Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 I9505

Ljudi jel se vama grebe ekran? Ja imam par ogrebotina na ekranu a i na dugmetu. Nije mi ni jednom ispao, niti je ekran dotaklo ista sem prstiju. Cak je i na vrhu plastika malcice odvojema od stakla, dovoljno da se prasina skupi. Ogrebotina je vidljiva i aa upaljenim ekranom i vidi se kao mutilo nije jasna slika ispod nje. Nije nista veliko al dovoljno da mi bode oci

Da to nije mozda zastitna folija sto se izgrebalo.
 
Ljudi jel se vama grebe ekran? Ja imam par ogrebotina na ekranu a i na dugmetu. Nije mi ni jednom ispao, niti je ekran dotaklo ista sem prstiju. Cak je i na vrhu plastika malcice odvojema od stakla, dovoljno da se prasina skupi. Ogrebotina je vidljiva i aa upaljenim ekranom i vidi se kao mutilo nije jasna slika ispod nje. Nije nista veliko al dovoljno da mi bode oci

Da to nije mozda zastitna folija sto se izgrebalo.
Da lcstvarno mislis da sam toliko lud. 3jka
 
Kao sto sam i mislio.. Jedino pravo staklo gorila glas 1..
 
Bobano. Kupi spigen definitivno je nesto najbolje sto sam koristio do sada. Neverovatno dobro izgleda na telefonu.
 
Ima i videa po youtubetu :) Izgleda OK. ja ću da probam... pa javljam. Pre osamnaestak godina mi je u rukama crkao disk koji je koštao kao TAS-ov Golf. ****ga tad smo se vezivali za radijatore, statički elektricitet, ovo - ono... Dva nam maznuli iz beogradskog predstavništva....
 
Poslednja izmena:
Da ne ispadnem glup u društvu, znam da se isplati i treba, osvetlali ste nam obraz... Dok sam se bavio kuvanim romovima, dansta34 (TBD team) preklinjao za neku donaciju, nije imao da plati internet, razboleo se... Znaš li jel živ?
 
Da lcstvarno mislis da sam toliko lud. 3jka

Kako da te čovek shvati ozbiljno, kad si za slike koje si obesio rekao da su odrađene u pijanom stanju, oprao slušalice u veš mašini... Ubo si displej ključevima my friend...
 
Poslednja izmena:
Kakva su Vam iskustva sa onim ala aluminijumskim okvirom na S4. Jel se grebe, jeli baš toliko podložan grebanju pošto se svašta priča po forumima. To je jedina stvar koja me odvraća od ovog modela.
 
Da li je bolje uzeti i9505, jer je namenjen za nase trziste?
 
neverujem kolko mi se telefon zagreje posle 10-tak minuta real racing-a ,bar za i9505 mada je i i9500 isto..


inace vec 2 dana nece da mi se update-uje onaj weather widget na default strani ,ima li jos neko takve probleme?
 
Kakva je situacija sa vidljivoscu ekrana na suncu, najvise me zanima poredjenje sa ip4s/5
 
Severina kaze: Dobrooodosao u klub... :)
 
I Viktora :)

Btw da li ce te uzimati vas dvojica?

I kakve zastite (bumpere/case itd.) koristite?
 
Poslednja izmena:
Viktor hoće koliko sam čuo, Sale mi se nećka :D
 
Sale prelazi na iPhone sa mnom :p
 
Nazad
Vrh Dno