Šta je novo?

SBB - generalna diskusija (2024) [nije tema za EON box i aplikacije]

Ljudi gde pise do kad sam pod ugovorom, usao sam na moj sbb samo pise datum aktivacije , ne vidim nigde gde pise dal sam uopste pod ogovorom i kad istice.
Mozda sam corav
 
Kod mene taj datum nije azuriran nakon aneksa (produzenje), pa je jedini nacin da se vidi na ugovoru ili aneksu (papir), i onda na to +24 meseca.
 
Nisam sad nabolje razumeo: Koja je najpovoljnija opcija za produzetak ugovora koja moze da se izdejstvuje?
 
Meni za desatak dana istice ugovor. Vec su me zvali agenti za produzenje ugovora, na moju inicijativu, ali su mi ponudili 100mbps brzi internet ili dodatni EON Box sto mi nije odgovaralo. Zamolio bih nekog od agenata, ako ih ima na forumu, da mi se javi na PM ako imaju nesto konkretnije da ponude (nekoliko meseci po 1din, ili odredjeni broj meseci po nekoj nizoj ceni...). Imam EON Premium Trio paket. Takodje sam zainteresovana za eventualni prelazak na EON Premium Duo, pa moze i neka ponuda za tu opciju. Hvala
 
@Bandzi8 zavisi od ovoga
 
Upravo dobio poziv od SBB-a, nude mi 12 meseci po 1din, internet 200mbps, tv na 3 uređaja, fiksni telefon, nakon 12 meseci je 3750din, i na tu cenu ide 10% popusta ako ima penzioner na adresi.
Rek'o krastavac, da si me zvala pre 20 dana, verovatno bih prihvatio, sad sam već potpisao sa supernovom.

Ako nekome nešto znači, mogu da mu prosledim broj telefona.
 
Pa po ovome što mi je nabrojala, kontam da je to EON Light, poklapa se cena i brzina neta. Mada, kontam da bi verovatno bilo moguce za koji god paket.
 
coda032, da li si već bio SBB korisnik ili si bio na Mts-u?
 
To je fun fact, u životu nisam bio njihov korisnik. Trenutno sam na mts-u (supernova).
Nemam predstavu odakle im uopšte broj.
 
Ima li neko poslednji info sta se moze iscupati za EON Premium za stare korisnike za obnovu.
 
Posto sam i ja dobio istovetnu "pretnju" da moram da obnovim stari Ugovor, inace poskupljuje 300 dinara, imam pitanje, da li to poskupljuje stavka "Mesecno odrzavanje" ili "DIGITALNI DUO..." paket koji ja imam!
 
Nije važno koja stavka poskupljuje, nego da ako do 30. aprila ne obnoviš UO račun koji im plaćaš će biti uvećan za 300 RSD.
 
Posto mi istice ugovor zvali su me i ponudili mi 300 din onu njihovu standardnu foru ostace vam ista cena.Rekoh nisam zadovoljan kad spremite bolju ponudu nazovite.Koristim Premium paket.
Zvali danas ponovo i nude tri mogucnosti:
1.Cetri meseca po dinar posle puna cena
2.Osam meseci popust 50% posle puna cena
3.12 meseci popust 20%
Po ovome 1 i 2 nisu losa varijanta rekao sam javicu
Jos sam joj napomenuo da ukoliko produzim hocu novi box i ruter posto mi box cesto baguje a ruter Tehnocolor mi ima slab wifi.
 
Pa tebi je onda bolje da raskines i napravis novi ugovor, tu bar dobijes 12m po 1 din ako je trio paket
Pa rado ali to nije izvodljivo.Ti mozes da raskines ugovor ali mora da vratis opremu a onda ponovo da trazis da dodju i oni vide o cemu se radi pa to bi svi radili kad im isice ugovor.Jedino moze ako imas nekog da zivi u stanu ili kuci a da nije sa tvojim prezimenom.Mozda da kazem zeni da vrati devojacko:ROFLMAO:
 
Upravo dobio poziv od SBB-a, nude mi 12 meseci po 1din, internet 200mbps, tv na 3 uređaja, fiksni telefon, nakon 12 meseci je 3750din, i na tu cenu ide 10% popusta ako ima penzioner na adresi.
Rek'o krastavac, da si me zvala pre 20 dana, verovatno bih prihvatio, sad sam već potpisao sa supernovom.

Ako nekome nešto znači, mogu da mu prosledim broj telefona.
Molim Vas prosledite mi broj SBB akvizitera.
 
I penzionerski popust su prakticno ukinuli,vazi samo uz ugg obavezu i nama istekao u januaru a ne mogu do jula da produzim popust zato sto mi tek tada istice ugg obaveza i tada mogu novu da produzim ,sramota da su prakticno napravili da ne daju popust
 
Da li D3 ima opciju da posle 5 minuta uključi screen saver kao recimo D3mini (kada se sluša radio stanica) ?
 
Mene su zvali, ističe mi ugovor 30.03., nude mi 10% popusta 24m na premium paket.
Ostavi broj preko chata na njihovom sajtu i reci da želiš da ti se neko javi radi produženja UO za EON Premium. Meni su tako ponudili 20% popusta za EON Premium na 16 meseci, ali uz napomenu da već nakon 20 meseci možeš da zoveš za novo produženje UO ako želiš.
 
Nazad
Vrh Dno