Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

Piše da ćeš fon moći da koristiš kao daljinski.. Kao komande razne na fonu a na tv-u slika.. Što je i logično da bude.. Kao što je za yt i dosta drugih App za cc.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Posto su ovi iz sbb (generalno svi operateri) majstori da mnogo pricaju a nista ne kazu reko da proverim da li je koriscenje ovog eona besplatno pod istim uslovima kao sto je bio i d3go?
 
Posto su ovi iz sbb (generalno svi operateri) majstori da mnogo pricaju a nista ne kazu reko da proverim da li je koriscenje ovog eona besplatno pod istim uslovima kao sto je bio i d3go?

Da jer ga zamenjuje.. Smatraju to kao promenom imena(naravno sve je izmenjeno) za d3go i to je to..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Izgleda da cu ja ipak ostati na d3go dok god mi radi. Onaj eon mi je samo korak u nazad...sto se tice nebuloze. A i dve stvari me jako nerviraju. Prvo sto nema opcije da stavim 4:3 format kao kod d3go nego imam one glupe bezele gore i dole i drugo sto strelica misa nikako da nestane sa ekrana kao sto je nestajala na d3go posle par minuta nediranja. Ili sam ja glup pa ne mogu da nadjem te opcije.
Molim za link teme za eon pa da pitam tamo ako neko zna.
 
Izgleda da cu ja ipak ostati na d3go dok god mi radi. Onaj eon mi je samo korak u nazad...sto se tice nebuloze. A i dve stvari me jako nerviraju. Prvo sto nema opcije da stavim 4:3 format kao kod d3go nego imam one glupe bezele gore i dole i drugo sto strelica misa nikako da nestane sa ekrana kao sto je nestajala na d3go posle par minuta nediranja. Ili sam ja glup pa ne mogu da nadjem te opcije.
Molim za link teme za eon pa da pitam tamo ako neko zna.
Ako koristis Chrome, pusti sta zelis i pritisni F11 i resice vecinu problema :) To za 4:3 razmeru vec ne znam.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Izgleda da cu ja ipak ostati na d3go dok god mi radi. Onaj eon mi je samo korak u nazad...sto se tice nebuloze. A i dve stvari me jako nerviraju. Prvo sto nema opcije da stavim 4:3 format kao kod d3go nego imam one glupe bezele gore i dole i drugo sto strelica misa nikako da nestane sa ekrana kao sto je nestajala na d3go posle par minuta nediranja. Ili sam ja glup pa ne mogu da nadjem te opcije.
Molim za link teme za eon pa da pitam tamo ako neko zna.

EON (ex D3GO)

https://r.tapatalk.com/shareLink?sh...hmark.rs/showthread.php?t=406427&share_type=t

BTW meni sakriva miša na Chrome i lepo radi sve.. Full screen i to..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala za link, sad cu pitati i u temi za eon. Ja koristim edge pa da ne instaliram chrome samo za ovo...a i edge ima opciju da pinujem stranicu u start meni pa sam na klik od tv-a. A i ovo sa f11 mi ne pije vodu jer sam povezao stari laptop na tv i tako napravio smart tv (jer laptop prakticno vise i ne koristim za bilo sta drugo) i uzeo sam air mouse na kome f11 ko za basuz nema, samo do f10, a da otklapam laptop ne mogu jer mi onda automatski prebaci sliku sa tv-a na ekran laptopa, pa posle treba da se majem da to vracam. Ovako je na d3go bilo na dupli klik odmah full screen a strelica nestane posle par sekundi plus je imalo dole u dnu podesavanje za format slike 16:9, 4:3...jes da se sad mahom koristi 16:9, ali moj je 4:3 i onda mi prakticno pola ekrana prazno, a slika malena...glupost.
 
Poslednja izmena:
Zanima me da li se tv u pokretu moze gledati samo preko sbb mreze ili recimo moze i na mts 4g na mobilnom, telekomovom adslu i slicno, ( ili nekom besplatnom wi-fi) kada hocu na androidu recimo ili laptopu....
 
