Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

Nikolas, lepe slicice...nego, vidim da koristis istu saru, ranije bese zaba..Sta jos mozemo da ocekujemo? :)
 
Ljudi odkle skidate helium, sa apkmirror-a? Nema ovih marmuna iz telenora da puste 5.1.1. Trebam da se prebacim na poljaka i da odradim backup...
 
Što se cimaš sa bekapom kada nemaš ni rut ? :)
Odradi to od nule - prebaci slike/dokumente/muziku na računar , sve formatiraj iz rikaverija u uživaj ...
Posle odeš na play store i selektuješ odjednom sve aplikacije i to je to - minut posla.


Нego ljudi meni od 5.1.1 povremeno baguje senzor za otisak :(
Uveli su i neke animacije ...

Evo i ovde ljudi kukaju na identičnu stvar - http://forum.xda-developers.com/note-4/general/5-1-1-issues-problems-t3188467

Rom works almost perfect for me but sometimes screen wake takes around 5 sec. And after lockscreen phone lags for 10 sec cpu usage is too high even on idle then it settles.
I also experience launcher crashes. Phone randomly throw me back to lockscreen it just happened 5 min ago i was using twitter and phone just went to lockscreen.
Any1 else noticed these issues i guess these problems exist on sprint 5.1.1 checked other forums .
Ps: phone is wiped twice and it didnt help.
Update: culprit is fingerprint after disabling fingerprint lockscreen everything works flawless.
 
Poslednja izmena:
Mislio sam da sam jedini forumas koji ide veceras na astral projection [emoji4]
Sorry za off.
 
astral projection ...
0ba4e1d116d7bde3429f8f2b7bdaa2e9.jpg
 
Jutros sam azurirao na 5.1.1. Prvi utisak je da u samom UI nema razlike. Razlike ima u perfomansama. Sada osetno bolje radi, pogotovo ako nije ukljucena usteda energije. Recent apps bukvalno leti.
 
Ja sam skoro presao sa trojke na cetvorku...e sad,imam drugara,koji se razmislja da li uzeti novu trojku za 400 ili polovnu cetvorku za te pare? Sta mislite ljudi?
 
Lagan izbor, note 3 neće dobiti ni marshmallow Android (v6.0) koji stiže u novembru :)
 
To sam mu i ja rekao...samo da pazi da je ocuvana cetvorka,burn in da nema itd i bolja je kupovina...jos je dobro i nasao za te pare,ljudi traze i po 450 za polovnu.
 
Da najverovatno note 3 nece dobiti android 6 ali to znaci da ce note 4 biti i posledni update za njega :D
 
Poslušam Daču i odradim FR posle upgrejda. Prezadovoljan sam sa baterijom [emoji20]

uploadfromtaptalk1440968435357.png
 
Poslušam Daču i odradim FR posle upgrejda. Prezadovoljan sam sa baterijom [emoji20]

Pogledajte prilog 178248

Ne znam jel se salis ili sta; ovo da nije tuzno bilo bi zalosno!

Lagan izbor, note 3 neće dobiti ni marshmallow Android (v6.0) koji stiže u novembru :)

To je inace presudan faktor pri odabiru telefona!?...pa ja bi sutra kupio note 3 da nadjem negde sa 4.3!! Ne kazem da nije daleko pametnije uzeti note 4 u ovom slucaju (ima ih mesec dva starih sa garancijom za te pare).
 
Ma već sam stavio na punjač, inače je sve isto kao i na 5.0.1. Bem li ga, ovo je baš loše ...
 
To i ja kazem. Na 5.0.1, mesecima bez factory reseta, sve je bilo ok.
Ovo je sad sveze, mislim da sam u petak resetovao, instalirao apps i podesio kako je i bilo sto se svih podesavanja tice. I onda ovo sa baterijom, a nista nije pokazivalo bilo kakav drain, osim onog system android koji je najveci potrosac.
 
Sačekaj sutra pa baci pogled.. Dešavalo se i meni tako par puta da poludi na 5.0.1...
 
Nema to veze sa FR :)
Šta si radio posle toga?
Meni baterija ista, a možda i bolja u odnosu na 5.0.1...
Čak mi se čini da nema onog cimanja prilikom javljanja.
 
Nema hallo lag, to je provereno. Primim preko 20 poziva dnevno, niti se jednom to desilo.
Elem, na 5.1.1 je i meni sve radilo ok posle updejta. Ali, ne lezi vraze, rekoh da uradim FR mozda to bude jos bolje. I to bi bilo to :)
Nisam nista radio posle toga, automatski je odradio restore svih mojih app, ja sam kao i uvek sredio podesavanja, akaunte, a cak ni vidzete jos nisam ni stavio.
Videcu sutra kako ce biti, pa cu postovati ovde.
 
Šta to vraćate, bekapujete samo komplikujete :)
Ide se na play store /all, selektuju se odjednom sve potrebne aplikacije i samo install...
2 minuta posla i ne može da se desi to što se tebi desilo :)

Slike, dokumenti muzika copy/paste sa kompa i to je to.
 
Poslednja izmena:
Lol, citaj bolje. Automatski (gplay store) je odradio restore aplikacija koje su bile instalirane. NIsta ja bekapovao nisam.
 
Meni play store nikada sam nije to radio - ni na jednom telefonu/sistemu...
 
krastavac, stikliraj pa ce ti raditi ;)
 
Kako nije.. Pri startu izaberes da ti sam vrati sve apk od prethodnog moba/stanja

Mada zna cesto da zabode
 
De bolje, vise mi je preko glave rucno da idem i instaliram 100+ aplikacija.

Ovaj restore je sad odradio kako trreba, ranije je znao zesce da se izbaguje. Vratio je tacno sta je i bilo instalirano, ni manje ni vise.

Al eto, i da nam Dacha nauci nesto novo ;)
 
Nazad
Vrh Dno