Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

to je u settings/display/notification light/pulse notification light/use custom values/ pa dodaj koju hoces i za koju app hoces
 
Uf,al sam glup ali nije sramota pitati;-). Prckao sam tu nesto ali nisam uspeo. Sad radi,hvala puno.
 
U potrazi sam za nekim auto punjacem za s3. E sad sam gledao sta i kako i instalirao sam aplikaciju "Galaxy Charging Current" i ona mi pokazuje da fabricki najveca brzina za punjanje 999mA, ali kad ga povezem na neki drugi punjac detektuje negde 700mA negde 600, a na samsungov punjac 999mA. E sad da bi mi auto punjac punio kako treba, tj punom brzinom jel trebam da gledam gde pise 1000mA ili sta vec?
 
Moze da bude i 2A punice samo 1A pošto toliko telefon može da povuče.
 
pa pitam zato sto sma kupio vec neki punjac za 350din. i trebal omu je dobrih 5 minuta da napuni 1%. a kad sam pogledao na aplikaciji pisalo je puni 800mA.. zato sam zbunjen.. Sta tu moze da ne valja?
 
e i meni isto sporo puni neki kinez... kao piše 1000 mah ali se otegne užas
 
pa pitam zato sto sma kupio vec neki punjac za 350din. i trebal omu je dobrih 5 minuta da napuni 1%. a kad sam pogledao na aplikaciji pisalo je puni 800mA.. zato sam zbunjen.. Sta tu moze da ne valja?

Pa šta očekuješ za 350 din? Kabal treba da je što deblji i što kraći. Pogledaj kakav je original kabal na npr Note 2.
 
Pa trebao mi je hitno da napunim telefon zbog navigacije. I u prvoj prodavnici na koju sam naišao uzeo sam ga. Znaci bio je neupotrebljiv dok se punio. Morao sam da ga ugasim. Nego vidim da ima da se prodaje u gigatronu za note, jel ce taj pasovati na s3?
 
Poslednja izmena:
Ljudi, pošto sam prešao sa TW-a na CM čiji launcher nikako ne mogu da svarim krenuo sam u potragu za nekim launcherima sa Google Play-a. Probao sam Nova Launcher koji je odličan ali mu je mana što je nemoguće svrstati ikonice unutar app drawera po želji već mora po abecednom redu, meni lično smeta. Onda sam koristio Apex ali mi se ni on iz nekog razloga nije svideo...ne sećam se šta beše problem :) Potom na red došao i Go Launcher Ex ali on nije normalan koliko jede RAM...gori je i od TouchWiz-a. Na kraju sam našao Buzz Launcher koji izgleda dosta ružno kada ga instalirate, sa nekim ogromnim ikonicama, ali ga je potpuno moguće personalizovati i napraviti ga da izgleda odlično i ništa gore od prethodno pomenutih Launchera. Radi odlično...RAM je na nekih 400-500MB iskorišćen što nije strašno...sve je fluidno, i evo nedelju dana nakon korišćenja mogu da konstatujem da mu apsolutno ništa ne fali :) preporučio bih svima ovaj launcher ali očekujte dosta zezanja sa njim dok ga potpuno ne podesite i prilagodite sebi...kada to jednom uradite sve je savršeno :) toliko od mene...htedoh samo da preporucim :)
 
Poslednja izmena:
Posle danasnjeg koriscenja, mogu reci da je telefon odlican, mada to se znalo I pre kada je izasao.
Lepe su boje na ekranu, mozda mi se malcice vise svidja nego na HOX-u. Nemam sad da uporedim.
Primetno jaci zvucnik, dobar ovako a I preko slusalica.
Malo mi je ovaj interfejs komplikovaniji nego Sense, a mozda je I do toga sto sam ja HTC koristio tri godine.
Baterija mislim da se vec sada dobro pokazala, upalio sam ga kada je imala 50%, a sada sam na 6% I ima 2h26min ukljucenog ekrana, a dosta sam koristio, stalno upaljen wi-fi, osvetljenost ekrana nije bila na na minimumu.
Dizajn mi se naravno vise svidja kod HOX-a.
Ako se setim jos necega, napisacu.

I imam dva pitanja, jel mogu da namestim na koliko vremenski da sinhronizuje podatke, nisam to video.
I jos jedno pitanje, kada napunim telefon prvi put, mogu odmah da ga skinem sa punjaca kada se napuni?
 
Kada spustis notifikacije imaš taster za paljenje i gašenje sinhronizacije...jednostavno je uključi kad hoćeš da ti sinhronizuje a isključi kad nećeš...taster je u obliku dve krizne strelice...
A čim napunis bateriju skini ga...nema više formatiranja i zajebancija...napuni i skini :)
 
Само ми реци зашто би уопште гласио синхронизацију?
 
Па ни интернет никад не гасим.
Смартфон без нета није смартфон...
 
Па ни интернет никад не гасим.
Смартфон без нета није смартфон...
smartfon bez baterije je podmetac za cokanjce
Edit: ja kući ne sedim od non do stop...a još uvek nisu izmislili punjenje telefona mislima tako da kad sam napolju mora malo da se pristedi baterija
 
Poslednja izmena:
Baš na sinhronizaciji ćeš da uštediš ubilo se.
 
Baš na sinhronizaciji ćeš da uštediš ubilo se.
Не вреди полемисати, очигледно је да још увек неки нису до краја схватили значење смартфона и његове предности, а сигурно је да нема неких предности аки је интернет угашен. :)
То су моја 2 цента и не бих више ишао у off.
 
Nisam ja rekao da je gasim,nego na HOX-u sam namestio da mi sinhronizuje na svakih sat vremena,pa me zanima ako to mogu i ovde.
 
Zašto se time opterećuješ?
Sinhronizovaće par puta dnevno i zaboravi na to.
 
Sve naloge zasebno podešavaš. Meni je nešto na sat vremena, nešto dnevno. U suštini, sinhronizacija mi je uključena dok je na punjacu.
 
Ja nesto ne mogu da nadjem makro mod za kameru, je l' ima uopste makro?
 
Pa ne treba da prebacuješ u macro mod samo približi kameru onome što želiš slikati i uradi tap to focus.
 
Nazad
Vrh Dno