Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

Al sto volim ovo "kad ga vide uzivo", kao da se promeni dizajn uzivo :) Jednostavno je preveliki hajp i uspeh S2 nadvladao nad dizajnom, koji je gadan i uzivo i na slikama, naravno da je drugi fazon kad se upali ekran pa i zaboravis kako izgleda, ali bilo ko ko se iole razume ili bavi estetikom ce vam reci da je dizajn smesan :)
 
Meni je jos ruzniji fon nego sto je bio :d

ali je zato bolji od hoxa :D

Čoveče, koji problem imaš ti?

Svaki post ti je ovog tipa. Jedva čekaš da neko napiše nešto dobro vezano za One X da ga popljuješ i kažeš kako S3 ima to bolje. Ne razumem šta ti to znači, što kvariš nekome volju ako mu se sviđa telefon i zadovoljan je njime? Sinoć sam se smorio od tvojih postova u temi o HOX-u i S trojci i odem malo da se opustim i prelistam fotografije na onoj temi, lik ne znam kako se zvaše valjda fantom izbacuje stvarno extra fotografije koje volim da pogledam kad tamo gle čuda dva reda slika nekih momaka sa HOX-om i onda hsv.stoned ničim izazvan opleo po One X-u. Ugasio sam komp i otišao da kuntam.

@Gizmo

Vidim da planiraš kupovinu ovog telefona u Vipu uz pp 325, ja planiram da kupim u toku nedelje beli uz isti paket pa rekoh da te pitam vidim da bi ti plavi. Ja sam bio isto za plavi ali ono što sam ja danas video u Vipu i Telekomu me je razočaralo, ona plava sa linijicama i mat bojom mi deluje nekako ofucano, kao da se radi o polovnom telefonu, iznošenom. Pa rekoh da nisu ovi naši poranili pa naručili one modele sa feleričnim maskama?
S druge strane ako je ovaj plavi zapravo onaj finalni produkt sa korigovanom maskicom onda uzimam beli, možda malo vuče na onu stranu ali mi je mnogo lepši, elegantniji.
 
Poslednja izmena:
Jim, vidiš da sam te lepo savetovao da sačekaš s3 :)

Ej stvarno je bolji fon. :)

U suštini hardware i to, oba su zverke, brzi sa lepim ekranima ali S3 mi je nekako bolji, lepši mi je osećaj dok baratam njime, elegantan, promenljiva baterija, cura kaže da više ide uz mene u odnosu na HOX. :)
E sad vidi se da je malo nežniji u odnosu na HOX ali u suštini čuvam telefone dobro, verujem da ću i ovaj. Hvala za savet u svakom slučaju. ;)
 
Al sto volim ovo "kad ga vide uzivo", kao da se promeni dizajn uzivo :) Jednostavno je preveliki hajp i uspeh S2 nadvladao nad dizajnom, koji je gadan i uzivo i na slikama, naravno da je drugi fazon kad se upali ekran pa i zaboravis kako izgleda, ali bilo ko ko se iole razume ili bavi estetikom ce vam reci da je dizajn smesan :)

Haters gonna hate :) . Kao što rekoh, dizajn S3 je ok, nit prdi nit smrdi. Naravno da se menja slika o nečemu uživo, jer tek tada dobijaš pravi utisak o nečemu, dok si na netu vođen izjavama da je nešto ružno, to naravno utiče na tvoj sud i onda ako internet kaže da je ružan, onda mora da je ružan - internet ne laže jelte.

Uzmimo scenario da su svi do jednog rekli da je S3 lep, onda se verovatno ne bi potenciralo toliko na tome da je ružan, a ovako se samo prati mišljenje većine.
 
Ali nisu rekli, s razlogom :D Uporedi Gnexus, OneX, pogledaj kako oko ekrana uvek ima nesto, nekako se utapa u oblik telefona, a ne ova makazama isecena rupa za ekran :)
 
Vertimus, da li može da se izvuče nekako i da radi na drugim telefonima onda fora da poziva sam telefon kada se prinese uvetu? Nisam to video nigde na xda.
Nisam nešto bio oduševljen kada sam prvi put to video, ali možda to i nije toliko loša fora :)
 
Al sto volim ovo "kad ga vide uzivo", kao da se promeni dizajn uzivo :)

Naravno da je potpuno drugačije kada nešto vidiš na slici i kada nešto vidiš uživo, u prirodnoj veličini.

Kad sam prvi put video slike HOX-a i čuo dimenzije pomisio sam "koji crep od telefona, 4,7" je preveliko za normalnu upotrebu", ali kada ga je ortak kupio i kad sam ga video uživo shvatio sam da nije prevelik i da mnogo lepo leži u ruci, odlična spravica, nema šta.

Verovatno je isti slučaj i sa S3.
 
U je, al ste se raspisali sunce vam :) . Vidim koliko je loš S3, svi otrčali da ga kupe hehe. Plus nekima što je bio ružan, nije toliko ružan kad su ga videli uživo. Šta sam vam ja pričao pre pola meseca kad sam ga imao, a po nekim pitanjima vidim da dosta ljudi nije pročitalo moj test :) . Vert pogotovo, koji je video telefon otvorenog i kome sam ja mislim pomenuo najmanje dvaput da ide microSim, nubara jedna hehe.

