Šta je novo?

Samsung Galaxy S21 FE

Da li je neko dobio telefon? Ne računam one koje su odmah dobili prve nedelje :) Od potvrdnog mejla evo prođoše 3 nedelje i ništa...
 
Takodje vise od 4 nedelje nisam dobio tablet usled kupovine sata ! :[
 
Meni je stigao pre dva dana, naručen 18.10. Samo se strpite. Snapdragon 888 6-128 stiže, buraz je prezadovoljan, nije neki zahtevan korisnik.
 
Meni još nisu poslali drugi mail a 12-tog sam odradio registraciju
 
Meni nisu odgovarali nekih desetak dana posle registracije, pa sam im pisao na [email protected].
Odgovor, ali i drugi mejl su stigli posle nekih sat i po.
Telefon stigao 20ak dana posle toga.
 
Sta imas da vidis, Security Update....
 
nadam se da nije off... nisam uspeo da prelistam svih 60+ strana

GoodLock je dostupan i za nase trziste vec nekih mesec dana

vrlo zanimljiva i korisna podesavanja i customizacija
 
Ja sam GoodLock "otključao" samo tim što sam ga startovao u inostranstvu, baš kao što ste mogao da ga startujem ista stranom VPN adresom.

Na isti način sam otključao i zaključane funkcije Samsung Galaxy watch sata, EKG, pritisak... I po povratku u Srbiju sve ove funkcije rade i na satu i na telefonu.
 
Može neki praktičan primer šta koristite odatle, a da nije kozmetika samo?
Ja instalirao, par minuta gledao ima li sta zanimljivo i obrisao app
 
GoodLook? Makroi na prvom mestu. Sve možeš da automatizuješ.
Recimo dvostruki Klik na volume up briše ceo Samsung security folder i prepiše ga nulama i jedinicama. Tu imam važne poslovne podatke.
Još nisam stigao ni da istražim Good Lock, svašta može!
Samo ga treba otključati u inostranstvu jer inače ne može da se koristi u Srbiji. Možda postoji na xda neka fora za otključavanje.
 
sto se modova tice svako ima drugacije preference... osim kozmetike meni je korisno npr:
  • dupli tap na poledjini da napravi screenshot (moze da se postavi i mnogo drugih akcija, a ima i trostruki tap)
  • screenshot ima odmah i delete dugme u notifikaciji
  • razna podesavanja za zvuk
  • shortcut za odredjene settings opcije koje cesto koristim
...

pre samog updatea na OneUI 5.1 moglo se koristiti o Camera Assistant, medjutim zvanicno vise ne moze koliko sam upucen.

da potvrdim, nije potreban vise VPN i vadjenje Sim kartice niti bilo sta slicno.
 
I u yettel, upravo sam instalirao.

Nisam nesto previse cackao telefon, ali primecujem da su animacije nekako vise smooth, lepse je.
 
Tačno kao da malo brže radi.
Sad kad su veće ikonice i drugi font, sat itd...osećaj kao da imam iPhone :)
Javite ako otkrijete nešto novo zanimljivo korisno da može da se podesi.
 
Da li su ovi telefoni koje prodaje yettel sa sd888 čipsetom ili postoje obe varijante pa kome se šta zalomi? Kako biti siguran, planiram da kupim jedan, čini mi se da je 4000 za paket i telefon ok cena...
 
Mislim da je kroz zvanicne kanale kod nas moguce kupiti samo snap verziju. Jesi li siguran da ti nije povoljnije uzeti telefon sa oglasa i 50% popusta na pretplatu? Sigurno ih ima dosta u ponudi sada, jer su ih davali kao poklon uz kupovinu telefona iz s23 serije.
 
Ima li neko iskustva da uporedi S20 FE i S21 FE u praksi? Mislim da me negde najviše zanima autonomija u praksi, za ostale stvari, možda grešim, ali deluju mi dosta slično s tim da mi S21 zbog veličine deluje čak i zgodnije.

Kad kažem S20 FE, mislim na snap verziju da ne bude zabune!
 
Nazad
Vrh Dno