Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

Ne, vdsl.:banana:
 
Ajd sad gledaj pa svakom ko ti pošalje PM ti objasni "foru" pa da zakrpe propust...
 
Samo za pare... hehehe, opušeno za tvoju poruku , kako sad da izmenim? neka ga :)
 
^ daj ziro račun pa da upalcujemo:)

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Poz ljudi,vidim da su od 1 avgusta u totalu pustili hd kanale u osnovnom paketu.Ali na d3go preko total mix-a ide i dalje samo sk1 hd,a za dvojku,trojku kao i esp hd pise da se pretplatim na 19955.Ima neko info ili da ih zovem ovih dana?
 
Imam isti problem,ali ja nemam tu sivu kockicu,imam samo katanac i slovo i.Ako moze pomoc?

U opcijama pronadji Addons (ili kucaj u address bar-u about:addons), pa sa leve strane izaberes plugins, i u listi pronadjes Verimatrix viewright i stavis always activate.

Ne znam šta nisam probao, ali neće pa neće.
32-bitni firefox, instaliran Viewright, na Always activate je, radjeno sve po njihovim uputstvima, ali uvek prikazuje da nije instaliran. Ne znam šta nisam pokušao, nije radio na Win8, ne radi ni na Win10. Oni iz podrške uopšte ne odgovaraju... Ima neko ideju?
 
Zvao sam ih da ih pitam,kada nameravaju da novo uvedene hd kanale na total tv-u ,ubace na D3go.
Odgovor je bio,jaoooo pa mi nismo ni znali da se oni još ne vide na d3go.Ubaciće kao danas,sutra.
 
Jel zna neko kako da se promeni format slike kanala koji su u 4/3 formatu....na android aplikaciji....!?
 
Poz ljudi,vidim da su od 1 avgusta u totalu pustili hd kanale u osnovnom paketu.Ali na d3go preko total mix-a ide i dalje samo sk1 hd,a za dvojku,trojku kao i esp hd pise da se pretplatim na 19955.Ima neko info ili da ih zovem ovih dana?
Pustili danas i ostale hd na totalmix ali nema dokumentarnih u listi,samo nacionalna geografija u hd-u.Valjda ce da dopune listu uskoro.
 
Poslednja izmena:
Ako neko ima viska jedan slot za d3go sa aktiviranim HD paketom neka mi pusti pm, iskljucivo mi treba zbog EPL...
 
Опет иста прича. како неко да подели своје параметре за приступ порталу и свим својим подацима?
 
Pa na "keve mi neću dirati" :D
@Drakenzen: Kad ti daš tvoj "slot" za MTS-ov multiscreen :p
Ljudi bre pa valjda vam je jasno da su namerno i jedni i drugi izabrali šta će koristiti za login podatke da bi ograničili deljenje istih maximalno na bližu rodbinu a ne da se deli nepoznatim likovima sa interneta i ostalim koji nisu zaradili poverenje.
 
Ja onaj multiscreen gasim koliko sutra, ne pada ma na pamet da dajem 2 eura za poluproizvod.
A u pravu ste sto se tice login podataka, namerno je tako uradjeno...
 
Uzmeš air mouse i pevaj,sve leti i pršti.

Na desktopu i tabletu ne možeš da imaš sklubove, foksove i još neke ,kao što možeš da ih gledaš na androidu,pod pretpostavkom da nemaš sbb net.Zato meni otpada sve što nije android u klasi koju ima Sale.
Bilo bi zgodno da napravimo neki spisak D3go podržanih android uređaja.
Neka se javi još neko sa android boksom i neka napise koji max strim ima za SD i HD kanale.

Za HD kanale ide oko 3mb/s

Ja imam Onaj MX lll 4 k android box kida kako radi.

Za upravljanje koristim onu malu mikro tastaturicu sa tach pedom
 
Poslednja izmena:
Koji je taj box,imaš neku sliku ili link gde si ga kupio?
Koji ima Cpu i Gpu,verzija Androida?
Koliko košta?
 
