Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

Meni "Hyde my root" radi, samo sa opcijom "Hide SU binaries", bez potrebe za sakrivanjem SU aplikacije.
 
Telenor OneTouch OT-990, rootovan. Probao sam i OTA RootKeeper, ali ta aplikacija mi ne vidi root dobro, pa ne može ni da ga temp unroot-uje, ali Hyde my root odradi posao samo sakrivanjem su binaries i D3Go onda hoće da radi.
 
Jedno pitanje, da li ce i posle promo perioda biti problem sa rootovanim uredjajima ili (promakla mi je ta info)?
Imam android tv box ali problem pravi root, a hide my root i OTA RootKeeper nisu resili problem... Ili ja nisam uradio nesto kako treba...
 
izasla je nova verzija viewright plugina, ali pojma nemam sta je popravljeno :)
 
D3go aplikacija na Ipad-u mi vise ne radi, kada je pokrenem, 5-10 sec. je prikazana 'waiting' ikonica, aplikacija se potom gasi i vraca na ipad home stranicu.

Pokusao sam sa reinstalacijom, brisanjem aplikacije i ponovnom instalacijom ali ne pomaze... Any ideas ?
 
Produzen promo period do kraja maja........
 
Produzen promo period do kraja maja........

Znaju da će se veoma mali broj korisnika prijaviti, pa stalno produžuju da bi "navukli" i navikli korisnike na uslugu, ali čisto sumnjam da će im uspeti. Meni ne radi usluga već dve-tri nedelje, operater mi rekao (kad sam ih zvao pre desetak dana) da sam se prijavio na više od tri uređeja (što je istina) i da moram čekati da probni period istekne, pa da počnem sa plaćanjem(što mi ne pada na pamet), a kad sam mu rekao da sumnjam da će se isplativi broj korisnika prijaviti, samo je zaćutao. Pitao sam ga i koliko će da košta usluga? Reče da će se znati za dve nedelje...
 
S obzirom da od 1. maja poskupljuje kablovska ne verujem da ima mnogo ljudi koji bi plaćali još i taj GO.
 
U mojoj ulici ima nas osmoro koji koristimo SBB TV i Internet, nikome apsolutno ne pada na pamet da plaća još i D3 Go uslugu. Da nije Internet uslovljen TV-om, samo bi jedan plaćao kablovsku televiziju (jedna starija žena, koja ni nema Internet priključen) svi mi ostali bi se rado odrekli televizije. Ne volim da se bavim prognozama, ali verujem da ni 10% korisnika SBB-a neće koristiti-plaćati D3 Go.

@Darkko da li se zna koliko će biti to poskupljenje?
 
Da li postoji neka informacija koliko ce ova usluga da kosta nakon isteka promo perioda?
 
Nema još. Jedino što može otprilike da nam da uvid je cena u Sloveniji. Tamo je uz ugovor na 2 godine prva besplatno a druga 3€ mesečno.
 
Nema još. Jedino što može otprilike da nam da uvid je cena u Sloveniji. Tamo je uz ugovor na 2 godine prva besplatno a druga 3€ mesečno.

To je OK cena. Jedino sam malo skeptican prema tome da ce kod nas biti 3 evra...
 
Od 01.06.2012. pretplata za Super HD Mix pakete obuhvataće i korišćenje D3 GO usluge.
Korisnici MIX paketa od 01.06.2012. moći će da koriste D3 GO uslugu po ceni od 100 dinara mesečno, dok će za korisnike postpaid interneta iznositi 200 dinara mesečno. Ova cena pokriva troškove licence za korišćenje dodatnog D3 uređaja.

http://www.sbb.rs/d3go/aktivacija/
 
Do pre par dana sam imao d3go na tri uredjaja. Root-ovanom SGS2 i Asus Transformeru (OTA Rootkeeper radi sjajno) i na PC-ju. Pre neki dan kada sam flash-ovao novi rom na Tranfsormeru aplikacija mi je prijavila da imam previse prijavljenih uredjaja. Moje pitanje je: da li ce prilikom svakog sledeceg flash-ovanja novog rom-a taj uredjaj da se prijavljuje kao novi na D3go nalogu?
Inace problem previse prijavljenih uredjaja se resava tako sto posaljete mail na: [email protected], navedete MAC adresu modema i broj ugovora sa molbom da vam resetuju prijavljene uredjaje.
Unapred zahvalan
Aleksandar
 
A hoce li prosiriti broj kanala?

Poslednja vest koju sam video je da je promo period bio produzen do 8. juna, a danas kada sam probao da se konektujem uspeo sam iako nisam trazio da mi aktiviraju. da li je to uradjeno automatski ili su opet produzili promo period?
 
Poslednja izmena od urednika:
Promo je bio do 10.6. a od danas se naplaćuje. Morao sam ponovo da aktiviram. Ono što je velika glupost je da sad može da se koristi samo sa SBB kablovske mreže i SBB WiFi mreže. Kakvi ******i. Pa meni to treba baš kad nisam u blizini SBB konekcije a ne da gledam TV dok sam sa društvom u kafiću.
 
Drugari imam problem. Ne mogu da pokrenem aplikaciju na PC. Svaki put kad kliknem da gledam program ponovo mi downloaduje plugin i tako ponovo i ponovo iako sam ga instalirao, repairovao, restartovaro, reinstalirao, sve sto je moguce sa instalacijom i nista ne mogu. Imam win 7 64x. Gledao sam i da li postoji neki blok na firewallu medjutim nema nista. Postavio sam manuelno pravilo za viewmatrix plugin da dozvoljava konekciju na internet medjutim i dalje mi ponovo downloaduje. Nije mi jasno. Ako je neko imao slican problem molim Vas da mi pomognete jer cu da odem tamo i za 100 dinara da prebijem nekome noge i ruke. Toliko su neprofesionalni. User guide je totalno smece. Apsolutno nema ni jedan ponudjeni odgovor u slucaju problema bilo kakve vrste, da ne kazem problema kao sto je moj. Pocinje SBB da mi ide na zivce sve vishe i vishe. Toliko da razmisljam da predjem kod drugog providera koliko su smesni i jadni postali.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav,

i ja imam isti problem i zvao sam ih danas i kažu da je plugin nešto prs'o i da ga je trenutno nemoguće pokrenuti. Nisu znali kada će kvar biti otklonjen.

Što se tiče aplikacije za android ni ja ne mogu da je instaliram ni na galaxy s2 ni na prestigio tablet. Za galaxy su mi rekli da aplikacija trenutno ne podržava android 4.0 i da će moći tek za mesec dana. Užas. Na tabletu sam imao 2.1 pa sam sad instalirao 2.3. i ništa. Na marketu mi ne pronalazi aplikaciju. Pokušao sam da je instaliram i preko google play-a (pc) ali mi kaže da mi gore napomenuti uređaji nisu kompitabilni za ovu aplikaciju. Tako da ja trenutno imam 3 uređaja (galaxy s2, tablet i laptop) i ni na jednom ne mogu da koristim aplikaciju.

Toliko o SBB-u. Još malo živaca imam. :)
 
uninstall, pa ponovo install plugina.. meni je upalilo, mada ne iz prve
 
Ma instalirao sam i uninstalirao 10000x i nista
 
..aaaaaaaaaaaaaaaaa..jbm ti D3Go i programere sto su napravili ovakvu njesra aplikaciju..kada bira kod koga ce da radi..
..reinstalirao sam ceo sistem..ugasio windowsov firewall..instalirao mozilu i crome..i nece pa nece..reinstalirao plugin..nekoliko puta i nece..non stop greska..code=8 no data..znaciiiiiiii...da popizdis.. :mad:
 
..aaaaaaaaaaaaaaaaa..jbm ti D3Go i programere sto su napravili ovakvu njesra aplikaciju..kada bira kod koga ce da radi..
..reinstalirao sam ceo sistem..ugasio windowsov firewall..instalirao mozilu i crome..i nece pa nece..reinstalirao plugin..nekoliko puta i nece..non stop greska..code=8 no data..znaciiiiiiii...da popizdis.. :mad:

Kod mene radilo na windowsu 7, podigao sam 8 I dalje radi bez ikavkog problema u svim browserima I u ie,chromu I firefoxu.
 
..meni nece pa nece..
..a el imas neki antivirusni softver..ili firewall..?
..jel si podesavao nesto..ili je iz prve proradilo..?
 
..meni nece pa nece..
..a el imas neki antivirusni softver..ili firewall..?
..jel si podesavao nesto..ili je iz prve proradilo..?

Antivirusni softver na windowsu 7 sam imao Microsoft security essentials, sada na 8ci windows defender, nikakav firewall nemam, iz prve je proradilo.
 
..meni nece pa nece..
..a el imas neki antivirusni softver..ili firewall..?
..jel si podesavao nesto..ili je iz prve proradilo..?

Izvini ako je glupo pitanje, ali za svaki slučaj da pitam: Pokušavaš sa SBB konekcije ili sa konekcije nekog drugog provajdera? Jer radi samo sa SBB-a.
 
..znam da radi samo preko sbb-a..
..koristim totalov net..a oni su u saradnji sa sbb-om..
 
Ja imam ovu aplikaciju na Androidu i kada sam prikacen na wifi ona radi bez problema a cim predjem na mrezu ono izbacuje mi neki error 4000... Jer neko zna sta da radim?
 
Nazad
Vrh Dno