Šta je novo?

Samsung Galaxy Watch/Active

Ja još nisam dobio ni onaj prethodni tako da taman kad se završi sezona odmora i ljudi se vrate sa skijanja eto i njega da svrati do Yettela.

Edit: Pomešao temu sa onom sa telefonima - ovaj možda i stigne brzo
 
Poslednja izmena:
Ma to nisam nijednom koristio - ni na satu a ni na aparatu.

Pritisak proverim na sistematskom i kad dajem krv i to je to...
 
Ljudi jel realno da je ovako slaba baterija na GW5? Ne mogu ni dva dana da spojim , do sada sam koristio Huawei GT2e i posle 2.5 godine baterija mi je gurala i 5-6 dana sa ful sportskim aktivnostima i po 3-4 sata dnevno
 
Jeste realno. Trebao si pro uzeti, tu ie situacija nešto bolja
 
Samo se nadam da ce baterija biti veca na 6 classic modelu, dosta je manja nego na 5 pro, a i iskreno meni "kida" izgled 5 pro.
 
Samo se nadam da ce baterija biti veca na 6 classic modelu, dosta je manja nego na 5 pro, a i iskreno meni "kida" izgled 5 pro.
Isto. Kad sam čuo da će ponovo biti rotirajući bezel, bio sam u fazonu prodajem gw5 pro odmah i uzimam šesticu.
Međutim sad kako gledam slike i promo materijale, sve mi je ružniji i ružniji a petica sve ozbiljnija.
Doduše od kad sam uzeo Garmin, Samsung ne da je igračka nego ne znam 🤣
 
Kad se predstavlja 6-ica ?
 
Menjaj za google pa ćeš videti šta je loša baterija
 
Iksreno ne bih ga ni uzeo sigurno , nego ga dobih uz telefon :D . Naravno što se tiče opcija i funkcija mnogo je napredni i bolji od ovog što sam do sada nosio ali baterija neverovatno :D
Pa gde su ti bolje i naprednije funkcije, bolji ekran i slično neizostavna je i slabija baterija, samo je pitanje jel to u odgovarajućoj proporciji ili je nešto znatno veće od onog drugog.

U ovom slučaju si dobio kraći deo štapa... 😁
 
Isto. Kad sam čuo da će ponovo biti rotirajući bezel, bio sam u fazonu prodajem gw5 pro odmah i uzimam šesticu.
Međutim sad kako gledam slike i promo materijale, sve mi je ružniji i ružniji a petica sve ozbiljnija.
Doduše od kad sam uzeo Garmin, Samsung ne da je igračka nego ne znam 🤣
Koji Garmin koristis? Kako si zadovoljan njime baterija i to?
 
Koji Garmin koristis? Kako si zadovoljan njime baterija i to?
Koristio Epix 2 mesec-dva pa vratio jer se ispostavilo da je polovan, pisao sam vec u Garmin delu, sad cekam Epix pro da stigne i vec mesec dana ili koliko nosim Samsung iz navike, bukvalno mi se gadi kad god pogledam u sat :D
Epix 2 ima samo u 47mm, pro ima u 51mm, baterija sa always on-om mu traje 11 dana :D
Meni je izmedju 6 i 7 cini mi se, bez always on-a, ali je fora sto se ekran pali uvek, svaki put cim podignes ruku i okrenes, dok GW5pro moram ko majmun 3 puta da spustam i dizem ruku da bi se ukljucio.
Sat je svakako 4 klase iznad Samsunga, sto po kvalitetu izrade, sto po kvalitetu softvera.
Nije smartwatch, fitness watch ali s obzirom da ga za to koristim, Samsung mi je nepotreban. Stvarno nikad nisam planirao da instaliram whatsapp i viber i da kuckam na satu, nepotrebno je. I ovo sto sam tri puta preko sata razgovarao za tri godine :D
Jedino sto me nervira jeste kad te neko zove, ne pise ime nego broj telefona, tako je na svim Garminzima.
 
Holly shit , 11 dana :LOL: procitacu bas gde si pisao da ne skrecem sa ove teme :) a deo za javljanje gde pise broj jeste malo smor, mozda to rese u nekom trenutku.
To je samo notifikacija, sat nema mikrofon ni zvucnik, samo biper. Kao sto rekoh, ne treba mi sat za razgovor pa mi ne treba, samo me nervira kad vidis da te neko zove ali ne vidis ime nego moras da skontas ko je :D
jeste off topic, necu vise, baci pogled na GPS temu, dosta se pisalo o svemu (y)
 
Ovo mi je ogromna zamerka na GW5Pro, veća čak i od vremena trajanja baterije.
Jeste. Za firmu kojoj je ovo već 10. Generacija satova, ako ne i više, gestures im je jako, jako loš.
I ništa bolji nije, još od gear s3 kog sam prvo imao, pa Active 2 pa sat petica, isti đavo.
Kad sam uzimao Garmina, mislio sam da će biti još gore jer su njima MIP ekrani glavni i da su im pokreti sekundarni i da će biti lošiji, ali su zapravo dosta bolji i dosta ozbiljnije su prišli problemu i rešenju.
 
Nije to pitanje sata, to je pitanje Samsunga generalno pošto smo i na primeru telefona primetili koliko su inertni i koliko ih je baš briga da se pokrenu i otklone nedostatke na svojim proizvodima, široko sugerisane od strane korisnika.
 
Uh kako će da legne na ruci ovaj 47mm. Taman merka. Bateriju ću da mu oprostim.
 
GalaxyWatch6 Classic: 49,999 RSD
GalaxyWatch6: 39,999 RSD
 
Nazad
Vrh Dno