Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Kako misliš zbog baterije? Pa ne postoji ni promil šanse da ona izdrži duže od 3 godine, tada će morati da se menja.
Molim te da ne širiš dezinformacije, baterija drži lagano 3god na bilo kom telefonu koji nije konstantno punjen sa 120w punjačem na svakih 2h ili igrane igrice dok je telefon na punjaču u sobi od 35C i sl. i to tako godinama...
Hoću da kažem, s21u drži bateriju bolje nego kad je bio nov, punjen svako veče sa rutinom slow charge...s23u sada isto tako, baterija može i 2 dana da izdrži, SOT uvek oko 5h
 
@Labello наручио сам пре неких 7 - 10 дана, али као правно лице па могуће да прво испоручују правна па физичка, углавном кренули су рано са испорукама да не буде фијаско као са 23 серијом где је било да су људи чекали и месец дана на уређај од почетка продаје и испоруке.
Не знам да ли сам ја луд али мени је овај телефон(S24U) прилично компактан у поређењу са N20U који је са својих 6.9" озбиљна цигла. Очигледан је проблем са бојама на екрану(када се пребаци на Vivid нема промене већ су боје и даље природне, мени лично не смета јер и на старом телефону користим природне боје + мрачни режим јер ми смета јако осветљење и циркус боје). Што се израде тиче титанијум стварно лежи лепо у руци и даје болесно добар осећај телефону. Оловка не лежи савршено у кућишту већ се може прстом мрднути благо(има луфта), што је срамота за овако нов модел. Такође каблић који се добија у кутији је срамота за живот јер гори нисам у животу држао од овога. Коме је стигао нови уређај обавезно се региструјте за пуњач јер се надам да ће уз њега дати бар частан каблић јер овај је добар само да се баци.
20240130_165110.jpg
 
Na kojoj je skali Victus2 kod istog, nisam ispratio?
 
A nisam razumeo ono na levelu 6? Nisu ogrebotine nego, "tragovi"?
 
@Labello наручио сам пре неких 7 - 10 дана, али као правно лице па могуће да прво испоручују правна па физичка, углавном кренули су рано са испорукама да не буде фијаско као са 23 серијом где је било да су људи чекали и месец дана на уређај од почетка продаје и испоруке.
Не знам да ли сам ја луд али мени је овај телефон(S24U) прилично компактан у поређењу са N20U који је са својих 6.9" озбиљна цигла. Очигледан је проблем са бојама на екрану(када се пребаци на Vivid нема промене већ су боје и даље природне, мени лично не смета јер и на старом телефону користим природне боје + мрачни режим јер ми смета јако осветљење и циркус боје). Што се израде тиче титанијум стварно лежи лепо у руци и даје болесно добар осећај телефону. Оловка не лежи савршено у кућишту већ се може прстом мрднути благо(има луфта), што је срамота за овако нов модел. Такође каблић који се добија у кутији је срамота за живот јер гори нисам у животу држао од овога. Коме је стигао нови уређај обавезно се региструјте за пуњач јер се надам да ће уз њега дати бар частан каблић јер овај је добар само да се баци.
Pogledajte prilog 426536
Ajde za koji dan kad prođe daj malo opširniju sliku oko baterije, kamere…. Čestitam na ponovu i neka te lepo služi.
 
Kako misliš zbog baterije? Pa ne postoji ni promil šanse da ona izdrži duže od 3 godine, tada će morati da se menja.
Note 10+ SD varijanta evo preko 4 godine i baterija je sasvim ok, u dijagnostici prijavljuje stanje normal a SOT je na wi fi je oko 6h a na 4G izmedju4 i 5h. Imas skoro sam kacio na Note 10+ temi slike SOT.
 
Ovaj ekran koji ima minimalne refleksije, 2600 nita osvetljenja i izdržljivije je sigurno od konkurencije, je stvarno dobar pomak u odnosu na prošli model i sveukupno baš korisno u svakodnevnom korišćenju.
 
Ovaj ekran koji ima minimalne refleksije, 2600 nita osvetljenja i izdržljivije je sigurno od konkurencije, je stvarno dobar pomak u odnosu na prošli model i sveukupno baš korisno u svakodnevnom korišćenju.
Jesi ih uporedjivao kad dajes takav sud? Jos bolje pitanje jel posedujes prosli model s23u?
 
Od pre dva dana je ovaj telefon u mom vlasništvu i ovaj ekran koji je na njemu je priličan pomak ka katastrofi, kako trenutno stvari stoje. Do sada sam koristio S22 Ultra, kad stavim ova dva telefona jedan pored drugog ekran S24 Ultra sparm 22dvojke izgleda kao treće razredni proizvod. Ne znam kako da vam opišem, S24 izgleda kao stara iznošena, izbledela odeća bez trunke života u sebi. Veliko razočarenje za mene i verovatno poslednji Samsung koji sam kupio, za tolike pare da nam uvaljuju ovakvo đubre, čist bezobrazluk. Baš me zanima da li još neko ima ovakvo iskustvo?

