Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Dobices sat, ali ces dobiti i osnovnu verziju - pa kome sta odgovara krastavac
 

Prilično oštar

Spominje:
Loš signal, barem u njegovom slučaju
Ne greje se
Baterija 8-9h SOT
 
Ako je tačno ovo za bateriju..............
Moram da priznam da sumnjam u to.
Koliko me sećanje služi ni samsung jedan nije prebacivao preko 5,6h SOT-a kod mene i to dok su novi.
A bilo je modela i zaboravio sam imena za sve ove godine.
Jedino koji mi je u sećanju da je imao brutalnu bolesnu bateriju je bio note 3. Kakav je to uređaj bio svojevremeno......
 
Ako je tačno ovo za bateriju..............
Moram da priznam da sumnjam u to.
Koliko me sećanje služi ni samsung jedan nije prebacivao preko 5,6h SOT-a kod mene i to dok su novi.
A bilo je modela i zaboravio sam imena za sve ove godine.
Jedino koji mi je u sećanju da je imao brutalnu bolesnu bateriju je bio note 3. Kakav je to uređaj bio svojevremeno......
Slabo te služi memorija jer ja na flip 4 imam 5-6h sot. Na s24u ide preko 8h sigurno.
 
Ako je tačno ovo za bateriju..............
Moram da priznam da sumnjam u to.
Koliko me sećanje služi ni samsung jedan nije prebacivao preko 5,6h SOT-a kod mene i to dok su novi.
A bilo je modela i zaboravio sam imena za sve ove godine.
Jedino koji mi je u sećanju da je imao brutalnu bolesnu bateriju je bio note 3. Kakav je to uređaj bio svojevremeno......
S23u ispod 8h nije... tako da i ovaj sigurno gura
 
@Drakenzen Вероватно си користио искључиво Самсунг за наше тржиште(са Егзиносом, мада су и њега прилично унапредили што се тиче потрошње). Самсунг са Снеп чипсетом бар који је произведен задњих 5 година 7 сати SOT извлачи лагано, наравно зависи и од коришћења.
 
@Drakenzen Вероватно си користио искључиво Самсунг за наше тржиште(са Егзиносом, мада су и њега прилично унапредили што се тиче потрошње). Самсунг са Снеп чипсетом бар који је произведен задњих 5 година 7 сати SOT извлачи лагано, наравно зависи и од коришћења.
Pa jeste tako bilo,
Note 8, note 10plus, note20 ultra, s21ultra i sad s22ultra.
S23 nisam koristio i vidim da je na njemu snapdragon.
Iskreno jedva čekam da vidim sad kako radi snapdragon bas zbog baterije.
I da, svi koje sam koristio su bili plafon 6 sati sot-a.
Nervira me malo kako su operateri kod nas nezainteresovani i kako ne daju informacije kada će poslati telefon, da li ima na stanju ta i ta boja i slično.
 
Opet izmislise opciju od pre 4-5 godina.
 
Ima li neki proveren info za bananagate? Vidim na reddit-u kažu da se isto dešava kod nekih.
 
Ево коментар овог лика што га избацујете у последње време, није ме мрзело да прелистам(у вези Pwm dimming) Screenshot_20240128_152459_YouTube.jpg:
 
Pa konačno da Samsung nema najgori PWM. Dobro su se setili.
 
Da li ja loše ispratih iki su sredili slikanje iz aplikacija poput sa, viber, ništa i sličnih? Nema onog resize koji uništava slike?
 
Dobro svakako je to čovek za kafane onako narodski da kaže šta valja, šta ne valja kod telefona.
 
U džepu nosi s24u i Sony Ericsson ajkulu, da ima čime da otvori pivo
 
Svi ti recenzenti preskoce ono sto ne valja kod telefona.Ovo je covjek koji kupi,preproda,voli da igra igrice i da je fluidan sistem i njemu je najbolji Xiaomi 13 Pro.Jes' da nije obrazovan ali kupi mob za svoje pare pa za svoje pare moze i da snima i prica sta zeli...
 
Ma da treba poslušati Pecu koji će reći da je to BEST of BEST mobilni telefon , ili Tončija koji će isto to reći . Ovo nije naručena recenzija - reklama .
Čovek je rekao svoje mišljenje , ne plaća ga samsung ili yetel ili aple da daje hvalospeve .
Meni je korektno i dodatni plus u rešenosti da ga ne kupim .
 
A ako ćemo realno brat bratu sta sad ima da ne valja na telefonima toliko?
Čemu služi 12 gigabajta ram memorije na telefonu, da otvori brzo onlyfans?
Mislim realno malo, sve su to subjektivne stvari sta ko voli odnosno ne voli
 
Ma da treba poslušati Pecu koji će reći da je to BEST of BEST mobilni telefon , ili Tončija koji će isto to reći . Ovo nije naručena recenzija - reklama .
Čovek je rekao svoje mišljenje , ne plaća ga samsung ili yetel ili aple da daje hvalospeve .
Meni je korektno i dodatni plus u rešenosti da ga ne kupim .
Pa je l ima nešto u tome netačno?
Telefon pokriva široku grupu korisnika, a možda i najbitnija stvar su biznis korisnici, a ne klinci koje se hvale da imaju skup telefon.
 
Ne znam ni da li je rekao ni tačno ni pogrešno o telefonu pošto sam ga isključio nakon 10-15 sekundi na "ovaj procesor je limitiran, ruke su mu vezane" jer bih, da sam morao da ga sa onakvim tetralnim izražavanjem slušam do kraja, nakon odgledanog videa izvršio harakiri!
 
Nazad
Vrh Dno