Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

Samo ih provociraj[emoji4]

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Slepci ukinuli na D3go rtrs i federalnu i sad ne mogu da gledam ligu sampiona, a prosle godine je moglo!!!
 
Ja jos uvek imam i rtrs i federalnu tv na d3go, mozda ukidaju samo za vreme prenosa?Radi i 72sata unazad na tim kanalima.
 
Da, samo za vreme prenosa, ukinuto pre 5-6 meseci
 
Ali vidim kad probam 72h unazad opciju sa druge mreze na rtrs nece da mi pusti utakmicu, dok mi na federalnoj tv pusti bez problema.
 
Drugar mi je dao jedan D3go pristup . Korisnik je "Duo Net Gold" paketa i u okviru paketa mu je uključen i SK Klub HD paket koji mu radi na D3 . Međutim navedeni SK HD paket kanala ne radi u D3go .
Da li postoji mogućnost da se SK paket HD kanala koji radi u D3 aktivira i u D3go ?

j3uXokR.jpg
 
Poslednja izmena:
Prosto , ne ako D3GO koristis na bilo kom provajderu sem SBB-a . Ako je tako radi sam par kanala , citaj sa nacionalnom frekvencijom , SK ne radi uopste ili i ako radi to ce ti biti plafon par dana dok ne vide u sistemu i ne iskljuce
 
Prosto , ne ako D3GO koristis na bilo kom provajderu sem SBB-a . Ako je tako radi sam par kanala , citaj sa nacionalnom frekvencijom , SK ne radi uopste ili i ako radi to ce ti biti plafon par dana dok ne vide u sistemu i ne iskljuce
Prosto nije tačno. Radi na telenor mrezi. Znam posto koristim. I to radi i preko MIFI rutera. Ne mora kartica u tablet ili telefon, t.j. Moze i preko telefona ako je karica telenorova i ako se telefon postavi kao hot-spot.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Da, radi preko Telenora zato što imaju potpisan sporazum, preko ostalih operatera ne radi
 
Radi i preko vdsl, uz malo truda...
 
Prosto nije tačno. Radi na telenor mrezi. Znam posto koristim. I to radi i preko MIFI rutera. Ne mora kartica u tablet ili telefon, t.j. Moze i preko telefona ako je karica telenorova i ako se telefon postavi kao hot-spot.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Da,ali koliko ti telenorovih megabajta treba za gledanje,koji nisu jeftini??
 
Meni odgovara. Pogledam vikendom utakmice. Nije za svaki dan. Ne gledam stalno ali mislim da onome kome treba, moze da nadje racunicu. U tom smislu je to onda pravi D3go

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Superset (50% vise) + Telenor vise (jos 50% vise) +20% popusta jer ne uzimam telefon kod operatera (telenor je tu najgori) . Meni odgovara. Inače koristim vikendom kada sam na Avali. Dobar 3g protok, Lap-top engleska liga...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Bolje da su uradili kao mts jer oni NE naplaćuju protok za tv na više uređaja kada se gleda preko 3G/4G mreže. Ali to je telenor tako da od toga nema ništa.
 
Heh, jel moguće da SBB "stručnjaci" kad blokiraju kanal (npr trenutno Hrt2) na D3i risiveru i blokiraju ga i na D3Go komp varijanti ne blokiraju isti kanal na Android aplikaciji? :D
Ili su to neki gremlini kod mene samo.
Jedino na mobilnom mogu da pustim Hrt2 (na D3i risiveru izbacuje poruku da se pretplatim na kanal; na kompu izbacuje poruku da nije moguće gledanje sa trenutne mreže) , a sva 3 uređaja su na istoj IP adresi.
 
Nisam koristio na "Android TV" prilagođenoj/osakaćnoj verziji Androida pa baš i nemam ideju kako bi izgledala upotreba D3Go aplikacije sa daljincem od TV-a(naročito običnim, bez "Magic remote" tipa daljinca), probao sam na kratko na Kineskom "android box"-u (znači klasičan Android 4.4.4 za mobilne telefone strpan na "stick"/"box") u kombinaciji sa mini tastaturom sa trackpad-om i to definitivno baš i nije za ostale ukućane prihvatljivo iskustvo. Prosto interfejs nije prijagođen za non-touch upotrebu pa su trapave stvari tipa kad treba da skroluješ onu listu kanala tj logoa kanal što se pojavi uz levu ivicu kad hoćeš na brzinu da promeniš kanal. A mene lično malo i iritira to što u poređenju sa D3i risiver varijantom (koji je na tom istom TV-u :D) imaš svako menjanje kanala ono startovanje stream-a sa lošom slikom / niskim bitrate-om koje traje X sekundi dok ne podigne bitrate na maximum, pošto to na TV-u izgleda izrazito ružno (mislim, već sama SD rezolucija većine kanala i na tom max bitrate-u izgleda tužno :D).

