Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

Caletu uskoro rodjendan,a svideo mu se moj note,ja reko ajde jeftino da prodjem :D Al ne moze nista dzabe hehe
 
Samo gledaj da nije puno oguljena lajsna i to je to.. :) Super telefon...
 
Ma znam,ja sam moj lepo prodao kad sam uzimao 4...tel je i dalje aktuelan :D
 
Ili mu daj tvoj N4 a ti kupi sebi N3 kad si vec tako dobar.. :D

Haha pa znas sta...iskreno i ne bi mnogo znacilo da se vratim na trojku,sasvim mi je lepo radio.Razmislicu jos,npr na kp ljudi traze po 450 za polovne 4 a po 300 za trojke...moram da razmislim,mozda mu i ne uzmem samsung.
Al vuce ovu s2 sto godina,i svideo mu se note pa kao ajde...
 
Mislim da ce N4 sasvim lepo drzati cenu jos neko vreme, imajuci u vidu invalida koji pitanje kada ce se i da li ce se pojaviti kod nas u vidu Note5.. Kod nas cene najvise zavise od kolicine telefona koja se uzme kod operatera, to u najvecem broju slucajeva diktira cenu.. Cim neki model uzme hiljade ljudi i pocne da ga mece na oglase, ode cena dole...
 
Pa upravo tako...zato se 4 i drzi ovako dobro...mada ja mislim to ce od nove godine polako da krene da pada,s obzirom da dolaze mnogo jace masine...ne mislim na peticu pod tim.
 
Šta uzimate posle note 4? Ja razmišljam o lg g4 pro kada izađe... Mislim da ću nexus preskočiti... :)
 
Mene cudi da niko ne pocne da pravi nesto slicno SPen-u.. Znam da samsung poseduje patente i sve, ali zar je nemoguce smisliti nesto isto, a opet drugacije.. Realno to je bila njihova politika prvih godina..
 
29 septembar i novi nexus telefoni stižu, ako ne budu bili dovoljno dobri onda LG G4 PRO :)
 
Ma kakvi z compact, ne vraćam se ja na ispod 5.5 inča, nema šanse...
 
Ih, ko da čeka tolino dugo do note 6.. :) A i cena, kako su krenuli može da ode na 1000e... :D
 
Upravo sam dobio OTA 5.1.1 i update nije 750mb kao sto je Danilo bio postavio vec nesto manje od 650mb dobio sam sve isto kao sto je i Danilo postavio i stvarno radi dosta fluidnije, recents radi instan nisam radio factory jer nikada ne radim, za sada je sve ok :)
 
Poludeo sam s telefonom malopre. Slikao sam neke slike pre par dana,njih 15ak recimo,sve to ide na sd karticu naravno,usput mi je ukljucen i google photos backup.Ulazim malopre u galeriju,slike nestale.Izbrisan citav album kamere tih par slika sto sam slikao.Ja se uplasim,udjem na google vidim slike su tu,super.
Cackam nesto na telefonu,udjem opet na google,kad ono ni tamo ih nema???
Jasno mi je da su se izbrisale s kartice nekako,mozda je ona ostecena ili stagod...ali kako su mogle s googlea da nestanu?
 
Posto je proslo neko vreme od kako su pojedini presli na 5.1.1 moze li mi neko reci koja je razlika u trajanju baterije u odnosu na 5.0 ili 4.4?
 
Nije loše, kada se isključe neke gluposti preko noći bude prava linija na grafiku baterije ...
 
Koje gluposti? Nocas, skinut sa punjaca oko 1 ujutru. Oko 7, posle alarma, vidim da je ostalo 96% MIslim da to moze bolje. Naravno u potrosnji, android sistem i te gluposti, nista specificno.
 
U principu da kažemo da se spava 8h i da je za to vreme wifi uključen - ujutru kada se pogleda telefon trebalo bi da bude 92% baterije ili više ...
Mada je meni na 4.4.4 svojevremeno odlazilo 0.2% po satu :)
 
Ma meni je sve popaljeno i za cirka 6 sati je skinuo 4%
 
Nazad
Vrh Dno