Šta je novo?

Red Alert 3 - oficijelna tema

ja sam imao taj problem sa drugom misijom,kada sam instalirao patch 1.0.3 problem je resen
Zar nije 1.0.2 poslednji patch?

edit: Nevermind, sada sam provalio da je zaista izašao i 1.0.3, samo se ne pominje na news delu sajta.
 
Poslednja izmena:
LoL, ali strmeknuti svemirsko djubre na neprijatelja, e to jos nisam video :d
 
zanimljiv je ovaj RA3 :banana:

u bre sto je zajebano sa amerima :(
nadam se da ce japanci biti bolji rusi su mi bili extra:D
 
Poslednja izmena:
Jel neko probao skirmish? Ja nikako ne mogu da pobedim kompa na brutal:S:
Jednostavno novi sistem skupljanja resursa mi ne daje ni priblizno konstantan priliv za neku jacu izgradnju.
 
moze li neko da sheruje sejv gejm, misija posle one kad general izda ruse?
moze na rs ili na mail.
tnx
 
Poslednja izmena:
Nisam ja za ove RTS, šta da radim na drugoj misiji Sovieta gde me Yuriko čepi stalno? Ona mi ostala na mapi da uništim i prilično je neuništiva...

Mora da sam propustio nešto?!
 
Uzmes lepo, pokupis par tenkova magnetom i onda joj sve to lepo bacis na glavu
 
ja sad ponovo krenuo sa rusima jer ovi amerikanci mi bas idu na zivce
 
Poslednja izmena:
Jel neko probao skirmish? Ja nikako ne mogu da pobedim kompa na brutal:S:
Jednostavno novi sistem skupljanja resursa mi ne daje ni priblizno konstantan priliv za neku jacu izgradnju.

Brutal = cheat. Mislim da 2x vise kesha dobijaju brutal AI od harvestera. I sire se po mapi brze nego kuga. Samo fast rush i harass i to na maloj mapi. Na velikoj sirenje, turtle i na kraju specijalke, sw, tier3 swarm...

U sustini tesko je dobiti brutala, ja hard oderem u svakoj mapi (ni 1 nisam od hard-a izgubio), a brutal jedva koji put. Znam da mogu onu japanku sto gradi morsku flotu i onu Allied sto gradi Multigunner IFV vozila da dobijem sa EOTRS (Japan).
 
u bre obozavam nosace aviona kod amera extra su

a joj sad ovaj predsednik opet neka pobuna oce da sravni ruse sa nekim super oruzijima ccc :(
 
^ovo su ljudi koji igraju RTS mnogo dugo i koji nemaju pametnija posla :)
ovi znaju sta rade, ali da je ovo uzitak RA3 - jeste. gameplay je jako vesto osishjen, mnogo mi se dopada!
 
pa lepo zabranis pristup samo red alertu ja to radim sa nodom blokiram ceo saobracaj ka netu i onda je milina, naravno ovo samo ako se nesto ne skida, ako skidate onda mora de se konfigurise FW
 
@mmarkovic: Ovo je uobicajena taktika za bilo koji RTS sa resursima, osakatiti protivnikovu ekonomiju. Ne znam sta ti je tu cudno. :)

Mislio sam na iste one ljude koji igraju wow i slicno :)
Naravno da je poenta rusha oslabiti protivnika do iznemoglosti :) igrao se SC jednom ... rekoh da su ljudi mnogo dobri, jer pogledajte samo kako je "pametno" zagradio svoje harvestere i svoje resurse ... odlicnoo .
 
Jedan od načina da se smanji učitavanje bez upotrebe firewall-a je sledeće. Dakle treba promeniti tj. dodati neke parametre hosts fajlu koji po defaultu ima ovu putanju C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts. Kako bi to on trebao da izgleda posle dodavanja pogledajte dole.

# Copyright (c) 1993-2006 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

127.0.0.1 localhost
127.0.0.1 localhost
127.0.0.1 servserv.generals.ea.com
127.0.0.1 mangler1.generals.ea.com
127.0.0.1 mangler2.generals.ea.com
127.0.0.1 mangler3.generals.ea.com
127.0.0.1 mangler4.generals.ea.com
 
Zna li neko gde ima trainer za 1.03 verziju koji radi?

Ja sam našao onaj +1 za money ali ne radi ili ja radim nešto pogrešno.
 
Zna li neko gde ima trainer za 1.03 verziju koji radi?

Ja sam našao onaj +1 za money ali ne radi ili ja radim nešto pogrešno.

Koji ce ti qlinac trainer. I ovako je SP tezina srozana po tezini na jadan nivo. Igraj na MED kampanju i Hard protiv AI u skirmishu i uzivaj.
 
Moze li neko da mi odgovori u vezi senki iz igre.
Naime sve senke mi izgledaju odvratno,mutno i krzavo.Kako da resim ovo.
:wave:
 

Prilozi

  • ra3_1 2008-11-08 16-31-18-42.jpg
    ra3_1 2008-11-08 16-31-18-42.jpg
    252.3 KB · Pregleda: 106
to tako treba. Ako oces, mozes da uninstaliras igru i zaboravis na ovaj promasaj zvani RA3 :(
 
Igra je generalno ispod proseka za RTS, sa nebuloznim jedinicama i barem meni neinteresantnim multiplejerom. Kampanju je jedino ok odigrati jedanput u nedostatku boljih igara ovog tipa, mada me svaki čas iznervira glupost sopstvenih jedinica. Ako ikada omoguće coop za kampanju u LAN-u, možda je odigram još jednom.
Jedina svetla tačka je muzika koja je stvarno odlična!
 
to tako treba. Ako oces, mozes da uninstaliras igru i zaboravis na ovaj promasaj zvani RA3 :(

Pa nije bas toliko promasaj :) Ok je RA3.Stilski gledano sa Japancima su otisli predaleko to se slazem,ali igra je solidno izbalansirana(ok,kapiram da ce se uociti neki nebalansi koji ce eventualno biti patchovani),rase su dosta raznovrsne itd..
Kampanja je dosta losa,prica se skoro ne nazire,C&C3 sa Kane's Wrath-om je imao odlicnu pricu.Dalje,one specialne osobine na svakoj jedinici su nekako isforsirane.
Ali mislim da ce biti jako dobra za multi,pogotovo posle expansiona kada ce biti zaokruzena.
Sad vec bijem brutala,doduse sa Rusima i eventualno Japancima,sa Amerima jos ne mogu :)
 
i bre sta se zalite pa pogledajte more samo kako je odradjeno fantazija

jedinice su brutalne pocinju ameri da mi se svidjaju onj aurora tenk ili kako se zove je brutale kako i mirage a bombarderi iha sve mi se vise svidja :D
 
Nazad
Vrh Dno