Za povremenu upotrebu može da prođe (za 3. , 4. TV u kući). Ili ako ćeš da gledaš 2 kanala po ceo dan.
 
Ja sam mislio da klincima uzmem te android boxove. Da li neko ima iskustvo sa kakvim bi daljincem trebalo uzimati box, da bi radilo kako treba?? Da li je bitna verzija androida i uopšte na šta treba obratiti pažnju. Koliko sam video tih boxova slabo da ima kod nas, većina se naručuje, pa ne bih da naručujem na slepo ;)
 
D3go nema veze sa markom boksa već sa softverom u boksu,odnosno kombinacija hardvera i softvera.Svaki uređaj je priča za sebe.Ja sam se bar nagledao jakih boksova gde ili nije radio uopšte ili je kočio ,trzao i tome slično.
Za D3go ide samo air mouse ili klasican mis ,zicani ili bezicni.
Za D3go pomaže isključivo lična potvrda vlasnika boksa da mu taj boks radi dobro na sd i hd kanalima.
T95M radi odlično ,uz neke male sitnice koje su rešive za par sekundi.Slika je odlična kao i fluidnost,uvek uzima najači strim i drži ga konstantno.
Nažalost na Gearbestu ga nemaju više ,a hteo sam da uzmem još par komada.
Ubedljivo najbolji box za D3go je Nvidia android tv box.Najbrzi rad i najbolja slika,d3go prosto leti.

Jedan član je rekao da ovaj kida kako D3go radi:
http://m.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_339984.html?utm_source=linkconnector

Drugi član je rekao da d3go radi i na ova dva modela:
http://m.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_282314.html?wid=21&utm_source=linkconnector

http://m.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_349815.html?wid=21&utm_source=linkconnector
 
Poslednja izmena:
Meni nije jasno kako ces probati na android tv-u kad tamo nema aplikacija d3go da se skine sa store,ti jedino moras da hakujes d3go aplikaciju na mobilnom ili tabletu ili pc-u pa da izvuces ceo url ili m3u link kako je vec to podeseno ,pa da te linkove ukucas sam u neki player,jel ima negde uputstvo kako izvuci te url ili m3u linkove?jer bi ja odmah moga da probam preko apple tv 4 dali to radi na placenom playeru,koji dozvoljava kucanje m3u i url linkova.MrMc se zove player.
 
Skineš na mobilni telefon android extractor app,instaliraš d3go na mobilnom telefonu,ne pokrećeš ga pa zatim uđeš u apk extractor i kliknes iz liste na d3go.
Nakon toga putem android explorera prebaciš iz apk extractor foldera D3go na usb fleš i taj fleš ubaciš u sonija i pokušas da ga instaliraš u varijatni da na sonijevom play storu nema d3go app.
Ako se D3go instalira a ti ga ne vidiš i ne možeš da ga otvoriš,onda postoji kvaka da instaliraš Kodi,izabereš confluence skin i odeš u podešavanja menija.Tu imas opciju da uđeš indirektno u sve android app.
Ja sam recimo na taj način uspeo da poteram neke aplikacije na potpuno zatvorenim android uređajima.
Možeš da pristupiš svim sonijevim android alatkama koje se inače uopšte ne vide.
Nemam sony pa ti ovo pišem na osnovu iskustva sa drugim android uređajima,a probao sam sve i svašta.
Ako imas pristup nekom veb pretraživaču na tom soniju,možeš da odes na sajt apkpure.com i da direktno skineš D3go.
Kao što vidiš, ima dosta načina, a tvoje samo da se malo poigraš[emoji2]
 
Poslednja izmena:
Hvala puno na ovome,ali kako da ovo sredim na apple tv 4 koji koristi tvOS?
 
@CR77: Pretpostavljam da bez jailbreak-a nikako (ne koristim Apple uređaje). Na Androidu je čak i za "Android TV" podverziji operativnog sistema dovoljnan 1 klik/1 promenu opcije u Settings da dozvoli "sideloading" / instaliranje aplikacija koje nisu na Store-u. Jedino što launcher Android TV-a ne prikazuje tako instalirane aplikacije nego mora da se koristi neki app tipa Sideload Launcher ili HALauncher kojim se pokreću te instalirane aplikacije. Potrebno je samo pristupiti apk fajlu na neki od par mogućih načina. Sad kako će neka konkretna aplikacija uspešno raditi na tim modifikovanim verzija Android sistema to je već druga stvar...

Za ATV vidi npr ovo. Procedura je za Kodi koji uopšte nije na Store-u...

@HDMI: A i ti ga zakomplikova sa Kodi-em i čudesima :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno