Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

To je to, odradio sam isto, reakcija takva, nemam zamerku.
A sto se tice boje, jeste plavi lepsi, ali ionako ce da ide u case, tako da mi na kraju boja nije toliko bitna :)

Ma normalno, i onako je napred ceo u ekranu :)

A da radi bruka brzo, radi- ja sam se odusevio.

E, samo mi reci- jel radi pop up video i na youtube-u (i na aplikaciji) ili samo ako gledas neki klip ubacen na memoriju telefona?
 
Ma normalno, i onako je napred ceo u ekranu :)

A da radi bruka brzo, radi- ja sam se odusevio.

E, samo mi reci- jel radi pop up video i na youtube-u (i na aplikaciji) ili samo ako gledas neki klip ubacen na memoriju telefona?

Samo video iz telefona, ili ne umem da nadjem opciju na YouTube, i ja sam se ponadao da moze preko tuba, ali za sada nista
 
Nema na cemu. Cuo sam bio za taj problem, pa zapamtio. Nikad se ne zna kada ce da zatreba. :)
 
Uh videh ga i ja danas i sta da kazem sto vec nije receno... iskreno ocekovao sam da ce manje da mi se svidja ali pogresio sam a cak sam i devojku ubedio da joj treba veci paket (pozto sam ja jos pod ugovorom...) tako da ce nadam se uskoro da padne jedan plavi :D
Jedino me samo brine sto je ovo ipak pebble blue a radnici naravno pojma nemaju da je isti zamenjen sivim,tj da je trebao da bude zamenjen. Posle koliko vremena i kakve upotrebe bi trebalo da se pojave fleke na maskici?
Vert,kod tebe sve ok?
Kapiram da to ne bi trebalo tek tako i da mora telefon posteno da se "oznoji" pa da postigne temperaturu koma moze da naudi onoj plastici/farbi/cemu vec...
 
I ajmo vas par koji ste se dokopali primerka. Da li ovaj uredjaj vredi 600-650e da se pljusne u kesu na ruke?
 
Bilo je par oglasa sa po 560-570e.
Taman jos -100ak kad se lepo slegne prasina za mesecak dva:)
 
Pa to... Sacekajte jos malo i bice za oko 500 jura...
 
Pa ko ima 500e ima i 600e.. mislio sam ovih par koji su ga kupili i koriste ga, maltretiraju ceo dan i to.. Da li je ta sprava zaista vredna te pare i da li ga treba kupiti za te pare?
 
Nisi jos skontao? Ja sam svoju danas isekao...
Btw ima li neko tapatalk2.apk da mi posalje?
 
Pa kako ti to ne znas, zar niko nije bio dovoljno hrabar da ti kaze da ide micro sim? :D
 
Naravno da ne vredi 600€ kad moraš da isključiš s voice aplikaciju da ne bi štucao.
 
[YOUTUBE]lb1WvUoEbzI[/YOUTUBE] :)
 
U je, al ste se raspisali sunce vam :) . Vidim koliko je loš S3, svi otrčali da ga kupe hehe. Plus nekima što je bio ružan, nije toliko ružan kad su ga videli uživo. Šta sam vam ja pričao pre pola meseca kad sam ga imao, a po nekim pitanjima vidim da dosta ljudi nije pročitalo moj test :) . Vert pogotovo, koji je video telefon otvorenog i kome sam ja mislim pomenuo najmanje dvaput da ide microSim, nubara jedna hehe.

Vert, ajde ujutru na kafu da na miru vidim kakav je taj plavi, pa da vidim šta da uzimam. Jel su izbacili nešto bez TouchWiz-a? Flešni takav neki rom ako postoji.
 
Meni je jos ruzniji fon nego sto je bio :d

ali je zato bolji od hoxa :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno