Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 I9505

KOliko se ja sećam na S2 i S3 to su bili samo mitovi oko resetovanja baterije :)
 
I dalje je mit :) mada uvek radi placebo efekat...
 
Evo ti jedan placebo. Telefon minimalno korišten, 3G non stop, sinhronizacije, mail...Mora se od nečega i živeti ;)

Screenshot_2013-05-22-22-42-52.png
 
Poslednja izmena:
I šta sa tim?
 
Po prvom aktiviranju komande je sa 40% napravio vertikalu do 18%. Posle je lagano vraćao. Za 4 sata digao do 38%. Po punjenju do kraja, baterija je počela ekstremno brzo da se prazni, 4% na sat - svi procesi mirni. Ponovo napunio, uradio kvik start ponovo, i sad je ovako - pitam iskusnije. 40 minuta uključen ekran, petnaestak minuta razgovora, WCDMA only - ajde ti
 
Pitam jer nisam razumeo šta si hteo da kažeš... Dobro, znači baterija je dobra... Uvek možeš BBS da instaliraš i da vidiš šta divlja u pozadini...
 
Ne znam šta "quick start" radi. To je bilo pitanje sa prošle strane :) Iskreno, mislio sam da će Sale ili Vert. da se istaknu.

Meni sve baterije rade dobro. Tripujem da je to zbog toga što koristim punjače male amperaže, trenutno neki stari od HD dvojke. Svako ima svoje ludilo :)
 
Oni blage veze nemaju :p tako da ti jedino ja mogu pomoći ;)

Toliko nisam cackao telefon, pa ne znam za taj Quick Start, prvi put čujem za to na nekom telefonu, ali čim uhvatim nekog sa S4 pogledaću...
 
Na S2 nema *#0228#? Na note 10.1 i S4 radi. Stok na oba.
Nek si ti nama opet izreklamirao BBS :)
 
Nisam dugo na stock-u, a CM nema te pakete aplikacija... Ja te kodove brišem ROM-u kad ga skinem, pa tek onda flesujem, da ne bi morao preko telefona da brišem, brže mi na kompu.

Što se tiče BBS-a, meni najbolja aplikacija bez koje ne mogu da živim kao i bez titanium backup-a. ;)
 
Poslednja izmena:
E moj Djilke, kad bi znao koliko je recimo meni lepse ovako, gde ni ne znam da imam BBS na telefonu... ;) A u poslednje vreme ni TB...
 
E moj Djilke, kad bi znao koliko je recimo meni lepse ovako, gde ni ne znam da imam BBS na telefonu... ;) A u poslednje vreme ni TB...

Eh kad bi i ja imao takvu autonomiju kao ti i ja bih tako mislio. Mada volim ovako da vidim sta to jede, da ga odmah sasecem u korenu :D
 
Da li S4 sa octa procesorom može regularno kod nas updateuje i radi obzirom da nijedan naš operater koliko sam video na sammobilu ne nudi apdejt firmvera za S4 octa već samo zs s4 quad
 
Kada ce taj S4 google version ili kako se vec zove i sta mislite kada bi mogli da ocekujemo rom za flesovanje?
 
@Vertumus
Sto bi uzimao octa, uzmi 9505 kao i svi


pa ako za iste pare može da se uzme i jedan i drugi onda je valjda bolja varijant octa. s tim što bi octa bio skidan sa mreže pa otključavan dok bi quad bio sim free
 
Poslednja izmena:
@Vertumus
Sto bi uzimao octa, uzmi 9505 kao i svi


pa ako za iste pare može da se uzme i jedan i drugi onda je valjda bolja varijant octa. s tim što bi octa bio skidan sa mreže pa otključavan dok bi quad bio sim free

Telefoni su isti u radu i nema razlike. I to nije pravi octa gde svih 8 jezgara rade istovremeno nego 4 + 4. Znaci 4 jača jezgra i 4 slaba. U zavisnosti od procesa koji želiš da obaviš oni se pale po potrebi. 4 jača se pale za jače procese, drugih 4 za slabije.

Dva ista uređaja, a generalno veća community podrška će biti za I9505 jer će ih biti više u prodaji, tako da ne vidim potrebnu da iko razmišlja o octa varijanti
 
Poslednja izmena:
Pa to sam ja i pitao. Ima logike
 
Kada ce taj S4 google version ili kako se vec zove i sta mislite kada bi mogli da ocekujemo rom za flesovanje?

Za sada je samo US only... Potvrdjeno. A kada se može očekivati na Google Play-u u Evropi je pitanje za milion eura :)
 
Evo da se i ja pohvalim, uzeo sam ga ;)

edit: Adapter i manje ni više nego 2x jači od S3 - 2A
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li se je znalo ali ja sam sada primetio.
 
Za koliko vam se napuni tel, kada smo vec kod punjenja? Ja uvek stavim tel uvece na punjac a skidam ujutru, pa ne znam koliko mu treba..
 
Emix jel ovaj remoute apk upotrebljiv kod nas ?:)
 
Nazad
Vrh Dno