Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Не волим да "браним" своје мишљење, јер што мислим - мислим,али ајде кад морам да објасним... Када сам рекао објективан, мислио сам према Самсунг табору, пошто човек тестира само њихове телефоне, логично не може да каже бољи је пиксел, ајфон, Шаоми и да мења мишљење како који бренд избаци новији телефон. Поента је да је и он, као и још неки који су већ избацивали рецензије поменуо да је shutter lag доста поправљен јер сви замере Самсунгу на томе. Колико је у ствари унапређен сазнаћемо тек из сопствене руке.
 
Не волим да "браним" своје мишљење, јер што мислим - мислим,али ајде кад морам да објасним... Када сам рекао објективан, мислио сам према Самсунг табору, пошто човек тестира само њихове телефоне, логично не може да каже бољи је пиксел, ајфон, Шаоми и да мења мишљење како који бренд избаци новији телефон. Поента је да је и он, као и још неки који су већ избацивали рецензије поменуо да је shutter lag доста поправљен јер сви замере Самсунгу на томе. Колико је у ствари унапређен сазнаћемо тек из сопствене руке.
Ako posedujes S23U kad stigne apdejt na 6.1 uporedi sa nekim ko bude imao S24U i videces da tu razlike nema uopste sto se kamera tice copy paste od pr godine.
 
Uhvatio me virus pa nisam stigao otići da pogledam boje.
Koja vam se više sviđa, crna ili siva? Kapiram da je siva više unique, ali ni crna nije potpuno crna kao kod prethodnih serija.
 
Ako posedujes S23U kad stigne apdejt na 6.1 uporedi sa nekim ko bude imao S24U i videces da tu razlike nema uopste sto se kamera tice copy paste od pr godine.
Na žalost je tako kod svih. Najbolje je menjati na dve godine telefon. Tu se i oseti razlika, osoba kao ja koja menja svaki model generalno vidi sitne razlike koje nisu vredne doplate. Ne opravdavam sebe ali ako neko može da priušti to što da ne.
 
Verovatno još brže puca... Ja sam više da ne pukne pri padu, ali malo da se grebe više...
 
Tek to... Izadjes napolje pokupis 2 kile sitne prašine.
 
^ Takođe i meni,mnogo lepši S23U

Samsung baš razmišlja o profitu,sa ovim ravnim ekranom,mogu i kesu umesto folije (stakla) da zalepim,ima lepo da čučne 😁
Sa S23 Ultra sam ipak morao da biram koju zaštitu za ekran da se stavim,ovo sada ima folije i stakla da se prodaju kao alva 😁
 
Poslednja izmena:
Jos je rano za sve, i dalje su samo nagadjanja.
Vidim da pisu da je biti ravan ekran na ultra modelu, kakvo je vase misljenje o ovome?
čekam vraćanje ravnog ekrana na S seriji od kako je zakrivljen prvi put pušten
imam 23U i iako sam se navikao na suptilnu zakrivljenost, iskreno opet bih radije da je skroz ravan
 
@Hbis javi ako nije problem kakvi su zvucnici kada se porede s23u vs s24u, koji ima bolji bass, kvalitet, glasnoca, ima li uopste razlike 🙂
 
jes malko cigletina kad je ravan ekran. . licno lepsi mi s23 ultra
^ Takođe i meni,mnogo lepši S23U

Samsung baš razmišlja o profitu,sa ovim ravnim ekranom,mogu i kesu umesto folije (stakla) da zalepim,ima lepo da čučne 😁
Sa S23 Ultra sam ipak morao da biram koju zaštitu za ekran da se stavim,ovo sada ima folije i stakla da se prodaju kao alva 😁
Napravise ga kao da je citac bus plus kartica u gradskom prevozu 🤣🤣🤣🤣
 
^ Bilo kako bilo,razočaran u poklon ove godine za preorder. Prošle godine su davali sluške,koje su mogle za mnogo veće pare da se utope.
Sada daju samo bedni punjač od 50e.
Opet ponavljam,utisak je blago razočarajući,čekajte proleće/leto,ponudiće oni sigurno S23 fe kao poklon. Moje mišljenje,jer po meni ovo ne vredi nikakvog prelaska
EJAJ lepo radi posao,pogotovo mi se svideo da skenira predmet i odma izbaci SRRČČ.... U društvu,prišao ribi jednoj,ne znam šta sam je pitao gde je kupila i šta nosi na sebi,uključio opciju i odmah izbacilo šta je. Riba ostala u čudu 😁 moj glavni utisak cele S24 serije. A koliko sam pročitao,kraj februara stiže 6.1 na S23,tako da to i nije neki apgrejd 😁
 
Poslednja izmena:


Exynos je i dalje smeće, ali manje smeće od onog pre 2god definitivno.

Prošle godine kako su izbacili S23 seriju,tako je S22 serija prestala sa prodajom i nabavkom u zvaničnim radnjama. Ove godine vidim da će S23 serija i dalje da se prodaje. Ako ima u Samsung taboru iole ko normalan,ova informacija biće mu od značaja. Zmaj i samo zmaj na svim modelima u S seriji
 
Преордеровао сам га у Јетелу. Да ли се зна када им стижу телефони?
 
neparni brojevi i dalje dominiraju
a s obzirom da će novi apdejt sve ove ai funkcije otključati i na S23 seriji, definitivni best buy
 
Kakva je situacija sa telefonima u Gigatronu? Uradio preorder zeni pre neki dan, nista ne zovu jos uvek.. :D

O kakvim poklonima govorite? Ne videh da daju nesto uz telefon.
 
Kakva je situacija sa telefonima u Gigatronu? Uradio preorder zeni pre neki dan, nista ne zovu jos uvek.. :D

O kakvim poklonima govorite? Ne videh da daju nesto uz telefon.
Ја кад сам преордеровао код њих било је вече, позвали су ме већ ујутру. Можда има везе јер сам наручио као правно лице... Углавном рече госпођа која ме позвала да следеће седмице крећу са испоруком.
 
Ja sam u cetvrtak ujutru, uredno platio, dobio email da je sve proslo, ali niko ne zove. Mada skoro sam uzimao soundbar, i tek posle par dana me zvali kad je stigao u prodavnicu da preuzmem.
Nazvacu u ponedeljak da proverim za svaki slucaj.
 
Kakva je situacija sa telefonima u Gigatronu? Uradio preorder zeni pre neki dan, nista ne zovu jos uvek.. :D

O kakvim poklonima govorite? Ne videh da daju nesto uz telefon.
obično uz preorder daju neke poklone, s22u su bile samsung buds, s23u je bila dupla memorija, s24u u a1 sada ponovo nude duplu memoriju za preorder
za s23u su posle izlaska telefona poklanjali i samsung watch 5
 
Kakva je situacija sa telefonima u Gigatronu? Uradio preorder zeni pre neki dan, nista ne zovu jos uvek.. :D

O kakvim poklonima govorite? Ne videh da daju nesto uz telefon.
Ko se registrovao za gledanje predstavljanja telefon, na poklon dobija trio punjac.
 
Nazad
Vrh Dno