Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Svaki put kada se seruje hdr 10+ cak i na google kao i na drustvene mreze telefon sam konvertuje video materijal iz hdr 10 plus da bi mogao da se gleda na drugom uredjaju koji nema podrsku za hdr 10 plus. Mislim da jedino kada uploadujes na yt to ne radi jer yt podrzava hdr10+
Imas u galeriji opciju da iskljucis konvertovanje i onda ne bi imao problem
 
Poslednja izmena:
^ nema kompresije na original.

Mislim da treba vremena da se pojavi u full kvalitetu na g photos, kad upload-uješ bude tipa 480p, pa se malo kasnije pojavi HD/FHD..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Pa da, ali verujem da 1% koristi original storage, a ne unlimited.

Jako brzo bi popunio sa par 4K HDR snimaka.
 
To da, ali napisao čovek da je stavio na original ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Evo i dokaz
95de23ae3464f6e3668de5ba4f04b271.jpg


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Snimi video sa hdr10+ pa ga pusti da zavrsi upload,zatim iskljuci u galeriji u settingsu konvertovanje pa.opet snimi neki video pusti ga da zavrsi upload,zatim obrisi oba sa telefona i vidi ima li razlike na google-u. Tako bih ja uradio da proverim
 
Zar to i nisam uradio u postu broj 1348?

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
U galeriji udji u setings pa iskljuci da konvertuje hdr10+ ,probaj pa vidi sta se desava,nisi napisao da si iskljucio konvertivanje,probaj pa javi,nista ne kosta. Ovo sto si ugasio je u stelovanju kamere
 
Da li je neko probao fusion bumber komplet zaštitu za telefon koju radi kompanija mobile outfitters. Zanimaju me utisci rad senzora za otisak prsta i naravno kvalitet ugradnje.
 
Pojavio se na amazonu napokon whitestone duo pak za n10 i plus...pa ako ima još neki manijak koji bi da baci 65e na stakla eto da zna [emoji23][emoji56]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ja sam ga uzeo kad sam kupio tel i bolje staklo nisam imao, sta sam sve prosao i nigde velike ogrebotine nisam imao, niti se negde podiglo, a slomio sam ga zato sto sam zaboravio tel u dzepu i nesto sam tesko podigao i tacno na tel sam naslonio i za divno cudo samo se staklo polomilo...
Sledeci tel koji budem uzimao (ako bude zakrivljen ekran) obavezno uzimam whitestone [emoji4]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Pa ja sam već 3x kupovao za razne telefone, niko ne spori da je odlično, samo preskupo i zeznuto za montažu [emoji6]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
U pravu si. [emoji122][emoji16]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Nekoliko puta povučena tema, ali evo, vi koji ste to učinili.

Vredi li preći sa N9 na N10 plus? Ovo pitanje sada postavljam posle nekog vremena korišćenja i stečenog pravog utiska o novoj generaciji.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Vredi ako je doplata neka pristojna al to je tesko naci znas vec kakvi si preprodavci tvoj spuste max cenu a njegov racuna najskuplje moguce.:)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Totalno ne isplatljivo na novcanom smislu, ako ljubav(bolest)[emoji3] prevlada to je nesto drugo. Mislim da ispod 400€ doplate ne moze da prodje.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja za tu razliku u doplati uzeo a80 kida tel.:)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Teška bolest je u pitanju. Taman sam mislio da sam se smirio, medjutim, počelo da golica maštu. Dosta sam se s ovim izigrao. 14 i po meseci [emoji28]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Onda spremi 400e ako ne i vise hehehe.[emoji4]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja presao sa s10+ na Note 10+ za 300e, nisam zazalio. Mocan Note 10+

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Sa s10 plus bas ne vredi 300e nikako doplate.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Moj Note 10 + je na servisu trenutno, čim ga dobijem nazad mijenjam za S10+ :)

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ne vredi pogotovo sa N9 400e... ama bas nikako, do 200e max i to ono ako ostane od plate viska kad se sve podmiri i zadovolji ostalo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta ti se desilo sa notom kad je na servisu?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ljudi zadovoljstvo nema cenu,da li vredi prelaziti sa jednog na drugi i razliku u ceni moze da zna samo onaj koji ga kupuje. Ove godine sam menjao bar 5 tel i nisam zazalio ni jednom osim kod s10 plus i note 10 plus sa ex cipom i to samo zbog pimenutog cipa a ne samog telefona
 
Nazad
Vrh Dno