Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Ajde kad ce vise da stigne, ubih se gledajući forum ceo dan dok čekam da ljudi krenu da pišu da je stigao 😂😂
 
Ko ima s24u nek proba da prebaci ekran sa vivid na natural, ništa se ne dešava. 🤪
 
To je to, bulja (exynos) ostaje bulja

Mislim da ovde nije problem u samom Exynos-u, koji i po njegovim rečima apsolutno nije loš.
Problem je u bezobrazluku Samsunga koji dva različita proizvoda (Exynos i Qualcomm) sa različitim performansama i na različim tržištima prodaje po istim cenama.
Štaviše, cene su na Exynos tržištima su možda i veće.
Mislim da da se većina ljudi ne bi bunila protiv Exynos-a kada bi ti modeli bili ponuđeni po nižoj ceni, pa da može da izabere ko šta hoće. Skuplje SD ili jeftiniji Exynos varijante pa da izabere ko šta želi i može da priušti.
 
Problem je u bezobrazluku Samsunga koji dva različita proizvoda (Exynos i Qualcomm) sa različitim performansama i na različim tržištima prodaje po istim cenama.
To ti je kao onaj vic, kad bane cigi murija i nađe 200kg bakra ispod kreveta, a on kaže dete se igralo pa donelo.
Šta zna dete šta je 200kg?
Tako i ovde, većina nema pojma razlike između procesora, iskreno sumnjam da većina uopšte zna da se isti telefoni izbacuju sa različitim performansama u zavisnosti od tržišta.
To samo mi budale minmaxujemo sa zarađenim novcem. Doduše, bolje i to nego da se drogiramo.
 
Kad si narucio u Gigi? Ja ih juce kontaktirao, kaze javice kolega kad stigne u prodavnicu telefon. :D
 


Lepo ja kažem da su zategli exynos (najbolja njegova verzija do sada) :)
E sada polako čekanje Tensor 4 :)
 
Poslednja izmena:

Da l namerno obaraju takt na temperaturi većoj od 38 stepeni zbog baterije(7 godina podrške nije malo vremena), ili zbog exynosa(teorija zavere po meni)?
 
S obzirom da nova serija polako pristiže korisnicma, mislim da je vreme da krenemo sa diskusijom o maskama i futrolama :ROFLMAO:

Na S22U imam Samsungovu originalnu silikonsku, uopšte nisam zadovoljan, bukvalno je počela da se raspada, da se guli po ćoškovima i da otpadaju delovi silikona, evo sada posle skoro 2 godine korišćenja užas živi na šta liči :)

Mislio sam da probam kožnu futrolu, ali ne znam koliko "udebljava" telefon?
 
Bilo koja da nije samo ona s view futrola koja uništi ekran ali bukvalno.
Trenutno imam nillkin silikonsku providnu na s22u i istu sam poručio za s24u.
Svaka pozuti posle nekih par meseci, kako tebi ista drži 2 godine ja nisam pametan 😀😀
 
E moja nije providna, nego ova, bolje da je požutela nego što se raspala :ROFLMAO:

Gledao sam Spigen Liquid Air ili Thin Fit, izađe ~40$ sa poštarinom...
 
Ringke Fusion X uvek aktuelna 🙂

Screenshot_2024-01-30-16-27-43-592_org.mozilla.firefox-edit.jpg

Screenshot_2024-01-30-16-33-05-458_org.mozilla.firefox-edit.jpg

 
Poslednja izmena:
Bilo koja da nije samo ona s view futrola koja uništi ekran ali bukvalno.
Trenutno imam nillkin silikonsku providnu na s22u i istu sam poručio za s24u.
Svaka pozuti posle nekih par meseci, kako tebi ista drži 2 godine ja nisam pametan 😀😀

Kako mislis da s view unisti ekran ne razumem?😒
 
S obzirom da nova serija polako pristiže korisnicma, mislim da je vreme da krenemo sa diskusijom o maskama i futrolama :ROFLMAO:

Na S22U imam Samsungovu originalnu silikonsku, uopšte nisam zadovoljan, bukvalno je počela da se raspada, da se guli po ćoškovima i da otpadaju delovi silikona, evo sada posle skoro 2 godine korišćenja užas živi na šta liči :)

Mislio sam da probam kožnu futrolu, ali ne znam koliko "udebljava" telefon?
Imam kožnu maskicu, ne idebljava telefon odlično izgleda i paše
 

Da l namerno obaraju takt na temperaturi većoj od 38 stepeni zbog baterije(7 godina podrške nije malo vremena), ili zbog exynosa(teorija zavere po meni)?


Ma nema ovo veze sa baterijom,ovo su usrali da ce s22ultra bukvalno da ima slicnu snagu na testovima kao najnoviji s24.Velika sramota sta rade samo lud po meni moze zameniti s23u za njega pa i s22u.😒
 
Baterija ništa spec, verovatno zbog Exynos-a...
 
 
S obzirom da nova serija polako pristiže korisnicma, mislim da je vreme da krenemo sa diskusijom o maskama i futrolama :ROFLMAO:

Na S22U imam Samsungovu originalnu silikonsku, uopšte nisam zadovoljan, bukvalno je počela da se raspada, da se guli po ćoškovima i da otpadaju delovi silikona, evo sada posle skoro 2 godine korišćenja užas živi na šta liči :)

Mislio sam da probam kožnu futrolu, ali ne znam koliko "udebljava" telefon?
Nillkin Frosted shield pro nema boljeg gripa i kvalitet bez greške
Spigen probao 2, 3 klizave grip nula
 
Nazad
Vrh Dno