Vert, ajde ujutru na kafu da na miru vidim kakav je taj plavi, pa da vidim šta da uzimam. Jel su izbacili nešto bez TouchWiz-a? Flešni takav neki rom ako postoji.
Totalno sam smetnuo sam uma za microSIM

Mogu u nedelju. Pusti mi sms ili sta vec :)

Vertimus, da li može da se izvuče nekako i da radi na drugim telefonima onda fora da poziva sam telefon kada se prinese uvetu? Nisam to video nigde na xda.
Nisam nešto bio oduševljen kada sam prvi put to video, ali možda to i nije toliko loša fora :)
Verovatno moze kad bi znao kde su kodovi za to :)
 
Je l' nekome stigao SGS3, a da je naručio preko sajta Telekoma (mt:s express valjda)?
 
I ajmo vas par koji ste se dokopali primerka. Da li ovaj uredjaj vredi 600-650e da se pljusne u kesu na ruke?

Naravno da ne vredi. To su cene za one koji hoce prvi primerak cim izadje. Odmah juce na oglasima bio jedan sa telenora za 520e. Za mesec dana bice to 450. Ima jedan frizer na oglasima na benchu koji je juce stavio 650e fixno sa vipa. Intelektualac, bas misli da smo ovce. Al sad kad vidim tvoje pitanje onda mi i jasno sto neko i pomisli da postavi takav oglas. Za te pare ima u radnji da se kupi da se ne zezas s garancijom i da ga on nije cackao 3 sata
 
Naravno da ne vredi. To su cene za one koji hoce prvi primerak cim izadje. Odmah juce na oglasima bio jedan sa telenora za 520e. Za mesec dana bice to 450. Ima jedan frizer na oglasima na benchu koji je juce stavio 650e fixno sa vipa. Intelektualac, bas misli da smo ovce. Al sad kad vidim tvoje pitanje onda mi i jasno sto neko i pomisli da postavi takav oglas. Za te pare ima u radnji da se kupi da se ne zezas s garancijom i da ga on nije cackao 3 sata

Dok je ovaca bice i vune. Nije ovaj frizer jedini. Eno mobilni svet pun optimista i frizera :). Prodaju telefone verovatno zakljucane po ceni sim free. Bice jos malo star mesec dana za 400 +e. I za to ce biti po koji kupac. Ja poslao jednom liku po meni extra ponudu nov sensation i 270 e a on malo mu trazi 350 e . Jesam li ja lud ili je sve vise optimista na ovom svetu :D
 
Juce sam bi u Uscu nigde red nisam video,ni u Mts ni u Vip-u,Telenoru. A nikakav red nisam video ni u centru(Bg) u njihovim poslovnicama.
 
Snimali su sa HOX pa nestali frejmovi redova, tolika je navala bila da su u poslovnice poslali po dva komada. Ko u banci da naručuješ gotovinu.
 
Ti na mobilnomsetu su teski retosi, samo za izbegavanje

Covece prvi si odleteo do vipa da uzmes aparat i ne rece nam, posto imas malte ne najvise iskustva i respecta sto se android platforme tice : vredi li taj aparat te novce?
ok svi znamo kako i za koje se ga ti dobio ali sa druge strane da li opravdava tu cenu u odnosu na konkurenciju i eventualno prethodni model S2?

S2 se prodaje malte ne za 300-350e u odlicnom stanju sa opremom bla bla bla, a sada imamo situaciju od 520-650e za S3.. jel vredi to te pare :d
 
Jel zna neko jel ima beli neotpakovani u Požeškoj, da se ne cimam ako nema.
 
Ma najjaca je bila izvala radnika telenora u nisu juce kad sam bio da pogledam fon,kao "znaci narucujemo 3 komada?" (Posto smo bili nas trojica..)
Rekoh "naravno,kako drugacije"
A on ce "ako mi verujes nemamo tri komada sad,prodali smo danas 20 i nije ostalo vise"
Wtf?!? :confused: Znaci kao bakute na pijaci, "ajde sine ostalo jos jedno kilo brzo kupi dok ne prodam i njega.."
Ludnica :)
 
Bar ti nisu rekli da ih nabavljaju po ceni od 150000 din :)
 
Jel nestašica telefona? Nije valjda da su naručili 50 komada za ceo Beograd :)
 
Ista situacija je bila kad se pojavio hox.medju prvim sam ga uzeo i to zato sto sam poznavao decka koji radi pa mi je ostavio sa strane da ne jurim od poslovnice do poslovnice. Euforija traje 15 tak dana i cao. Posle toga ce ga biti u svakoj poslovnici. E sad ako hocete da budete prvi pomucite se malo :D
 
A to sto nemaju dovoljno uredjaja...sve je to dio zabave. Satro skup uredjaj pa nisu mogli odmah da uvezu vece kolicine. Sve je to stvar marketinga. Udaraju ceznju. Kao kad ti riba kao neda a ti bas hoces nju. Ista filozofija i ovde :)
 
Dok je ovaca bice i vune. Nije ovaj frizer jedini. Eno mobilni svet pun optimista i frizera :). Prodaju telefone verovatno zakljucane po ceni sim free. Bice jos malo star mesec dana za 400 +e. I za to ce biti po koji kupac. Ja poslao jednom liku po meni extra ponudu nov sensation i 270 e a on malo mu trazi 350 e . Jesam li ja lud ili je sve vise optimista na ovom svetu :D

To vise nije optimizam, to je bezobrazluk. Ti stavis 650e i jos napises fixno. Znam da ce ovo da vidi i da se javi u temi da me napadne, al me boli uvo mnogo. Samo sam realan, kao sto i tvoj stav potvrdjuje. Mozda hteo 550 da stavi pa omasio taster :laugh:

@SpeedW- ahahah cirkus xD ovde vise ljudi cekali da vide nego da kupe x)
 
Vratile se devedesete, redovi ispred prodavnica a nema dovoljno za sve :)
 
Nazad
Vrh Dno