Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Još niste odgledali?! :)

 
Bio sad u samsug store malo drndao s24 ultra. Deluje mnogo manji u priprodi nego na slikama. Utisak mi je da kao igračka, dosta lakši od s23u, ne znam šta kažu specifikacije ali meni u ruci izgleda dosta lagan.
Sve u svemu deluje mi jeftino i nema utiska premium telefona. Čak mi s24+ deluje ozbiljnije od njega. Onim ćoškovima imam osećaj da bi mogao ozbiljno povrediti nekoga ili sebe.
Moja dilema se nastavlja, da li s23u ili s24u. Naravno kad već kupujem novi tel bolje ići na novije zbog mnogo prednosti ali nekako mi nije to to
 


Evo i od narodnog coveka koji sam kupuje telefone sto je po meni posebno pohvalno i retko.
Verovatno ce izbaciti i prvi cecenziju na nasem jeziku.
 
Juče su me zvali iz A1 radi potvrde, i reče mi lik od ponedeljka kreće isporuka po redosledu rezervacije. S obzirom da sam rezervisao prvo veče, očekujem isporuku do kraja sledeće nedelje 😊

Meni na S22 ultra savršeno radi xiaomi, piše mi super fast charging 2.0

20000mAh Power Bank 50W​

45w varijanta puni 15w isti takav powerbank samo starija verzija pise samo brzo punjenje licno probao dok samsung 25w i 45w kao i xiaomi gan 65w adapteri pune telefon punom brzinom bez problema
 
Dobre fore. Do 2025 je AI od google džabe posle toga ide naplaćivanje 🤣
 


Evo i od narodnog coveka koji sam kupuje telefone sto je po meni posebno pohvalno i retko.
Verovatno ce izbaciti i prvi cecenziju na nasem jeziku.

Pročitah naslov "posebnoj farbi" i odlučih da odgledam do kraja. Uvaljuje samsungu🤣 šou.
 
^ Pratim lika odavno 😀 Lud kao struja.
Ima kintu dosta,sam kupuje telefone i baš je realan. Ali treba još da se potkuje nekim stvarima oko telefona. Ali koliko je lud,izbaciće recenziju pre zvanične prodaje 😀
 
Neka ga tuži Samsung, on ima Rambo nož :) Uzgred , ove modele s24 bez Snapdragona ne treba ni razmatrati, ko ima love samo Snapdragon, koji god model biće bolje od Exynos djubreta. Nisu Ameri blesavi sto im tamo ne uvaljuju Exynose.
 
Tek posle 31-og,kada krene zvanična prodaja.Sada traje period preprodaje,i nemaju prava da to rade.
Tek tada će da isplivaju pravi problemi na recenzijama (naravno,zavisi i koga ćeš sve gledati)
Ne znam na koju foru ali prodaja je u Norveskoj krenula vec u ponedeljak bila (22-og januara).
Posto sam trenutno u Srbiji porucio sam preko mts-a. Danas su zvali da kazu da su krenuli sa slanjem polako ali imajuci u vidu kako im brzo radi post express bice isporuka za dan zaljubljenih :D
 
Od 7 modela porucenih S24 malih svih 7 je Exynos. Zvanicna prodaja.
 
Dobio sam pozivi mts-a da prisustvujem Samsung event-u koji se odrzava u zgradi mts(dvorana doma sindikata) 30.1. u 23 i 40. Tada cu moci da preuzmem telefon,a usput cu dobiti galaxy watch 6 i buds fe(kao poklon,moram licno da prisustvujem da bih dobio).Morao sam da promenim boju telefona,posto mi je devojka iz mts-a rekla da kasni ljubicasta boja.
 
U bre, pa to je ekstra
 
Vrv Samsung plus?
 
Jel bi to onda trebalo da znaci da isporuka kreće od ponedeljka? Neko je tako nešto spomenuo, možda i pre 31.01.? Čeka li neko od Yettela? Ima li se neka informacija?
Ili svi samo možemo da nagadjamo 😁
 
Dobio sam pozivi mts-a da prisustvujem Samsung event-u koji se odrzava u zgradi mts(dvorana doma sindikata) 30.1. u 23 i 40. Tada cu moci da preuzmem telefon,a usput cu dobiti galaxy watch 6 i buds fe(kao poklon,moram licno da prisustvujem da bih dobio).Morao sam da promenim boju telefona,posto mi je devojka iz mts-a rekla da kasni ljubicasta boja.
Meni se javi neka Ana, krajnje neljubazna.

Kaze da ce biti poklon punjač hahahaha
 
Лик је Самсунгов фанбој, тестира само њихове телефоне па се може рећи да је објективан. Помиње да је shutter lag озбиљно унапређен/отклоњен.
 
Dobio sam pozivi mts-a da prisustvujem Samsung event-u koji se odrzava u zgradi mts(dvorana doma sindikata) 30.1. u 23 i 40. Tada cu moci da preuzmem telefon,a usput cu dobiti galaxy watch 6 i buds fe(kao poklon,moram licno da prisustvujem da bih dobio).Morao sam da promenim boju telefona,posto mi je devojka iz mts-a rekla da kasni ljubicasta boja.
Jel ti uzimaju bubreg odmah čim stigneš ili možeš prvo da popiješ neko piće? 😁
 
Fanboj i objektivnost u istoj rečenici ne ide nekako.
 
Лик је Самсунгов фанбој, тестира само њихове телефоне па се може рећи да је објективан. Помиње да је shutter lag озбиљно унапређен/отклоњен.

Druze al ti verujes svemu sto vidis i procitas, siguran sam da vec znas sve o S24U ?
 
Nazad
Vrh Dno