Šta je novo?

Samsung Galaxy Watch/Active

Moguće je ali uz malo gimnastike. Uradio sam to na mom odavno, imaš uputstvo na xda. Naime potrebno je promeniti region na satu u neki na kojem su dostupne te funkcije, tipa UK.
 
Da li je svaki Watch 5 PRO - LTE verzija ili ima kao i na drugim modelima i BT verzija?Ako postoje dva modela,molim vas da mi napisete oznaku LTE verzije sata.
 
Nije, ima BT i LTE kao i svaki drugi GW.
SM-R920NZKAEUC - BT
SM-R925FZKAEUC - LTE
 

Prilozi

  • 1685955106349.png
    1685955106349.png
    178.1 KB · Pregleda: 34
Pitanje, da li sat garmin 5 pro ima soft reset, ili mora da se gasi pali ako pobrljavi
 
Da li postoji jednostavan nacin da se omoguci ECG na Galaxy Watch 5 u Srbiji? Procitao sam par prethodnih stranica i ne nadjoh odgovor.
 
Sve dok nasa drzava ne odobri, mora se ide zaobilaznim putem
 
Hvala, to mi je trebalo. Predpostavljam da je isti postupak i za GW5?
 
Možda glupo pitanje, ako neko zna da li su LTE Galaxy satovi sa naših mreža (konkretno GW5 sa naše A1)?
 
I još gluplje, kad već određeni regioni podržavaju merenje pritiska i EKG, zar nije dovoljno samo odabrati region prilikom inicijalnog podešavanja?
(ili te f-je ni Amerima ne rade dok su na proputovanju npr kroz Srbiju?)
 
Možda glupo pitanje, ako neko zna da li su LTE Galaxy satovi sa naših mreža (konkretno GW5 sa naše A1)?
Imaš obe varijante, trenutno po istoj ceni.
 
Hvala znam, nego me zanima da li je sat (eSIM) zaključan na A1?
 
Nema valjda više zaključavanja, ni telefona. Neka me neko demantuje.
 
Da, mada se nisam preterano udubljivao koliko je zaista tačan.
Meni više znači zbog BP i EKG, bio sam skeptičan, ali i nije loše ako shvatiš ograničenja. BP se u mom slučaju pokazao poprilično tačnim, što mi znači jer imam dosta problema. EKG snima samo D1 odvod što i nije bog zna šta, ali ok ...
Druze, vidim da se razumes pa ako moze mali savet...(ima mnogo komentara, pa neznam gde pre da gledam...). Treba mi sat za Samsung tel..uglavnom zbog merenja pritiska, EKG i tih zdravstevnih funkcija..pozivi, placanje mi nije bitno...jel moze Aktive 2 sve to kvalitetno da podrzi, ili bolji je GW4 clasik...stalno sam na relaciji Srbija-Ceska..jel bolje da ga kupim i aktiviram u EU zbog tih aplikacija (EKG i pritiska) i da radi i u Srbiji, ili je to svejedno jer ih nekako Srbija vremena opet zablokira...ako ipak moram da instaliram tu modovanu aplikaciju - gde moze da se dobije, to je neka non samsung aplikacija? radi i na GW Active2 i na GW 4...Hvala puno:)
 
Ako se ispostavi za bateriju da je tacno, 5 pro ce imati osetno vecu bateriju od 6 classic i znacice posto je samsung u pitanju.
 
Znam da cu sad da upadnem kao padobranac na temu, zar nije ranije bila fora da samo resetujes sat kada si negde preko granice i ostane ti otkljucano sve posle?
 
Znam da cu sad da upadnem kao padobranac na temu, zar nije ranije bila fora da samo resetujes sat kada si negde preko granice i ostane ti otkljucano sve posle?
Meni se cini, zapravo sam siguran da je to za Apple, potentijalno i za Garmin, za Samsung nisam siguran.
 
Jeste vidis, citao sam tu temu kad sam gledao zeni apple watch
 
Pozdrav svima, da je pametno čekati Samsung watch 6 ili ići na Samsung watch 5 pro? 😁
 
Ja lično bih sačekao još malo i uzeo GW 6 ali ne zbog toga što će doneti nešto revolucionarno već samo zato što prilikom kupovine volim da uzmem aktuelni model.
 
@markok89 Ja uvek volim da imam poslednji model, a i novi w6 izlazi za neki mesec, tako da mozes da sacekas. Jedina mana kod serije 6 ce biti baterija, pisu da ce imati osetno manju bateriju nego 5 pro (pricam za 6 classic koji ce biti zamena za 5 pro).
 
Ja sam pre ravno godinu dana kupio watch 4 classic.
Mada sam znao da za 1-2 meseca izlazi watch 5, nisam mogao da čekam i realno sam napravio grešku
jer je 5 bio mnogo boljim naročito po pitanju baterije.
Sada sam ga prodao i rešio sam da čekam da izađe 6-ica.
Mada, gledam kako na KP polako padaju cene za 5 pro....
 
Ja sam pre ravno godinu dana kupio watch 4 classic.
Mada sam znao da za 1-2 meseca izlazi watch 5, nisam mogao da čekam i realno sam napravio grešku
jer je 5 bio mnogo boljim naročito po pitanju baterije.
Sada sam ga prodao i rešio sam da čekam da izađe 6-ica.
Mada, gledam kako na KP polako padaju cene za 5 pro....
Zato sam mi je 5pro privukao pažnju, jer je cena pristupačna. Inače da mogu išao bi na Garmin zbog baterije. Ali 5pro nije za bacanje.

U glavnom čekam tu zadnju nedelju jula kada treba da predstave novu seriju satova, tad ćemo bolje znati ste ćemo sa odlukama 😁.

Hvala svima na savetima ☺️🙏.
 
Vrh Dno