Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Pozdrav drustvo,vredi li menjati note 9 i a80 za note 10 plus?

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
Ne vredi

@wave po ovome što vidim na slikama ja evo ne znam kako ta ringke x može da bude bolja i tvrđa od spigen tough armor-a?!

@ice ringke, spigen pa i samsung imaju silikone koji su tvrđi ali i deblji.

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Šta si uzeo, monarch ili?!

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Ne vredi

@wave po ovome što vidim na slikama ja evo ne znam kako ta ringke x može da bude bolja i tvrđa od spigen tough armor-a?!

@ice ringke, spigen pa i samsung imaju silikone koji su tvrđi ali i deblji.

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk

Pozdrav drugar,

Cim stigne napravicu par slika. Al vjerj mi, posle UAG maske koja na zalost kosta skoro 30 Eur a extra zastita, Ringke je drugi po redu za mene kvalitet zastite. Mnogo je deblja od Spigena. Spigen je ko one kineske, ako pricamo o debljini. Fusion X ima bas tvrde i debele okolice. Koliko puta mi je padao samo Mate 20 Pro i P30 Pro i nikad nista im nije bilo. Kamere su fantasticno sacuvane, znajuci koliko je bila izbacena kamera P30 Pro. Spigen ih pokriva samo 1mm. I jos ljepsa je od Spigena bar meni.
 
@wave očigledno ne mislimo na isti spigen ali kako god. Bitno je da smo svi zadovoljni onim što imamo i da su nam telefoni čitavi [emoji6] Ja sam par različitih spigena koristio i primetna je razlika u debljini (tough mi ima npr skoro 3mm višlje ivice od stakla kamere, ok ti pominješ 1mm, dok je rugged primetno tanja, čak i neo hybrid). Uag i tech21 ne uzimam u razmatranje zbog prenapumpqne cene (eventualno bi monarch uzeo ali...)

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
@wave očigledno ne mislimo na isti spigen ali kako god. Bitno je da smo svi zadovoljni onim što imamo i da su nam telefoni čitavi [emoji6] Ja sam par različitih spigena koristio i primetna je razlika u debljini (tough mi ima npr skoro 3mm višlje ivice od stakla kamere, ok ti pominješ 1mm, dok je rugged primetno tanja, čak i neo hybrid). Uag i tech21 ne uzimam u razmatranje zbog prenapumpqne cene (eventualno bi monarch uzeo ali...)

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk

Kako god slikam kad stignu. Eto da ostala ekipa ima na uvid. Nego koje mi staklo preporucujes?

Koristio sam ranije Niklin ali sad ne znam zbog otiska prsta. Na P30 Pro opticki skener bio je odican Niklin. I dobar je Niklin sto je odvojen od displaya malo to jest lijepi se ivicama, pa i kad padne samo se zastita osteti nikako display od pritiska ili pada-shoka.

A ne znam da li ovi obicni temperat glass koji se lijepe citavom svojom povrsinom za display prilikom pada mogu da ostete display ili telefon zbog potresa?
 
@wave ja samo i isključivo whitestone dome koristim; posebno sad kad imaš specijalan otisak u sred ekrana, ne vidim šta bih to drugo rekao. Garantovano ne šteti displeju, možeš ga skinuti u svako doba bez posledica po ekran...a verujem da i zalepljenost po čitavoj površini bolje apsorbuje udar. Naravno, sve ima svoju cenu [emoji6]

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
@wave ja samo i isključivo whitestone dome koristim; posebno sad kad imaš specijalan otisak u sred ekrana, ne vidim šta bih to drugo rekao. Garantovano ne šteti displeju, možeš ga skinuti u svako doba bez posledica po ekran...a verujem da i zalepljenost po čitavoj površini bolje apsorbuje udar. Naravno, sve ima svoju cenu [emoji6]

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk

Hvala :) znaci bolje da je zalepljen po citavoj povrsini? :)

Imam jos jedno pitanje, gde mogu da vidim (na kojoj web stranici) koji je zadnji updejt izasao za N10P?

