Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Mislim da mi nesto nije u redu sa baterijom na S23 (obicnoj verziji). Kupila sam ga prije par dana. Nakon prvog punjenja telefona screen on time je 5h i17min i potrosilo mi se 85% baterije (sa 100% na 15%), posle drugog punujenja screen on time 4h 48min 75% baterije se potrosilo, i sad poslednji put za 3h i 39min se potrosilo 56% baterije (jos uvijek je u toku). Znam da on nema prejaku bateriju ali ovo mi djeluje da je BAS BAS premalo koliko traje.
 
Meni na iPhone miniju SOT 3h u proseku, tako da na S23 baterija je sve samo ne mala i ne losa. A i bitno je sta koristis od aplikacija, YT da vrti ceo dan, bice ti SOT 8H, a vrti reelove na IG-u u 4G-u, bice ti 4H.
 
Mislim da mi nesto nije u redu sa baterijom na S23 (obicnoj verziji). Kupila sam ga prije par dana. Nakon prvog punjenja telefona screen on time je 5h i17min i potrosilo mi se 85% baterije (sa 100% na 15%), posle drugog punujenja screen on time 4h 48min 75% baterije se potrosilo, i sad poslednji put za 3h i 39min se potrosilo 56% baterije (jos uvijek je u toku). Znam da on nema prejaku bateriju ali ovo mi djeluje da je BAS BAS premalo koliko traje.
Dokle god ti u pregledu potrosnje baterije pise da uci tvoje obrasce koriscenja, nemoj da se opterecujes brojkama. Tek nakon nekih nedelju dana bi to trebalo da legne na svoje.
 
Ne pise mi to vise, to mi je trajalo mozda 3-4 dana. Prva 2 punjenja i ono koriscenje prije prvog punjenja, ovo sad trece je od kad je "naucio". Kupila sam telefon u petak i od danas mi vise ne pise da uci
 
Mislim da mi nesto nije u redu sa baterijom na S23 (obicnoj verziji). Kupila sam ga prije par dana. Nakon prvog punjenja telefona screen on time je 5h i17min i potrosilo mi se 85% baterije (sa 100% na 15%), posle drugog punujenja screen on time 4h 48min 75% baterije se potrosilo, i sad poslednji put za 3h i 39min se potrosilo 56% baterije (jos uvijek je u toku). Znam da on nema prejaku bateriju ali ovo mi djeluje da je BAS BAS premalo koliko traje.
Poredjenja radi (naravno zavisi od tvoje konkretne upotrebe, ali cisto za primer), S20-22 nisu mogli da izguraju 4h na 100% baterije ako se iole koristi 4g i napolju.
 
Mislim da mi nesto nije u redu sa baterijom na S23 (obicnoj verziji). Kupila sam ga prije par dana. Nakon prvog punjenja telefona screen on time je 5h i17min i potrosilo mi se 85% baterije (sa 100% na 15%), posle drugog punujenja screen on time 4h 48min 75% baterije se potrosilo, i sad poslednji put za 3h i 39min se potrosilo 56% baterije (jos uvijek je u toku). Znam da on nema prejaku bateriju ali ovo mi djeluje da je BAS BAS premalo koliko traje.
Окачите скрин шат ваше потрошње па ће вам све бити детаљно објашњено, хвала.
 
Mislim da mi nesto nije u redu sa baterijom na S23 (obicnoj verziji). Kupila sam ga prije par dana. Nakon prvog punjenja telefona screen on time je 5h i17min i potrosilo mi se 85% baterije (sa 100% na 15%), posle drugog punujenja screen on time 4h 48min 75% baterije se potrosilo, i sad poslednji put za 3h i 39min se potrosilo 56% baterije (jos uvijek je u toku). Znam da on nema prejaku bateriju ali ovo mi djeluje da je BAS BAS premalo koliko traje.
Kao sto su vec rekli, zavisi kako ga koristis. I meni SOT bude nesto preko 6 sati. Ne mozes mnogo vise ni da ocekujes od njega. Meni je to sasvim dovoljno jer ga uglavnom punim nocu pa dan zavrsim san nekih 30% od 7 ujutru do nekih 23h.
 
Ja sam na S23 mališi imao redovno 6-7h sot-a. Brutalna baterija, naravno prvih dana malo slabija ali nikad nisam imao gore iskustvo od ovog sa Pixel 8 da na prvom punjenu ispod 3h sota 🤣🤣🤣
 
Da ne bude zabune, ja sam sa baterijom na malisi zadovoljan. Sve dok ne moram da ga dopunjavam u toku dana zadovoljan sam. Mislim da cu ostati na njemu 2-3 godine sigurno.
 
Posle skoro nedelju dana korišćenja, čini mi se da ima bolju bateriju od S20FE koji sam prethodno imao (exynos). Ali najbolja stvar kod mališe jesu dimenzije, savršena veličina.
 
Zato sam ga i uzeo. Hteo sam ultra, ali je malisa pao na kraju zbog velicine. Presao sa S21 Plus i progledao. Za 2 godine koriscenja nisam uspeo da se naviknem na velicinu.
 
Treba mi mala pomoc. Kupio sam S23+ 8/256GB, ali sam primetio da se bas dosta zagreje kada se koristi kamera (AIDA pokazuje temperaturu oko 50°C za kameru i CPU). Da li je to normalno?
 
Evo proverio sam, ispiše samo SFC, a treba SFC 2.0?
I meni to ispise sa orginal kablom uz telefon...samo sfc...uzeo sam od alixpres za 250din neki, sfc 2.0 ispisuje..ali nije neka razlika u brzini, tj u vremenu..bar se meni cini...i sa ovim sfc kao da se manje greje, tj sigurno se manje greje
 
Treba mi mala pomoc. Kupio sam S23+ 8/256GB, ali sam primetio da se bas dosta zagreje kada se koristi kamera (AIDA pokazuje temperaturu oko 50°C za kameru i CPU). Da li je to normalno?
Sve je to normalno. Meni se telefon prvi put zesce zagrejao pre par dana na video pozivu (pravi ultra benchmark svih telefona, alfa i omega), i bas je bio u predelu kamere (S23U model) vreo, jos jako sunce napolju, ali ni da stucne i zalaguje, nista, nigde, a przio se jedno sat vremena skoro napolju. Mislim da je onaj efficiency mode cak bio ukljucen, nije standard, i baterija isto top topova.
 
Kod mene je sobna temperatura. Grejanja nema, posto su topli dani 😁 Imao sam Honor Magic 5 PRO i bio hladan kao spricer, izgleda da ovo uvecanje clock-a za Samsung modele utice na temperaturu😁
 
cuz it's so smol
 
Ja sam na S23 mališi imao redovno 6-7h sot-a. Brutalna baterija, naravno prvih dana malo slabija ali nikad nisam imao gore iskustvo od ovog sa Pixel 8 da na prvom punjenu ispod 3h sota 🤣🤣🤣
Ček ti si sa s23 prešao na pixel 8?...sad tek kontam kakva greška u koracima 🫣🙌
 
Nisam, sa S23 sam prešao na S23 Ultra i S23 Plus. Imam oba, i Pixel 8.
 
Nazad
Vrh Dno