Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

1000 je do skora bila cena za 12/512gb s 2 od operatera, nestvarno ako je stvarno takva cena za ovaj, tom se izgleda zesce zuri. A i da ne isplacuje telefon i da ga jure iz yettela il gde vec posle, nema to veze sa tobom, mislim da niko nije u probleme usao zbog toga, jer svakako i da ga razbije ili izgubi, telefon mu nov dati nece a morace da ga otplacuje.
 
Meni je bitno da je tu iz grada,telefon fizicki super izgleda,full pack,fiskalni,ugo na njega, ako uopate bude bilo potrebe za reklamacijon u A1 mislim da je sovoljan samo i fiskalni
 
^ ali verzija 8/256 što je jaka cena.
 
1000 je do skora bila cena za 12/512gb s 2 od operatera, nestvarno ako je stvarno takva cena za ovaj, tom se izgleda zesce zuri. A i da ne isplacuje telefon i da ga jure iz yettela il gde vec posle, nema to veze sa tobom, mislim da niko nije u probleme usao zbog toga, jer svakako i da ga razbije ili izgubi, telefon mu nov dati nece a morace da ga otplacuje.
Ja sam "usao u probleme" i nosio telefon da predam u policiju kao predmet krivicnog spora, zato sto vlasnik ugovora nije platio sve rate...zato i napisah gore.
 
^ pa uzme čovek od operatera telefon, proda ga i ne plati ni jednu ratu , posle 3-4 meseca ide tužba gde mora da se plate sve rate odmah + sudski troškovi ... Itd .
 
imei broj + kartica u telefonu (broj). Znam i ja za jedan takav slučaj. Zato mi i nisu pouzdani ti što brzinski prodaju telefone uzete na ugovor. Laki keš kredit :D
 
Da li i do toga može da dođe jbt?
Nemam sad zapisnik pri ruci, ali ima tema na forumu.
^ pa uzme čovek od operatera telefon, proda ga i ne plati ni jednu ratu , posle 3-4 meseca ide tužba gde mora da se plate sve rate odmah + sudski troškovi ... Itd .
U mom slučaju talenat nije samo poslednju ratu platio, tipa 1500din. Agencija za uterivanje dugova preuzela i oni teraju, mts više ništa sa tim imao. Ja tražio da im platim al nema šanse
 
Nemam sad zapisnik pri ruci, ali ima tema na forumu.

U mom slučaju talenat nije samo poslednju ratu platio, tipa 1500din. Agencija za uterivanje dugova preuzela i oni teraju, mts više ništa sa tim imao. Ja tražio da im platim al nema šanse
Појавио би се већ неки сајт за лешинарске лицитације, као онај "добошар" за некретнине, да није чиста мафија у питању и да их баш заболе. За некретнине сајт постоји само због законске норме, али чик пробај да лицитираш (мада је по мени таква куповина морални проблем, ако не откупљујеш за онога ко је проп'о). Појешће те мрак у року од одмах.
 
Ja sam "usao u probleme" i nosio telefon da predam u policiju kao predmet krivicnog spora, zato sto vlasnik ugovora nije platio sve rate...zato i napisah gore.
Zar nije to bilo pravno lice tj firma na cije ime je bila radjena malverzacija neka, i telefoni (ajfoni 11/12 serija?) postali predmet stecajne mase?
Mislim da su ih na desetine uzimali na ugovore i onda prodavali standardno na kp?

Nije bilo fizicko lice na ugovoru? Citao sam bio za ovaj slucaj ne znam jel' na to mislis, mada ne bi me cudilo ni oba da su takvi slucajevi.
 
Poslednja izmena:
Sigurno ima na hiljade ljudi koji nisu otplacivali telefone, ili su na neki nacin zakinuli operatore, sudovi/izvrsitelji bi bili zatrpani predmetima kad bi jurili svakog ko ih "zavrne", a pogotovo jos i one kojima su prodali telefone...
 
Zar nije to bilo pravno lice tj firma na cije ime je bila radjena malverzacija neka, i telefoni (ajfoni 11/12 serija?) postali predmet stecajne mase?
Mislim da su ih na desetine uzimali na ugovore i onda prodavali standardno na kp?

Nije bilo fizicko lice na ugovoru? Citao sam bio za ovaj slucaj ne znam jel' na to mislis, mada ne bi me cudilo ni oba da su takvi slucajevi.
Bilo je fizičko lice na ugovoru. Ima već dosta vremena od kada se ovo desilo, ne znam da li je i dalje tako, ali samo skrećem pažnju iz vrlo proverenih izvora ;)
 
Jeste. Ja znam za jedan skoriji primer i neki od ovih novijih pro Huaweia. Čovek je potpisao ugovor i platio prvu ratu i to je to. Prodao ga mom komšiji preko KP za keš i posle nekih 6 meseci ga zvali da ga nosi u stanicu na veštačenje. A on nije imao pojma o čemu se radi. Ne znam kako se završilo, mislim da tu izvršitelji svakako upadaju na račun onoga čiji je jmbg i to je jedna priča, a teško da će baš da časte novog vlasika skupim telefonom :)
 
Bilo je fizičko lice na ugovoru. Ima već dosta vremena od kada se ovo desilo, ne znam da li je i dalje tako, ali samo skrećem pažnju iz vrlo proverenih izvora ;)
Zavisi da li je bilo pre nego izvrsitelje kad su ubacili, itd, definitivno mi je suludo bilo i za onaj slucaj na benchu za ajfone i firmu kad su tako trazili se dostave telefoni.

Agencije za naplatu dugovanja su privatne i sluze samo da smaraju koga god stignu i nadju na zutim stranama, fejsu, zastarelim malim oglasima gde je onaj sto ne izmiruje dugovanja ostavljao brojeve, u nadi da udju u trag i smaraju do te mere i komsije i rodjake i da ga zastrase da plati. Imao sam pre 15god komsinicu romske nacionalnosti koja je uzimala preko operatera tako telefone pa nestajala i mene su nasli (kao i komsije preko puta) i zvali na fiksni da pitaju 'jel znam gde je i ako znam da im javim'..ali u principu sad ide kreditni biro provera za sve, a traze i ucesce..suludo je i sablasno ako je to i dalje slucaj da rade.
 
Koliko SOT-a može da se izgura na običnom S23? Čitao sam recenzije ali me zanima iskustvo iz realne upotrebe.
 
Koliko SOT-a može da se izgura na običnom S23? Čitao sam recenzije ali me zanima iskustvo iz realne upotrebe.
Ja nisam neki zahtevan korisnik, jer ne igram igrice i telefon najviše koristim za mejl, viber, pozivi i malo YouTube i internet pretraživač... konstantno su uključeni WiFi, mobilni podaci i BT veza sa samsung satom... i sa takvim korišćenjem oko 5 sati SoT-a, s tim da telefon ide na punjač kada je na oko 20%.
 
Uh...hvala. Nadao sam se da može više. Imam S21 i u svemu mi odgovara osim što moram da ga dopunim makar malo popodne, a preko noći je na punjaču.
 
Nazad
Vrh Dno