Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

Moze sajt odakle se uzimaju te org polarcell baterije ?
 
Jel to vazi i za OEM baterije? Imam 6 komada OEM od Note 4 pa ako neko kupi pa da uporedimo i uzmemo im kesh.
 
Nije baš... Piše da je isti sot... Ali u svakom slučaju jeftinija je...
 
Meni bolje ovo :)

EB-KN910BWUSTA_main_600.jpg


http://www.samsung.com/us/mobile/cell-phones-accessories/EB-KN910BWUSTA
 
Jeste bolje ali i x2 skuplje... :) Jel ima ovaj punjač za note5? ;)
 
Ti ne čitaš da je napisao 7$ - ti nađi za te pare ® pa javi da kupim 2 komata :)
 
Jeste bolje ali i x2 skuplje... :) Jel ima ovaj punjač za note5? ;)

Ovakav kit je 37e preko. Ja sam skoro uzeo jos jedan kit za 37e (2 imam) i jos 2 dodatne baterije za 50e.

Da je cena kod nas normalna (25e) kao sto nije (5500rsd), o ovim zamenskim baterijama se ne bi ni razmisljalo.

Btw, juce naletim na oglas na KP, prodaje covek bateriju/kit za Note 4, original koliko vidim.
 
Sta je bitno, bitno puni bateriju za satipol :)

Lupetas. Od S2 kupujem kitove i desktop punjace i ni sa jednim ne moze da napuni za sat i po. A pogotovo ne sa baterijom od Note 4. Izlaz za desktop punjace je 5V/500ma. Sa originalom puni minimum 3 sata.

Ili je baterija kao i punjac kineska ili je vrisnula.
 
Poslednja izmena:
Lupetas. Od S2 kupujem kitove i desktop punjace i ni sa jednim ne moze da napuni za sat i po. A pogotovo ne sa baterijom od Note 4. Izlaz za desktop punjace je 5V/500ma. Sa originalom puni minimum 3 sata.

Ili je baterija kao i punjac kineska ili je vrisnula.
Puni oko 2 sata dvaipol nije bitno bitno puni baterija dali je satipol ili dva totalno ne bitno
 
Ni meni nije hteo da se poveze negde na neki neobezbedjen wifi, mislio sam da je do rutera, nekad i signal nije ispravan.
Kada se podesi na ruteru da pristup imaju samo određene MAC adrese uređaja, svima ostalima izgleda kao otvorena mreža ali pristup imaju samo uređaji koji su na spisku dozvoljenih MAC adresa. U principu zaštita koju je lako zaobići. Što bi reko Šojić "čovek s' određene mogućnosti"... :)
 
Kada se podesi na ruteru da pristup imaju samo određene MAC adrese uređaja, svima ostalima izgleda kao otvorena mreža ali pristup imaju samo uređaji koji su na spisku dozvoljenih MAC adresa. U principu zaštita koju je lako zaobići. Što bi reko Šojić "čovek s' određene mogućnosti"... :)
G4 mi je povezivao normalno [emoji14] znaci da nijr zakljucan na mac adresu :)
 
^ Ma do rutera je, samo opušteno, pobrljavi kada dodeljuje IP adrese, rešenje je resetovanje rutera, što ne možeš da uradiš ili fiksiranje IP adrese, pri konektovanju idi na napredna podešavanja koja ćeš pronaći na netu, kucaj "How to fix obtaining IP adress..." Ako sam tačno napisao... :)
 
A da nije u pitanje demo unit ?? Ukoliko jeste, onda je popravka skupa, tj koliko se ja secam kada je meni drugar trebao da kupi Note 2 a uvalili mu demo unit, trebalo je naci neki sa slomljenim ekranom i od njega uzeti maticnu.. Tako da ukoliko si voljan da sve to juris, onda.... Napominjem, UKOLIKO je demo unit, mozda je samo i neki kvar, mada...
 
Poslednja izmena:
Nije demo unit,ima sim slot,demo unit nema sim slot uopste ovaj samo ne ucitava.Ili je pokvaren sim slot ili mozda nesto softverski tipa efs ostecen...mene zanima ako neko zna dal je jeftina popravka,mozda iz iskustva.
@danilo pogledao sam malo taj ring+ ali nije mi jasno bas,ako mozes da mi pojasnis kako funkcionise?
 
Jesi li 100% siguran da demo nema sim slot, uostalom, neka ti posalje IMEI broj.. Pa pokusaj da ga provuces negde i proveris..

Edit: Od opreme usb i punjac... Budi pazljiv!
 
Poslednja izmena:
Jesi li 100% siguran da demo nema sim slot, uostalom, neka ti posalje IMEI broj.. Pa pokusaj da ga provuces negde i proveris..

Edit: Od opreme usb i punjac... Budi pazljiv!

Pa vidjao sam vec neke demo unite nijedan nema mesto za sim...probacu sa imei.Iskreno ako samo treba sim slot da se zameni onda je ovo dzabe.

Edit : izgleda ipak jeste,pise live demo unit.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno