Šta je novo?

Samsung Galaxy S21 FE

Migrant

Slavan
Učlanjen(a)
19.07.2018
Poruke
2,694
Poena
235
Predstavljanje verovatno u avgustu, pocetna cena ce biti navodno niza od pocetne cene S20 FE. Za sada se navodi samo SD888, mozda nece biti Exynos verzije.
Neke od pretpostavljenih specifikacija:
6.4" 120Hz
SD888
6/8GB RAM, 128GB storage
12MP 1.8um OIS
4500mAh, 25W...
 
Kao i do sada...poboljsanja na kaščicu( i to ona najmanja).
 
Onda bi došao Pera, Mika, Žika i rekao: što ne staviše jači procesor, šta će mi ovoliko memorije... Hoću milijardu i po poena na Antutu, komšija sa Poco 3 brži od mene.
Inače, što bi rekao Dule: šta komentarišete telefon koji nemate!?
 
Jel stigao?
Ima li nekih novosti o telefonu...?
 
Navodno ce ga predstaviti 4. januara, a 11. krece prodaja... Govorili su da ce izaci jos u avgustu...
 
Navodno umesto telephoto kamere imaće depth senzor 😬
 
Ne verujem da ce imati navedeni kamera setup, to bi prakticno bio A52 sa Exynos2100...
 
cena ce presuditi. jos uvek moze da ispadne dobro.
 
Ako su ovo tačne specifikacije, ispašće S20 FE skoro pa bolja kupovina, pogotovu sa aspekta kamere.
 
Sudeći po vestima na benchu, Samsung izgleda skapirao da se zeznuo u proceni sa S20 FE pa je rešio da ipak malo i hardverski osakati S21 FE.

I poslednji krug pakla za sve koji nisu ubacili podršku za microSD ☺
 
Galaxy S20 FE (Snapdragon) je trenutno best buy (400-450 evra ) , bolja je kupovina i od običnog S21 a pogotovo S21 FE sa najavljenom cenom od 700 evra (kako se priča po netu) .
 
mali pomaci medju generacijama i nestasica cipova ce sigurno napraviti da bude tako kako kazes. S21 je ista cena kod nas u dinar kao na lansiranju proizvoda, ocigledno nemaju kolicine pa hoce da zarade maksimalno na svakom komadu sto je i razumljivo u ovoj situaciji.
 
Kamere kao na S20Fe, baterija takodje, razlika samo u procesoru, bateriji i što nema mesto za memorijsku karticu, a najveća razlika u ceni.
 
Cemu sluze ovi otvori sa obe strane, izgleda nakako suvisno?
1641280267507.png
ne vidim ih na zvanicnim renderima, ovo je sa xda
 
Galaxy S20 FE (Snapdragon) je trenutno best buy (400-450 evra ) , bolja je kupovina i od običnog S21 a pogotovo S21 FE sa najavljenom cenom od 700 evra (kako se priča po netu) .
Kao što sam govorio već ranije, totalno pointless telefon, dati 300e više za ovaj telefon pored s20 fe 5g je totalno van pameti...i sam razmišljam da uzmem 781B koji je gotovo identičan proizvod.
 
Pa zar nije ista cena bila i za S20 Fe? Taj ko kupuje sada placa ~700e, mi ostali cekamo na sub 500e
 
S20FE 5G je bio 730€ kad je izašao, tako da je ovo ok cena za nekih 6-12 meseci će S21FE verovatno biti oko 500€.
 
Nazad
Vrh Dno