Vidim izasla je danas zadnja verzija Samsung Galaxy kamere, verzija 10.0.0. A ja ima 9.5.0. Po ovoj listi moja kamera ceka jos tri updejta. Kada skinem kameru V10.0 nece da se instalira.
 
@wave imaš phoneinfo aplikaciju za te stvari pa firmware stavku...
e873da40b759cc8beb20340334bee0cf.jpg


Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Hvala sada cu da pogledam :)

Pitao sam ovo jer vidim da masu njih ima npr isti updejt kao ja - October security patch ( ali oni imaju jos) camera improvement (dok ja toga nemam) :/
 
Ne opterećuj se bespotrebnim, ja sam i dalje ciljano na prvom firmweru [emoji6]

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Neko je spominjao da ima problem sa Viberom, da ne pali ekran dok je telefon zakljucan. Ne mogu da nadjem taj post, da li neko zna kako ovo resiti? U sustini, upali se ekran ali prikaze samo malu notifikaciju pri vrhu ekrana. Kada telefon nine zakljucan zvoni redovno.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
@Jozef Jel ti ovako u podešavanjima samog vibera (podešavanja, obaveštenja)?!
5e8c65ebc350718f241c92a0725a51b8.jpg


Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Ljudi, a jel i'ma kod nas negde Whitestone dome da se kupi u BG?
Znam da može da se online naruči, cena nije problem, problem je instalacija, znajući sebe zeznući oba puta za oba stakala koja šalju u pakovanju. Pitam za S10 Plus, ali ista je situacija i sa Note 10/10 Plus. Sva stakla koja sam video u radnjama u BG imaju rupu gde je otisak i to izgleda loše, a pti tome niko ne garantuje da li će FP da radi.
Jedna radnja nudi neko staklo sa lepkom i UV lampom za samo 2.000 din, pa mi to sumnjiavo zašto je toliko jeftino.

Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nažalost nema kod nas, treba neko da krene da švera i da se obogati [emoji56]

Inače za n10(+) još nema whitestone sa dva stakla u pakovanju (bar ja na amazonu ne nađoh)...čekam isto da natrefim pošto i ja svaki put manje više nešto zabrljam prilikom instalacije [emoji2957]

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Nema ni na mobile fun na zalost a to sto ti nasi nude ponradnjama na aliju kosta 3e,ako ti treba poslacu ti pm gde na aliju da pazaris ,kupio sam iz te radnje bar 15 ak srakala i nikad nije bio problem mada je whitestone definitivno najbolji
 
@dule2303, pošalji mi na pp. Kupih juče S10 Plus, a ne mogu nigde da nađem kršteno staklo. Stavio sam odmah mobile outfiter foliju i skinuo posle sat vremena, užas je.

Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
 
@Proday
Ma da, sve mi je bukvalno isto. Ne kontam zasto ne radi kako treba. Gledao sam po netu, ali nista konkretno ne videh.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ako ti ostale aplikacije pokazuje normalno a samo viber ne, onda nemam pojma.

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Kako doci do folije za ekran one fabricke perfektno je zalepljena ima li nesto tako da se nadje ako da gde al da nije allexp.
 
Za s10 je bilo redovno kod operatera i po radnjama opreme da se pazari, zar nije tako i za n10?

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Uvek je bilo za S seriju folija, za N koliko znam nije iz razloga olovke sto ostavlja tragove pri koriscenju. Mislim na originalne.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Zna li neko ima li za note 9 za exynos verziju dobar port?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Bolje mi je uslikala Samsung kamera kada ukljucim hdr. Bez hdra su razlike minimalne.

Hvala na apk.


Darko, imas temu za Note 9, koja je i aktivnija od ove.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li je neko od vlasnika note 10 probao da ubaci neki custom rom? Pretpostavljam da zbog garancije nije niko ali ajde da pitam za svaki slučaj i kakva su iskustva. Ili bar neki debloat da uradi preko adb-a?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Sto bi radio debloat preko adb-a,imas package disabler koji nije skup i nema zezanja sa root-om
 
Ne znam, zato i pitam [emoji16] Još uvek sam u fazi razmišljanja da li da kupim note 10.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Imas package disabler sa njim mozes sve da iskljucis sto ti ne treba i to bez root-a
 
Nazad
Vrh Dno