Zato što ne možeš prebaciti na vivid, pisano je već o tom bug-u.

Ajde slikaj ih jedan pored drugog, baš da vidim.
 
Zato što ne možeš prebaciti na vivid, pisano je već o tom bug-u.

Ajde slikaj ih jedan pored drugog, baš da vidim.
Stvarno sprdnja za tako skup telefon. Bio sam odlucan da predjem sa 14pm na s24u, i inace mi samsung vise lezi i generalno mislim da je bolji telefon bez dileme. Ali uz sve ovo sto citam i sto sam video na par recenzija sada razmisljam da li da ga uzmem uopste. Neozbiljno je da ti daju u kutiji telefon koji ne funkcionise kako treba, pa makar ga i ispravio neki update posle 5 dana… Imao sam s23 ultra koji je bio top, i s22u sa kojim nisam bio skroz zadovoljan, pre svega zbog trajanja baterije. Iphone koji trenutno koristim, iako je realno inferiorniji telefon od s24u ili s23u (po mom misljenju kada govorimo o softverskim mogucnostima), ali to sto ima radi besprekorno…
 
Ja prelazim na S24U čim za mesec dana istekne ugovor, nikakve te strašne recenzije nisam video, šta znam, meni je ovo odličan telefon, to jeste verovatno najbolji ove godine, ako Vivo ne izbaci nešto odlično.

Taman dok ga ja kupim prvi apdejt će doći.

Meni su iskreno smešne kataklizmičke objave kako je krš, pogotovo ako član ima jednu poruku i tek napravio profil, kao ovaj kolega sa ekranom.

Bio bi problem realno da je hardver, ovako nije problem.

Meni iPhone dosadio, iako radi sve prilično dobro.
 
Ajoj muke se nastavljaju. Treba za zamenim svoj note 10 plus koji imam više od 4 godine i kandidati su s23u, s24u i ip15pm.
Nakon čitanja komentara ovde stvarno ne znam šta da radim. Najpre ću zadržati svoj note 10 plus koji radi i dan danas jako dobro osim blage degradacije baterije, ništa strašno za sada
 
Kupi najnoviju seriju ako imaš mogućnosti, toliko je prosto.
 
@Labello наручио сам пре неких 7 - 10 дана, али као правно лице па могуће да прво испоручују правна па физичка, углавном кренули су рано са испорукама да не буде фијаско као са 23 серијом где је било да су људи чекали и месец дана на уређај од почетка продаје и испоруке.
Не знам да ли сам ја луд али мени је овај телефон(S24U) прилично компактан у поређењу са N20U који је са својих 6.9" озбиљна цигла. Очигледан је проблем са бојама на екрану(када се пребаци на Vivid нема промене већ су боје и даље природне, мени лично не смета јер и на старом телефону користим природне боје + мрачни режим јер ми смета јако осветљење и циркус боје). Што се израде тиче титанијум стварно лежи лепо у руци и даје болесно добар осећај телефону. Оловка не лежи савршено у кућишту већ се може прстом мрднути благо(има луфта), што је срамота за овако нов модел. Такође каблић који се добија у кутији је срамота за живот јер гори нисам у животу држао од овога. Коме је стигао нови уређај обавезно се региструјте за пуњач јер се надам да ће уз њега дати бар частан каблић јер овај је добар само да се баци.
Pogledajte prilog 426536
Lep je svaka cast, nek te sluzi. Kako lezi u ruci, mislim je tezak za drzanje?
 
Poslednja izmena:
Zavisi šta više voliš i šta ti više prija, ja recimo ios ne mogu da svarim nikako.
 
Od pre dva dana je ovaj telefon u mom vlasništvu i ovaj ekran koji je na njemu je priličan pomak ka katastrofi, kako trenutno stvari stoje. Do sada sam koristio S22 Ultra, kad stavim ova dva telefona jedan pored drugog ekran S24 Ultra sparm 22dvojke izgleda kao treće razredni proizvod. Ne znam kako da vam opišem, S24 izgleda kao stara iznošena, izbledela odeća bez trunke života u sebi. Veliko razočarenje za mene i verovatno poslednji Samsung koji sam kupio, za tolike pare da nam uvaljuju ovakvo đubre, čist bezobrazluk. Baš me zanima da li još neko ima ovakvo iskustvo?
Registrovao si se samo da bi napisao kako je ovo đubre zato što je malo saturacija smanjena(najverovatnije zbog refleksije ekrana) i bug na vivid podešavanju?😂
Zato što ne možeš prebaciti na vivid, pisano je već o tom bug-u.

Ajde slikaj ih jedan pored drugog, baš da vidim.
Čekaj da uzme s7 koji je realno najbolji od ova tri da ufotka pa će postaviti.
 
Nazad
Vrh Dno