Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

Kakav to fix postoji za kameru na CM11?
Resava problem koji su neki imali a medju njima i ja kada se kamera spuca posle prve fotke. Resava i problem sa autofokusom koji prestane da radi cim pipnes zumiras. Neki Indijac je provalio sta je problem, odradio fix.
Uglavnom instalira se fix i google camera i to je to, sljaka ko sat. Mada i dalje je google camera losija od samsungove ali krastavac.
 
Probajte camera fv5. Na s2 slimkat romu imam iste fotke kao na TouchWiz romovima.
 
****ga,nisam ni ja siguran koja verzija,ova zadnja ja msm.
pa zanima me jel jos neko imao slicajn problem il je mozda neki HW problem(posto sam sad dobio tu s3)
 
Jedino ako nisi odradio full wipe pre instalacije neat roma.. mozda je to razlog
 
I meni se to desilo,ugasio se i ne može više da se upali,a kod mene je ova novija ploča 1500.
 
odradjen je i full wipe,videcu da ga pretabam ovih dana,mozda resim to
 
Pozdrav,ne radi mi kamera na telefonu stalno izbacuje "kamera neuspešna", probao sam sa resetom ali bezuspjesno, dali neko zna kako da riješim ovaj problem ili eventualno da mi objasni koji rom smijem ubaciti i kako, sada je oficijalni 4.3
Hvala...
 
Najverovatnije ti je otkazao modul za kameru. Nije softverski problem. Mora da se zameni kamera.
 
To već ne znam. Pitaj u zvaničnom servisu, pa onda i u ostalim.
 
Jel se desilo nekome da se verzija od 16gb skroz ugasi, da ne moze nista s njom da se radi? Jel pomaze tu JIG usb ili mora da se menja ploca? Hvala :)


isti slucaj, S3 radio normala sve ok, nikad nis, pogledam kasnije kad ugasio se, ne reaguje, mijenjao sam i bateriju opet nis
kupljen 2012. god, 16GB
sta radit ?
 
Poslednja izmena:
da to nije Sudden death sindrom s3-ke? koji si imao modem i verziju androida?
 
I meni riknuo telefon prošle nedelje, kao i mojoj koleginici par dana pre toga. Kupljeni isto dana... Kao da su programirani da riknjavaju...
 
Da mislim da je sudden death. Riknjavaju ti modeli sa 16gb. Nije moj vec od druga, probacu sa jig-om pa stavljam ovde da li je uspelo :)
 
Da mislim da je sudden death. Riknjavaju ti modeli sa 16gb. Nije moj vec od druga, probacu sa jig-om pa stavljam ovde da li je uspelo :)
sudden death je nešto što se dešavalo sa velikim brojem trojki ali tek nakon prvog update-a na JellyBean 4.1.2...to je već u narednoj verziji Android-a 4.1.2 sredjeno, makar su tako iz Samsung-a rekli, a i ljudi se više nisu žalili na ovaj problem. Ako su i u 4.3 ubacili nešto što ih tera na crkavanje, onda smo manje više osuđeni na tako nešto kad tad :) ili da idemo na AOSP što pre :)
 
puu majku mu, i sta se desi kad crkne, mislim koji dio ? koliko kosta popravak, sta se mijenja
 
pre je koštalo koliko ceo telefon sad vredi
 
Uh pa ovo je zabrinjavajuce. Odavno se ljudi nisu zalili na crkavanje, nisam cuo jako dugo da je neki crkao a sad odjednom kao kuga. Ako mene pitate beste sa zvanicnog sw-a. Ja imam primerak sa visokorizicnom plocom ali sam na CM-u i nemam nameru da ga napustim.
 
Bilo bi korisno da svako kome je crkao napiše na kojoj verziji androida je bio.
 
Uh pa ovo je zabrinjavajuce. Odavno se ljudi nisu zalili na crkavanje, nisam cuo jako dugo da je neki crkao a sad odjednom kao kuga. Ako mene pitate beste sa zvanicnog sw-a. Ja imam primerak sa visokorizicnom plocom ali sam na CM-u i nemam nameru da ga napustim.
Za mene bi možda bilo i rešenje da se vratim na oficijelni fw, jer sam do septembra pod garancijom...na Samsungu je odlična stvar sto ma koliko ga ti mučio i rutovao ga, ubacivao mu custom rom-ove, custom kernel-e, bilo šta, uvek možeš da ga vratiš na stanje pre toga...tj. pomoću aplikacije triangle away, resetujes binary counter (koji pokazuje koliko puta si flesovao nešto neoficijelno), a onda preko odina flesujes oficijelni rom i opet si na osnovnom sistemu. Samsung je prihvatao reklamacije za prvi talas sudden death-a, ne znam hoće li i za ovaj sada...ali kazem, ko god je u situaciji kao ja, da ima još uvek garantni list, možda bi najbolje bilo da se vrati na oficijelni. ja cu da razmotrim ozbiljno takvu varijantu...
 
Za mene bi možda bilo i rešenje da se vratim na oficijelni fw, jer sam do septembra pod garancijom...na Samsungu je odlična stvar sto ma koliko ga ti mučio i rutovao ga, ubacivao mu custom rom-ove, custom kernel-e, bilo šta, uvek možeš da ga vratiš na stanje pre toga...

Aha... Reci to vlasnicima S4 koji imaju poslednju verziju firmware-a, ili vlasnicima S5, ili Note 2, ili Note 10.1, ili... :)
 
Poslednja izmena:
Uh pa ovo je zabrinjavajuce. Odavno se ljudi nisu zalili na crkavanje, nisam cuo jako dugo da je neki crkao a sad odjednom kao kuga. Ako mene pitate beste sa zvanicnog sw-a. Ja imam primerak sa visokorizicnom plocom ali sam na CM-u i nemam nameru da ga napustim.

Kako da znam koju plocu imam u telefonu i koje su rizicne ploce?
 
Nazad
Vrh Dno