Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

Ček kakav oni sistem rata imaju, ne znam ništa o tome? Znam da imaju oni neku njihovu Eurobank EFG MasterCard karticu i varijantu sa čekovima, ni jedno ni drugo mi ne odgovara.
 
Да теленор има ту фору са ефг. Ја сам прошле године хтео да узмем телефон са својом ефг картицом, и нису ми дали. Мора да се извади нова...идиотски
 
Mora nova kartica, samo u svrhu otplate tih rata.
Ima i varijanta da uzmeš na 6 mesečnih rata preko telefonskih računa, ali moraš da budeš njihov postpaid korisnik barem 6 meseci pre toga.
 
Telenor korisnicima koji su duze od 6 meseci kod njih na postpaidu daje mogucnost kupovine uredjaja na 6 rata bez kamate i banke kao posrednika, dok ako zelite 12 meseci onda mora kartica iz banke.

PS ja otisao da kupim s3 i uzeo HOX.

S3 je definitivno najbolji telefon koji sam koristio, prelepo radi, kamera kao na jabuci, ekran predivan (napanjene boje ali predivan). Ona izrada i prvi dodir sa telefonom odvratni su, ne znam kako ali mi je delovao veci od hoxa mada priznajem ne samo da je bolji nego se i lakse vlada sa njim. Plavi je ruzan do zla Boga. Imam galaxy 10.1 sivi model i ne mogu da verujem da nisu iskoristili onu polu gumiranu podlogu za kuciste nego onu slastecu plastiku.

Dizajn nije toliko los uzivo dok ta plastika sa srebrnim okvirom daje stvarno jeftin utisak a plava sa straftama jos gori.

Zasto sam uzeo hox? Jeftiniji 50€ i znatno mi jaci utisak ostavlja kada ga drzim i koristim, sense mi se svidja jer to je ono zasto i koristim telefon a galaxy 10.1 je moje razocarenje od nedostatka ram memorije pa do ne postojanja update-a tako da je imalo uticaja na odluku. Kamera i ostale mambo dzambo opcije kao gledanje full hd snimaka na 5" ekranu me ne doticu ni u snovima. Naravno za kraj devojci se svideo vise s3 tako da nije bilo sanse da ga kupim.

U NSu s3 imate samo izlozen u telenoru kod Futoske, iz Merkatora poslednji odnela neka devojka nakon mene, bice svugde u ponedeljak.
 
Naleteh na prvi "problem" :(
U Tapatalk-u (2 beta 5) u donjoj polovini ekrana kao da poludi brightnes ( pogledaj sliku)
Za sada sam ovo video samo u setingsima Tapatalka, u glavnom setingsu toga nema.

Ae neko ko ima instaliran Tapatalk da proveri jel se i njemu desavaju ovi duhovi :)

 
Ko pati od kamere s3 je jedini izbor, kamera na hoxu je sramota najobicnija kao na galaxy 10.1 tabletu.
 
Kojom metodom, na šta misliš?

Dash im odma 25 hiljada i uzmesh smart 4400 i placash 6 meseci taj paket on je 3990din i posle 6 meseci mozesh da menjash paket (da smanjih) al naravno morash da platish promenu paketa, ja sam uzeo hox tako i promenicu paket na smart 550 posle 6 meseci al moram da im platim 14 hiljada za smanjivanje paketa
 
E da kad je vec annoyer spomenuo kameru,kakvi su utisci poredjenja radi sa htc1x i sgs2?
 
Naleteh na prvi "problem" :(
U Tapatalk-u (2 beta 5) u donjoj polovini ekrana kao da poludi brightnes ( pogledaj sliku)
Za sada sam ovo video samo u setingsima Tapatalka, u glavnom setingsu toga nema.

Ae neko ko ima instaliran Tapatalk da proveri jel se i njemu desavaju ovi duhovi :)


Batali beta verziju skini 2.0.2
 
Ma i sg2 ima bolju kameru od HOXa. Slikao sam sunčanoj prostoriji a slika je sa katastrofalnom zrnatošću i nekim crvenim i žutim flekicama. Smejurija.

Mada sada sam odradio update pa je situacija možda drugačija. Mada sumnjam.
 
Imali neko iz BG da zna ili moze da vidi da li se negdje u TC Uscu moze uzeti neki case ili bar folija za ekran?
 
Ma i sg2 ima bolju kameru od HOXa. Slikao sam sunčanoj prostoriji a slika je sa katastrofalnom zrnatošću i nekim crvenim i žutim flekicama. Smejurija.

Mada sada sam odradio update pa je situacija možda drugačija. Mada sumnjam.

Kamera je dobra, meni pravi dobre fotke nego snimanje je uzhash :(
 
Pa ja nisam fotograf ali nisam ni slep a nemam potrebu da pravdam svoju investiciju (kako to lepo zvuči) bolje reći igračku na forumu. Želim ljudima da skrenem pažnju da ne preteruju. Mada ni s3 ne može da prismrdi ixusu od 100€.
 
Zaboravih da kažem da telenor traži 200 dinara za micro sim! Jedino ako tražite platimo servis onda daju za dž. Kakvi klošari.
 
Koje ciganisanje ne verujem :)
 
Pa ja nisam fotograf ali nisam ni slep a nemam potrebu da pravdam svoju investiciju (kako to lepo zvuči) bolje reći igračku na forumu. Želim ljudima da skrenem pažnju da ne preteruju. Mada ni s3 ne može da prismrdi ixusu od 100€.

Pa shto si uzeo hox ako znash da je bolja kamera na s3? :D
 
Evo uzeo i ja sgs3 u vipu, plavi, naravno zaboravio sam da mi treba i microsim kartica. Propust uocen tek kad sam stigao kuci, i posle petominutnog razmisljanja dal' sam da kasapim karticu ili sta da radim, odlucim da se vratim u vip gde mi momak ponisti stari i otvori novi microsim.

Pih.

A sad na root i sl - pa da se malo i poigramo sa masinom :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno