Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Ja na malom ne ispod 6. Često i 7. Ali wifi većinski, jer radim od kuće.
 
U proseku to pitanje bude po jednom na svakoj strani :)
Kod mene je nekih 6-7h
 
Ok hvala za info! Kako ste zadovoljni sa novi apdejtom, da li to uraditi ili ne ?
 
Da, samo rokaj :)
 
U airplane modeu u avionu gledanje oflajn netflix i jutjuba sam ja mislim skoro 19h imao, na skoro pa najmanjem brightnessu, tako da sve zavisi sta je sve popaljeno od interneta i servisa.
 
"koja bi umesto Protect Battery sada mogla da se zove Battery Protection"🤣🤣🤣 kakav apgrejd🤡
 
Ставио сам био да се пуни до 85%, али све више мислим да је то глупост и да ћу да искључим. Ово што најављују као опцију, да ако је на пуњачу са 100% не пуни док не падне на 95%, је ок и то ћу да укључим.
Заборављамо да, ако смањимо иницијални капацитет до којег пунимо батерију, тиме заправо повећавамо број циклуса пуњења у протоку времена, сразмерно проценту за који смањујемо потпуно пуњење батерије.
Јесте, штеди се батерија, али нигде нисам видео да је неко навео ову просту математику, која мора да се урачуна као чист минус при пуњењу батерије испод максималног капацитета и аутономије.
На крају крајева, колико та батерија кошта? 500 евра?! Па, заменићу је драге воље после две године или мање уместо после три и по, ако ће ми то дати у просеку 10% више аутономије по сваком циклусу (ако урачунамо постепени пад капацитета због пуњења до 100%). А даће изгледа и више од 10%, судећи по томе да сада пуњење смањују на 80%.
 
Pozdrav svima! Imam problem sa azuriranjem operativnog sistema na Galaxy S23 telefonu. Naime, mnogi prijatelji, korisnici samsunga su dobili azuriranje na android 14 one ui 6.0, medju njima oni koji posjeduju A53, s22 ultra itd a meni jos uvijek kao aktuelni softver stoji Android 13 One UI 5.1. Sta moze biti razlog tome, vratio sam telefom na fabricka podesavanja, pokusavao rucno da ga azuriram ali ne ide. Nemam poteskoca u radu i nije mi za upotrebu nuzno potreban novi sistem, ali mi je jako cudno da je nemoguce azurirati sistem, s obzirom da je proslo prilicno puno vremena od zvanicnog pustanja istog na globalni nivo. Takodje, nisam bio u prilici ni instalirati beta verziju one ui 6 interfejsa. Kakvi su savjeti, sta je neophodno uciniti i kako. Takodje, bezbjednosna zakrpa stoji na 1.april 2023 i ne moze se azurirati a google play sistem recimo moze. Hvala unaprijed
 
Meni baterija krace traje... Od kad koristim wireless android auto, sve koristi majku mu, i bluetooth i wireless i lokaciju...i to intenzivno...
 
Стиже децембарска закрпа, 409 МБ.
 
15h 12min screen time,najjača rezolucija,sve opcije za uštedu energije uključene,60hz,tamni režim,animacije isključene,sva obaveštenja isključena i sve aplikacije stavljene u mirovanje osim viber i wa.Osvetljenost na 30%.
Da je sve na najjačim podešavanjima i bez ušteda,izdržao bi oko 8h,ali bolje mi je da mi traje 15h nego da imam 120hz,animacije itd.
 
Nazad
Vrh Dno