Zavisi na koje konkretno kanale misliš. Sama usluga radi sa bilo kojeg neta (u Srbiji naravno) ali 30-ak najboljih kanala (i kanala zbog kojih ljudima uzimaju SBB TV uslugu a ne od nekog drugog) , među kojima su i SportKlub kanali, nisu dostupni bez SBB IP adrese (znači ili da imaš SBB kablovski net, ili da se kačiš na UniFi ako imaš pristup istom). Što će reći ne možeš da ih gledaš sa Telekom ADSL/Telekom VDSL, a izgleda ni sa MTS mobilne mreže. Mogu da se gledaju sa Telenor ili VIP mobilne mreže. VDSL imam pa to mogu da ti potrvdim da 200% ne mogu da gledam SportKlub (jedino što me zanima od cele SBB ponude), MTS mobilni nemam pa nisam ni testirao. Iznenadio sam se kad sam pre neki dan pročitao da ne radi Sportklub preko MTS mobilnog pošto znam da radi na Telenor (koji imam) i VIP.
Ostalih 70+ kanala možeš da gledaš sa bilo kog interneta u Srbiji.
 
Zavisi na koje konkretno kanale misliš. Sama usluga radi sa bilo kojeg neta (u Srbiji naravno) ali 30-ak najboljih kanala (i kanala zbog kojih ljudima uzimaju SBB TV uslugu a ne od nekog drugog) , među kojima su i SportKlub kanali, nisu dostupni bez SBB IP adrese (znači ili da imaš SBB kablovski net, ili da se kačiš na UniFi ako imaš pristup istom). Što će reći ne možeš da ih gledaš sa Telekom ADSL/Telekom VDSL, a izgleda ni sa MTS mobilne mreže. Mogu da se gledaju sa Telenor ili VIP mobilne mreže. VDSL imam pa to mogu da ti potrvdim da 200% ne mogu da gledam SportKlub (jedino što me zanima od cele SBB ponude), MTS mobilni nemam pa nisam ni testirao. Iznenadio sam se kad sam pre neki dan pročitao da ne radi Sportklub preko MTS mobilnog pošto znam da radi na Telenor (koji imam) i VIP.
Ostalih 70+ kanala možeš da gledaš sa bilo kog interneta u Srbiji.

Kako je stanje sa Fox kanalima, da li njih mogu gleedati preko adsl-a telekomovog, mts- 4g i slicno, posto telekom nema fox-ove kao ni sport klub kanale, inace imam vip- mobilni broj pa ako moze preko vipovog mobilnog 4g onda cu mozda i uzeti, ako ne ostajem na telekom adsl, radi mi lepo iako je samo 10 mbs naravno zbog udaljenosti od centrale jel, mts bar daje besplatno da se gleda preko svoje mreze gde god da si....
 
Na novoj EON platformi mogu da se gledaju Fox kanali... Na staroj D3Go (pošto pišeš na staroj temi namenjenoj za D3Go) i Fox kanali su blokirani za ADSL. Manja je brojka kanala na EON-u koji su nedostupni van SBB mreže, ali je na moju žalost sve i jedan SportkKLub blokiran (ni ne znam šta je blokirano osim SportKlub,Cinemania i Cinestar kanala) , tako da njih moram da gledam ili na TV-u ili da na puštam preko Telenor interneta.
 
Ja i dalje imam sve pakete.. Pozovem sbb jer ne želim da mi sl mesec nakaleme i hbo i HD na racun. Javi se neka cura ja objasnim šta je problem, kaže ona okay evo ugasi cemo mi sve vi samo rr uređaja i to je to. Ja ugasim upalim i dalje sve ima. Kaže pošto je vikend(zvao u subotu) verovatno će u ponedeljak da se hgas ekad kolege iz administracije prime zahtev., što se nije desilo. Zvao sad ponovo kaže mi neka cura ( možda je i ista) a pa vi imate opciju da napravite play listu i izbacite te kanale i tako ih ne gledate...
Sad sam po fazonu boli me uvo prijavio sam 2 puta, niste ugasili vaša greška. Nek pošalju full račun pa cu da šaljem reklamaciju. Neverovatno su.

Sent from my BLA-L09 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno