu UniFi je u svim a UniFi Travel samo u poslednja dva.
@Jericho modem EPC3208 na paketu Duo Net Gold Premium i mislio sam na Travel da zavisi od paketa.
 
Poslednja izmena:
Otkud toliko nepoverenja, pa ne mogu da vam zabrane uslugu koja vam sleduje

Capture.PNG

160 je zbog superset-a da ne bude zabune.
 
Poslednja izmena:
Pa vidis da mogu, jos samo da utvrdimo kojom logikom su je tebi ostavili - njihova logika za iskljucenje je "ti ne emitujes UniFi signal - ne mozes ga ni koristiti od drugih". Ranije je sajt bio mnogo pregledniji i sve se moglo u 3 klika utvrditi, danas je to previse lutanja i cimanja.
 
To pravilo o ne emitovanju vazi ako ti na portalu sam deaktiviras, u ovom slucaju nisi ti kriv sto njihova oprema to nema.
 
Poslednja izmena:
Lepo vam kazem DM na twitter @SBBsupport i dobicete cim pre, nemojte se igrati nadvlacenja konopca sa njima, ne kradite posao Don Kihot-u .
 
Poslednja izmena:
Unifi je deo ponude u paketima. Imam 3208 od prelaska na tamnu stranu - kablovski internet, i koristim unifi od kad je funkciji.
 

Prilozi

  • table_digi_duo_tvnet_sept.png
    table_digi_duo_tvnet_sept.png
    102.1 KB · Pregleda: 259
  • table_digi_trio_sept.png
    table_digi_trio_sept.png
    136.6 KB · Pregleda: 248
Poslednja izmena:
Ja isto imam modem (epc3208) i aktivan UniFi. Pre sam imao ruter, aktivirao UniFi, zamenio ruter za modem a UniFi ostao.
 
Poslednja izmena:
Ljudi sta moze biti problem i jel mogu pokusati nekako da ga resim?
Od juce mi net stranice jako sporo otvara,nekad je ucita,a vrlo cesto samo vrti,kao ucitava i na kraju nista.
Zvao Sbb,oni mi rekli da odradim Speed test na kompu,nije hteo da otvori sajt,na mobu preko wifi je ok sve proslo.
On mi onda rece da probam kabl zakaciti na laptop i da proverim tako jel ok pa tek onda dalje da vidimo jer kao moze nesto od instaliranog na mom kompu praviti problem sa netom.
Mada cisto sumnjam jer nemam puno stvari na njemu.
Ja sam proverio one Down stream,Sng ili kako se vec zvase preko 192.168....,tu je sve ok.
Dakle sta dalje posto laptom nemam pri ruci?
Jel postoji neka app da skenira sta eventualno koci od softvera i sl?

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Hmmmm majku mu,izgleda da su upravu ovi iz Sbb,uzeo laptop I na njemu normalno radi net kad sam povezao modem sa njim,a preko mog kompa kilavi.
Sta mi je sad ciniti narode?
Verovatno nesto u mom kompu koci net,kako to resiti?
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno