Šta je novo?

SBB - generalna diskusija (2024) [nije tema za EON box i aplikacije]

Mene su zvali nekoliko dana pre isteka ugovora(podneo sam zahtev za raskid ugovora 30 dana pre isteka) sa ponudom od 12 meseci za 1din. Zakasnili su sa ponudom 2 meseca.
 
istekla mi je ugovorna obaveza ima više od godinu dana, plaćao sam punu cenu kanali svi bili tu, neki dan me zovu iz sbb da produžim ugovor dobiću sve isto za istu cenu a dobijate i pinkove kanale, te kanale sam imao i ranije šta ima da mi ih dajete kad ih već imam. Nema logike nikakav popust, ja u gužvi kažem pustite mi na mejl da imam pismeno pa se možemo čuti kasnije. Nisu više zvali, ajde nikom ništa kad ono večeras da pogledam neki film kad pinkovi kanali zaključani… e tad sam sagoreo. Sad tražim drugog operatera pa ako ima neko neki savet odnosno preporuku.
 
istekla mi je ugovorna obaveza ima više od godinu dana, plaćao sam punu cenu kanali svi bili tu, neki dan me zovu iz sbb da produžim ugovor dobiću sve isto za istu cenu a dobijate i pinkove kanale, te kanale sam imao i ranije šta ima da mi ih dajete kad ih već imam. Nema logike nikakav popust, ja u gužvi kažem pustite mi na mejl da imam pismeno pa se možemo čuti kasnije. Nisu više zvali, ajde nikom ništa kad ono večeras da pogledam neki film kad pinkovi kanali zaključani… e tad sam sagoreo. Sad tražim drugog operatera pa ako ima neko neki savet odnosno preporuku.
A šta pametno da ti preporučimo svi isti, nijanse ih razlikuju, po meni bitno je koje kanale gledaš tako i odluči. I sam znaš koji operateri postoje, da ne ponavljamo u krug. Ja sam ponovo uzeo SBB "eon van mreže" jer internet mi je od Supernove i volim da mi svi kanali rade na svakom netu bez uslovljavanja, odluka je pala na kvalitet slike, kanale koje gledam. Video klub koji se kod SBB-a ipak ažurira redovno.
 
Je l` to SBB izbacio Nemacku fiksni iz Zone 1? Jasno mi je koliko se koristi fiksni, ali zar ne treba da obaveste korisnike?
 
Istekao mi je ugovor, kontaktiraju me da produzim, nude mi 4 meseca za 1 din, posle toga normalna cena. Moze li neko da mi prosledi broj akvizitera za Vrsac, ako je moguca neka druga ponuda, korisnik sam vec 10 godina. Ili da li je moguce da otkazem ugovor, pa da ga prebacim na drugu osobu?
 
Pozdrav, istekao mi je ugovor sa SBBom pa se razmisljam da predjem kod nekog drugog. Da li ima nekog akvizitera iz SBB-a koji može da pusti neku ponudu u pm (Niš)?
 
Istekao mi je ugovor sredinom marta i odem danas u poslovnicu SBB-a da obnovim ugovor. Kad tamo lik mi kaže da mora da mi povisi cenu ugovora, ha, ha, ha.. Znači ne verujem šta čujem...ha, ha...Eto to je njihova politika prema starim korisnicima. Kad sam mu rekao da SBB objavljuje kao "stimulaciju" da neće podizati cenu ugovora onima koji ga obnove pre 19.5. lik mi ladno kaže da to ne važi za mene....:ROFLMAO:
Njegovo objašnjenje je da sam prethodni ugovor imao EON Trio Gold ili nešto slično a sada postoji samo EON Premium (iako je sve isto samo ime drugo) pa onda više ne može promocija.. Rekao mi je da bi plaćao po novom ugovoru 5.300 odmah ( do sada sam plaćao 4.789 din) a naravno da bi me odmah zakačilo i majsko poskupljenje. Znači da bih ono što sam 2 godine plaćao 4.789 din sada plaćao preko 5.600 din. Eto to su "pogodnosti" koje nudi SBB srpskim korisnicima. Kažem srpskim jer u Bugarskoj i Grčkoj prodaje budzašto pakete koje očigledno plaćamo mi, koji smo siromašniji od njih. Tamo potrošače štiti EU pa bi brzo dobili nogu u tur.
Žalim što nisam snimao ovaj razgovor i okačio ga na Tik Tok da se i drugi smeju..
 
Ako nisi obnovio ugovor zvace te sa novom ponudom.Za mart je bilo za stare korisnike
1.Cetri meseca po 1 din
2.Godinu dana popust 20%
3.Osam meseci po 50% sto je inajbolja kombinacija
ako si na Premijumu imas pravo na 2 EON boxa sto niko ne spominje
Davali su i Mash sad se femkaju i traze da se plati
Ja sam u slicnoj proceduri i evo cenkam se sa njima vec 10 dana
 
Imamo pobednika! :ROFLMAO: Zvalo me i ponudilo da ostanem na EON Full Duo paketu, uz Pink paket i ubrzanje neta sa 200 na 250. Da, samo toliko... ja "izneverovao", što bi klinci rekli... Međutim, opraštam im, ovo je prvi poziv. Praviću se da se nije desilo.
 
Ima li ko broj akvizitera za Uzice neka mi javi na pp, uzeo bih eon van mreze posto imam mts optiku.....
 
Na IOS ažurirali Moj SBB aplikaciju i sada je neupotrebljiva. Iako sam skinuo novu verziju kada otvorim aplikaciju traži update, koga nema, ne dozvoljava ništa drugo.
 
Može li neko da mi pošalje broj nekoga ko ima odrešene ruke u vezi davanje popusta za nove korisnike, u pitanju je Novi Sad. Hvala.
 
Nešto novo i nepovoljnije dosta za nove korisnike od danas... Sad gledam SBB ...

"WEB AKCIJA ZA NOVE KORISNIKE!
3 MESECA PO 1 DINAR + 1 DODATNI MESEC
Odaberi jedan od EON paketa jer dobijaš još 1 dodatan mesec promotivno"
 
Da li je uopste neko dobio vise od 4 meseca po 1 din za obnovu ugovorne obaveze?
Toliko su nudili i u januaru kada sam ih kontaktirao, danas sam ponovo poslao email...
 
Da li je uopste neko dobio vise od 4 meseca po 1 din za obnovu ugovorne obaveze?
Toliko su nudili i u januaru kada sam ih kontaktirao, danas sam ponovo poslao email...

U novembru: 8 meseci po 1RSD, za obnovu "EON FULL DUO Optika"

Prvi poziv: veća brzina (nisam ni slušao koliko)
Drugi poziv: Pink paket
Zahtev za raskid ugovora
2 dana pred istek otkaznog roka od 30 dana, dobio sam poziv i ponudu
 
Pozvao sam kol centar da uzmem eon van mreze bez ugovorne obaveze i dobio sam informaciju da na tom paketu necu moci da gledam N1 i nova S , a ako potpisem ugovor onda cu imati i te kanale . oni su cirkus zaista

postavio sam im pitanje jel ih vlast placa da sto manji broj stanovnika srbije nema pristup drugacijem misljenju od onog koje se emituje na rezimskim medijima.
trebali bi da promene ime kompanije iz SBB u KALIMERO ( to je nepravda .... to je nepravda )
 
Pozvao sam kol centar da uzmem eon van mreze bez ugovorne obaveze i dobio sam informaciju da na tom paketu necu moci da gledam N1 i nova S , a ako potpisem ugovor onda cu imati i te kanale . oni su cirkus zaista

postavio sam im pitanje jel ih vlast placa da sto manji broj stanovnika srbije nema pristup drugacijem misljenju od onog koje se emituje na rezimskim medijima.
trebali bi da promene ime kompanije iz SBB u KALIMERO ( to je nepravda .... to je nepravda )
Gledaj ideš na sajt biraš opciju eon na bilo kojoj mreži bez ugovorne obaveze registruješ se dodaš svoju karticu i koristiš na 3 uređaja plus jedan Tv ja to tako koristim već 2 godine

NE treba ti kolcentar ili bilo ko drugi sve možeš sam
 
Gledaj ideš na sajt biraš opciju eon na bilo kojoj mreži bez ugovorne obaveze registruješ se dodaš svoju karticu i koristiš na 3 uređaja plus jedan Tv ja to tako koristim već 2 godine

NE treba ti kolcentar ili bilo ko drugi sve možeš sam
pozvao sam da proverim hoce li mi raditi N1 u toj kombinaciji naravno uzeo bih preko sajta bez kol centra internet mi je MTS i dobio sam informaciju da bih dzabe platio jer im je politika kuce takva.

ako uzmem uslugu van mreze sa ugovorom na odredjeni period mogu da se gledaju N1 i nova S a ako uzmes bez ugovorne obaveze nema tih kanala , rekao sam da imam MTS internet.
 
Radi i N1 i nova s i sportklub ali samo kada kupiš pripejd verziju koja radi na svakaom internetu. Gledam tako evroligu već 2 godine kao i survivor

Ideš ovde odabereš paket Eon light klikneš na naruči staviš bez ugovorne obaveze možeš i eon boks da naručiš ako želiš. Skine ti sretstva sa kartice i guraš dalje. I posle svakog meseca ti u ovo vreme skida novac ako bi se pretplata nastavila dok je ne odjavis. Koliko vidim sad je pretplata 2000dinara. Ja je još plaćam 1700
Imaš dole i Eon vam SBB mreže na ovom linku https://sbb.rs/eon-tv/tv-paketi#tab--2/

to je prva stranica odakle te upućuje na ovaj gore link što sam ti poslao
 
Pozdrav. Nikad u životu nisam koristio SBB ranije, preselio sam se na novu adresu na kojoj postoji njihova infrastruktura i uzeo bih neki paket kao novi korisnik. Bio sam u njihovoj poslovnici pre par dana i žena mi je dala pamflet akcija 6 meseci za 1 dinar za Eon Light paket, ostalih 18 meseci 3750 mesečno.
Ja ih pozovem danas da zakažem instalaciju i sve oni mi kažu nema više ta akcija, sad je 3 meseca po 1 dinar i to je to.
Malo sam preleteo ovu temu i vidim da ljudi dobijaju razne popuste i pominju se neki akviziteri koji mogu da daju veće popuste.
Da li ja kao novi korisnik mogu da izvučem nešto više od ovih trenutnih 3 meseca po 1 dinar?
Da li oni često menjaju ove akcije 3/6/12 meseci po 1 dinar za nove korisnike? Deluje mi da ide mesečno jer su mi u martu rekli 6 meseci a sad u aprilu 3 meseca. Razmišljam možda da sačekam do maja (u međuvremenu imam alternativu) da vidim šta će tada ponuditi.
 
Pozvao sam kol centar da uzmem eon van mreze bez ugovorne obaveze i dobio sam informaciju da na tom paketu necu moci da gledam N1 i nova S , a ako potpisem ugovor onda cu imati i te kanale . oni su cirkus zaista

postavio sam im pitanje jel ih vlast placa da sto manji broj stanovnika srbije nema pristup drugacijem misljenju od onog koje se emituje na rezimskim medijima.
trebali bi da promene ime kompanije iz SBB u KALIMERO ( to je nepravda .... to je nepravda )
Nešto te nisu dobro shvatili u kol centru. Eon van mreže radi sigurno na svakom internetu i svi kanali. Verovatno su te shvatili da hoćeš da uzmeš eon u mreži
 
Pozdrav. Nikad u životu nisam koristio SBB ranije, preselio sam se na novu adresu na kojoj postoji njihova infrastruktura i uzeo bih neki paket kao novi korisnik. Bio sam u njihovoj poslovnici pre par dana i žena mi je dala pamflet akcija 6 meseci za 1 dinar za Eon Light paket, ostalih 18 meseci 3750 mesečno.
Ja ih pozovem danas da zakažem instalaciju i sve oni mi kažu nema više ta akcija, sad je 3 meseca po 1 dinar i to je to.
Malo sam preleteo ovu temu i vidim da ljudi dobijaju razne popuste i pominju se neki akviziteri koji mogu da daju veće popuste.
Da li ja kao novi korisnik mogu da izvučem nešto više od ovih trenutnih 3 meseca po 1 dinar?
Da li oni često menjaju ove akcije 3/6/12 meseci po 1 dinar za nove korisnike? Deluje mi da ide mesečno jer su mi u martu rekli 6 meseci a sad u aprilu 3 meseca. Razmišljam možda da sačekam do maja (u međuvremenu imam alternativu) da vidim šta će tada ponuditi.
Da, od aprila je nova akcija, manje povoljna za korisnike. To se menja periodično, od meseca do meseca ili malo više. Ako ti ne odgovara 4 meseca dinar, što je trenutno na sajtu, a imaš alternativu u međuvremenu, sačekaj maj ili jun da vidiš šta će biti. Akviziter bi ti bio odlično rešenje, ali ja i dalje verujem da su SBB akviziteri mitska bića.
 
Nešto te nisu dobro shvatili u kol centru. Eon van mreže radi sigurno na svakom internetu i svi kanali. Verovatno su te shvatili da hoćeš da uzmeš eon u mreži
hteli su da me prevare da potpisem ugovor na xy meseci

rekao sam ja imam mts internet hocu da gledam N1 i Nova S tri meseca dok sam u srbiji i ne zelim ugovor . na to sam dobio odgovor od operatera da nova s i n1 mogu da se gledaju u paketu van mreze samo sa ugovornom obavezom a ako uzmem paket koji se moze prekinuti pretplata necu biti u mogucnosti da gledam ta dva kanala.

kapiram da imaju neki bonus na platu ako ubede korisnika da potpise duznicko ropstvo pa se trude svim silama i sluze neistinitim podatcima.

hvala Vam na pomoci i na preciznijim informacijama.
 
Pozvao sam kol centar da uzmem eon van mreze bez ugovorne obaveze i dobio sam informaciju da na tom paketu necu moci da gledam N1 i nova S , a ako potpisem ugovor onda cu imati i te kanale . oni su cirkus zaista

postavio sam im pitanje jel ih vlast placa da sto manji broj stanovnika srbije nema pristup drugacijem misljenju od onog koje se emituje na rezimskim medijima.
trebali bi da promene ime kompanije iz SBB u KALIMERO ( to je nepravda .... to je nepravda )

Kanali su dostupni sa i bez UO. U oba slucaja kanali su gledljivi.

Poz
 
Pozdrav, jedno pitanje za raskid ugovora za Total TV / SBB.

Ugovorna obaveza je istekala, ali se secam ranije da je bilo potrebno da se ide licno u poslovnicu da se vrati oprema.

Najbliza poslovnica je nekih 80 km od mene

Da li postoji neka druga opcija, da im se posalje recimo postom oprema, i pisani zahtev za raskid ugovora.

Hvala unapred
 
Nazad
Vrh Dno