Poslednja izmena:
Kupio na Gear bestu jos prosle godine evo spec :

Model: MXIII-G
Type: TV Box
GPU: Mali-450
System: Android 5.1 (mislim daje nova verzija od ove, mogu da pogledam kad dodjem gajbi, lepsi je interfejs u odnosu na ove slike sa ger besta)
CPU: Amlogic S812
Core: Quad Core
RAM: 2G
ROM: 16G
Max. Extended Capacity: 32G
Color: Black

Media Supported :

Decoder Format: H.265
Video format: AVI,DAT,MKV,MOV,MP4,MPEG,MPG,RM,WMV
Audio format: AAC,FLAC,MP3,OGG,RM,WMA
Photo Format: BMP,GIF,JPG,PNG

Product Details:

Support XBMC: Yes
Support 5G WiFi: Yes
WIFI: IEEE 802.11 b/g/n
Power Supply: Charge Adapter
Interface: AV,HDMI,OTG,RJ45,SPDIF,TF card,USB2.0

Dimension and Weight

Product weight: 0.201 kg
Package weight: 0.580 kg
Product size (L x W x H): 11.40 x 11.40 x 2.00 cm / 4.49 x 4.49 x 0.79 inches
Package size (L x W x H): 20.50 x 15.50 x 5.00 cm / 8.07 x 6.1 x 1.97 inches

Package Contents
Package Contents: 1 x MXIII-G TV Box, 1 x Power Adapter, 1 x HDMI Cable, 1 x IR Remote Control, 1 x OTG Cable, 1 x English Manual

Eo linka ako je dozvoljeno :

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_339984.html

mene je izasao oko 70e sa carinom, kod nas traze i preko 100e

Inace uzeo sam ga na preporuku lika sa ovog foruma iz teme o android boxovima.

Evo vec mesecima radi bez greske, nekad ga negasim danima da ne kazem nedeljama :)


----------------------

Nego jel radi d3go na win10 x64, na Orion netu ?

Ja sad probao na sljaci i nece da instalira onaj plagin, izbacuje neki eror ??
 
Meni radi preko Edge ili Internet Explorer kako se već zove.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Ne vidim nista bolje u odnosu na mx3 4k (sem proc) nema digitalni audio in i jos neke ulaze-izlaze ... , ja sam to uzeo prosle godine negde u ovo vreme cini mi se, tada nije bio bolji (sem nvidie) od ovog.

Nego evo sta izbacije d3go nesto oko procesora bla bla


free picture upload
 
Poslednja izmena:
Naravno da ima i verzija sa digitalnim audio in za manju/veću cenu, no nebitno.

Ovde na slici deluje da pokušavaš da instaliraš 64bit verziju programa na 32bit win :D
 
To što si linkovao je preskupo, pa ko se upeca :) Za te pare skoro da može nešto ovako sa s912 http://m.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_424843.html ili sa s905x za tridesetak evra
Nije poneta da ima nešto povoljnije a jače,nego da li na tom jačem i povoljnijem radi D3go.
Evo ja probah naj,naj,noviji beelink GT1 S912 koji još nije u zvaničnoj prodaji ,pa d3go ne radi,i šta mi vrede sve te octacore kerefeke i jake grafike, kada d3go nece da radi,dok je za ostalo extra box.
 
Poslednja izmena:
Windows 10, 64 bita. Uspeo sam da pokrenem d3go samo na internet exploreru 11 (koji je verovatno 32 bitni). Chrome (za njega sam znao da nije podrzan) ne radi naravno, Firefofox 64 bita ne radi i Edge ne radi. Kaze da viewright plugin nije instaliran. Probao na firefox 32bita i radi. Znaci...d3go radi na 64 bitnom windowsu i 32 bitnom browseru ,osim Chrome. Dobro sam zakljucio ili ima neki sistem za 64 bit browser?
 
Sad videh obaveštenje da u septembru daju besplatno dva Cinestar HD kanala.
 
Pozdrav za sbb, i najbolji fudbal na sk i vdsl. :banana:

aaaaa sveeee.jpg
 
Nazad
Vrh Dno