Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 I9505

Ako je 2A adapter onda bi trebalo teoretski da napuni bateriju 2000mAh za 1h, zar da?;)
 
@Webb Koji je to apk nemam to instalirano?

@Vertumus Meni se za 2 sata napuni od 0 do 100%. Mislim da za 1 sat nema sanse da se napuni. Citam na xda skoro svi kazu oko 2 sata. Neko 2:30.
Ne znam meni je 2 sata ok. S3 mi se punio po 5-6 sati.
Kazu da se One bas sporo puni. Ne znam da li je tacno.
 
@Webb Koji je to apk nemam to instalirano?

@Vertumus Meni se za 2 sata napuni od 0 do 100%. Mislim da za 1 sat nema sanse da se napuni. Citam na xda skoro svi kazu oko 2 sata. Neko 2:30.
Ne znam meni je 2 sata ok. S3 mi se punio po 5-6 sati.
Kazu da se One bas sporo puni. Ne znam da li je tacno.

Nisi me razumeo :)

1% baterije se napuni za 1-1:30min (60-90 sec) :)

100% baterije oko 100 - 150 min. Realno max 2 sata
 
Aha da pa toliko mu treba oko 2 sata. Ne zavisi sve uvek od punjaca samo.
 
Meni sa HTC-ovim 1A punjačem napuni za 2-2:30. Novi punjači su pametni, komuniciraju sa baterijom - telefonom i prilagođavaju svoju izlaznu snagu stanju baterije. To je mala nauka... To se vidi i po stepenu zagrejanosti punjača. Novija generacija punjača, za razliku od starih, ne radi (ne troši struju) ako je baterija puna ili ako ništa nije prikačeno na njega.
 
Poslednja izmena:
Kako mogu da budu pametni?:) Nisu oni pametni nego je "smart phone" :p

Telefon uzima koliko mu se ponudi pa do neke granice... S4 na 2A očigledno, S3 na 1A, N4 na 1.2A itd.
 
Može i tako da se kaže. Punjač daje onoliko koliko mu se traži. Kad ne primi zahtev za punjenje, ćuti i smrdi na utičnici - ne greje se. Obostrana je to pamet. :) Poenta je u tome da izlazna snaga punjača varira zavisno od faze punjenja, 2A se isporučuje vrlo kratko, jer kako bih ja imao skoro identično vreme punjenja sa 1 i 2 amperskim punjačima? Na note 10.1 (7000mAh) je već, uočljiva razlika...
 
Poslednja izmena:
WatchON? Aplikacija koja je u telefonu? Pa probao sam na mojim LG i Philips HDTV i radi skroz ok. Tj. radi fenomenalno. Bukvalno svaka radnja moze da se obavlja preko aplikacije. Malo zezao roditelje i tako... :d
 
Jedini problem je sto moras da znas koji je proizvodjac u pitanju ,)
 
Da si ti video kako su se deca našla u čudu, mislili su da je riknuo tv ili sony :)
Stvarno korisna stvar, koja radi mnogo bolje nego što sam očekivao.
 
Pa realno, ko god nije u ovoj priči tako nešto bi pomislio, a kamoli deca:)
 
Nego, jel ste menjali ROMove, rutovali?:)
 
Moj S3 se punio celu noc i ne napuni se na original punjacu starom kao i telefon, nekih 2,3 meseca.
Procitao na netu da Sljamsung daje ocajne USB kablove, da je to nenormalno cest uzrok slabog punjenja.
Probam sa HTC punjacem starim skoro 3 godine i napuni se za 2,3 sata od 0-100%.

Komedija, das 450evra za telefon i kabl na punjacu je smece nikad gore.
Sta se desava sa trzistem kad nema prave konkurencije, naduvaju cene, a kvalitet bulja!
 
Ja note 2 jedino mogu cestito da napunim sa original kablom.
Imam original od htc one x i cvrc,puni se predugo tako da je moje iskustvo suprotno od tvog:)
 
Upravo tako, kada punim originalinim punjacem ide nesto brze. A da ti ne pricam kada koristis neke kineze, ne mozes ni da koristis tel u toku punjenja.
Od S1 do S4 svaki punjac je ok i nikad se nije punio vise od 2-3 sata.
Sa S4 sam bas zadovoljan kako drzi baterija, pogotovo u rezimu stednje
 
Ljudi jel se vama grebe ekran? Ja imam par ogrebotina na ekranu a i na dugmetu. Nije mi ni jednom ispao, niti je ekran dotaklo ista sem prstiju. Cak je i na vrhu plastika malcice odvojema od stakla, dovoljno da se prasina skupi. Ogrebotina je vidljiva i aa upaljenim ekranom i vidi se kao mutilo nije jasna slika ispod nje. Nije nista veliko al dovoljno da mi bode oci
 
Poslednja izmena:
A da si kao svi mi ostali u Telenoru dobio onaj besplatni sView cover ne bi ogrebao ekran :p
 
Sad gledam, kod mene je sve ok, kao kad sam ga kupio, A drzim ga u torbici i jos uvek nemam nikakav case ili futrolu. A planiram da uzmem onu spigenovu sa lajsnom okolo (ima je nekoliko stranica iza) ali ne mogu da je nadjem kod nas nigde. Ako se ne pojavi uskoro narucicu sa ebay-a.
 
Nazad
Vrh Dno