Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

@Labello наручио сам пре неких 7 - 10 дана, али као правно лице па могуће да прво испоручују правна па физичка, углавном кренули су рано са испорукама да не буде фијаско као са 23 серијом где је било да су људи чекали и месец дана на уређај од почетка продаје и испоруке.
Не знам да ли сам ја луд али мени је овај телефон(S24U) прилично компактан у поређењу са N20U који је са својих 6.9" озбиљна цигла. Очигледан је проблем са бојама на екрану(када се пребаци на Vivid нема промене већ су боје и даље природне, мени лично не смета јер и на старом телефону користим природне боје + мрачни режим јер ми смета јако осветљење и циркус боје). Што се израде тиче титанијум стварно лежи лепо у руци и даје болесно добар осећај телефону. Оловка не лежи савршено у кућишту већ се може прстом мрднути благо(има луфта), што је срамота за овако нов модел. Такође каблић који се добија у кутији је срамота за живот јер гори нисам у животу држао од овога. Коме је стигао нови уређај обавезно се региструјте за пуњач јер се надам да ће уз њега дати бар частан каблић јер овај је добар само да се баци.
Pogledajte prilog 426536
Zanima me samo gde si poručio telefon? Ja sam isto kao pravno lice porucila u Yettelu, ali Ultru još čekam, a Plus je stigao
 
@jelenac G......n
@dulic993 то је субјективан осећај. Мени није тежак телефон а ни превелики јер сам претходно користио много гломазнији телефон па ми ово дође прилично компактно. Најбоље пробај сам па види да ли ти одговара, неком оштре ивице сметају, мени лично не јер је телефон много мање клизав него са заобљеним ивицама.
 
Nema fore.Hteo da obnovim ugovor,rezervisao telefon. Zvali me iz mts-a,dva puta.Trebalo je samo da dođem sinoć na promociju Samsung serije s24 u mts dvoranu. Potpisao ugovoor za ultru i kao poklon dobio buds fe i galaxy watch 6 classic
Ma da, jel to bilo pre ili nakon što je mrmot zavio čokoladicu u foliju? Pokaži ti nama bubreg da vidimo jel tu, za svaki slučaj. 😁
 
Eksternu bateriju, kablove za punjenje i mts penkalo je zaboravio da pomene. A tek treba da se dobije punjač.
Bilo nas je oko 50 koji su dobili isto ove poklone.A punjač kad se registrujem
A evo vam i devojka🙃🙃🙃,koja je vodila program...
 

Prilozi

  • 20240131_105240.jpg
    20240131_105240.jpg
    156 KB · Pregleda: 296
  • 20240130_235709.jpg
    20240130_235709.jpg
    81.6 KB · Pregleda: 292
Zamislite kako je sada ostalima koji su pukli iste pare a još uvek čekaju samo telefon 🤪
 
Bilo nas je oko 50 koji su dobili isto ove poklone.A punjač kad se registrujem
A evo vam i devojka🙃🙃🙃,koja je vodila program...

Jel ovo deljenje powerbank uz flagship telefon neka poruka ili su tako imali, pa podelili?
 
Pozdrav svima, ukratko, S24U 12/512GB Crn titanium naručen u pre-orderu 17.01 odmah nakon predstvljanja, naručio u yettelu... 30.01 (juče) ujutru mi je isporučen na kućnu adresu...
Utisci za sad su fantastični,ja sam oduševljen, čačkao sam sve moguće mogu da potvrdim bug vezan za vivid/natural boje...lično meni ne smeta ni ovako.
Sa baterijom sam prezadovoljan, za sad izgurao 5 SOT-a ostalo još 20% baterije, skinut sa punjača pre 17h i 13m...
Sve u svemu za sad pozitivni utisci,
Isto da napomenem prilikom prebacivanja podataka na telefon juče malo je grejao ništa specijalno,ništa preterano ali je pozadina bila topla...
Za sad toliko,pišem dalje utiske...
 
@jelenac G......n
@dulic993 то је субјективан осећај. Мени није тежак телефон а ни превелики јер сам претходно користио много гломазнији телефон па ми ово дође прилично компактно. Најбоље пробај сам па види да ли ти одговара, неком оштре ивице сметају, мени лично не јер је телефон много мање клизав него са заобљеним ивицама.

Pa zae note 20 ultra u ruci toliko glomazan spram s24 ultra?😅
 
Koja je fora sa poplavom likova koji se registruju i napišu poruku da su dobili telefon ne kapiram?
 
Pa zae note 20 ultra u ruci toliko glomazan spram s24 ultra?😅
Ја сам успевао да изађем на крај са N20U када је коришћење једном руком у питању, уз тешке акробације. Овај толико мањи да делује као играчка за коришћење у поређењу са ноутом, осети се итекако разлика.
 
Rezervisao preko A1 24. cini mi se, jos uvek me nisu kontaktirali, ljubomorisem na ljude koji dobijaju telefon i pitam se sto nisam ranije kaparisao.
 
Nazad
Vrh Dno