Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

Pozdrav, da li vam se greje s3 yt, igre.... Evo ja preko one x samo dok surfujem preko delfina deo gde je kamra je neprijatno toplo.
 
Nemojte se samo zanositi sa belim.
gs3 beli koji je izložen za test kod mt:s-a u delti je već popucao pozadi na masci a izložen je jedva dan. Tanko je to parče plastike.

Videh danas veliki redu Kod mt:s-a i vipa u Delti, čak su ljudi i kupovali.
 
uuuu dobar je , strava stvar! fina rezolucija stvarno.... prijatno za oko.... bolji mi je od S2 ne u smislu brzine i to, nego onako prijatniji mi je za ruku, elegantan.....a i operativni sitem je drugciji... nego , ne znam gde je swipe...
kazes popucao, sta ima veze, porucis sa neta back door ,jedno 5 komada i kad pukne ili se izgrebe ,stavis novi....
ja sam primetio igrajuci se ovo vreme, da se greje doni deo telefona, a manje gornji,,,,tako mi se chini.... dok kod S2 vishe gorni sto mi se ne svidja, uvo mi pocrveni

ne znam kako ce biti moguce staviti foliju preko ekrana kad jel zakrivljen sa strana, i ova fabrcika folija "lebdi" sa strane, neche da prione...
 
Poslednja izmena:
Dash im odma 25 hiljada i uzmesh smart 4400 i placash 6 meseci taj paket on je 3990din i posle 6 meseci mozesh da menjash paket (da smanjih) al naravno morash da platish promenu paketa, ja sam uzeo hox tako i promenicu paket na smart 550 posle 6 meseci al moram da im platim 14 hiljada za smanjivanje paketa

Koja je tu racunica, na sta ciljas?
 
^и ја сам га питао јуче, али нисам добио одговор.

Не знам шта је он рачунао и петљао, али сигурно је на губитку.
Друг из теленора ми је рекао да код њих може да се пређе на мањи пакет али се онда плаћа разлика између пакета.
 
Poslednja izmena:
Kako ne razumete, posle 6 meseci samo spustim paket na onaj od 1100 din, znaci dam im 14 hiljada i predjem na jeftiniji paket
 
Poslednja izmena:
Znaci das im ukupno
25000+6x3990+14000
dok ne dodjes do svoje tarife.
Mnogo mi to skupo zvuci :)
 
14000+25000+6x4000 (или већ колико уместо 6x1100)

Баш си их зајебао
 
krastavac kad nemash kintu odma dobro je, al realno taj paket nema shanse da potroshim, a kad bi preshao na neki jachi paket od lupam na neki od 1600 din manje bi im doplatio od 14 soma
 
Odakle mi 400 e da im dam odma :D zato sam ovako i uzeo
 
Ma *ebeš to kupovanje ko preko k**ca, ako ćeš se rastezati i krpiti! :D
 
Odakle mi 400 e da im dam odma :D zato sam ovako i uzeo

znaci kupis Porsea na kredit,al ga vozis jednom nedeljno jer nemas za corbu.:):)

zar ti nije lakse da ga kupis na rate,nego da se cimas toliko,kad se vec uzima fon sa tolikom cenom....ili sacekas da se spusti cena,ko da mora medju prvima da se uzme,nece prestati da ih proizvode.:)
 
Ma uzeo sam fon jer nisam mogao vishe da chekam prodao sam evo 3D i uzeo ovako da sam imao para uzeo bi lepo na oglase ali na veze, sa ovim paketom fixni ne moram ni da koristim 6 meseci realno :D
 
Финансије ти нису јача страна:D
Овај Цезар уместо да напише неке утиске, лумпује по сплавовима;)
 
Ma sa tim s*anjima ga otplacujes 100 godina, do tad 3x izgubi vrijednost onu koju je imao! Ja sam za $ odmah ili skupljaj pare ili ne kupuj! :D
 
Posto imam live demo unit i neke stvari ne rade, da li se dobija samo Polaris viewer ili full office? Kako vam radi onaj double tap za skrol, samo u porukama i kontaktima ili pri svakom skrolu?
 
Pa jel se isplati uzimati preko telekoma ili ne? Nemam kintu da odmah dam ali bi ga uzeo. Video sam, reklamu S3 za dinar u Telekomu ali nisam u tim vodama pa ako moze neko da mi objasni?
 
Какав црни телекоњ, има за динар уз пакет од 6000. Па ко вили нек изволи.
Највише комбинација нуди Вип, али не знам да ли ти то одговара.
 
Pa ako postoji jos uvek opcija da zadrzim broj, zasto da ne, i Vip onda moze. Sta nudi VIP?
 
Да лу су откљућани телефони код домаћих оператера?
 
Aj neka neko nasvira brajtnes do kraja i izadje na sunce pa javi kako se vidi.
 
Nazad
Vrh Dno