Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

@MalaStrela sad je uspelo. no, opet sam osvojio pozivnicu :D
 
@momsab

Skaldisti ih dok ne nadjes adkvatne clanove koje bi pozvao, pa cak i da ti istekne vip bolje i tako nego da podelis pozivnice nekome zbog koga bi mozda mogo da imas problema.
 
Poslednja izmena:
Mislim da da, ali ne drži me za reč. Ja sam radio i ništa nije bilo. Mada ja sam i donor.
 
Globalni freeleech na TV-vault.
 
Ako ima neko ko je ozbiljan da mu treba pozivnica za torrentday neka se javi u pp imam 2. Znaci samo ozbiljni tamo sam 10 godina.
 
Ljudi vama radi FL?
 
Izgleda da je umro (bar za sada). Domen je izgleda preuzet od strane "vlasti".
 
Ima li neko pozivnicu za crnuberzu ili neki drugi dobar domaci tracker? Bio sam nekad davno clan ali su me banovali zbog cgnat. Sad sam na privatnoj IP, tako da nece biti problema :)
 
Imas cini mi se jos uvek otvoren za primanje ExYuSubs ( potrebna introdukcija ), Crnaberza povremeno i ona otvara ( trenutno ne ) a EUC imam pozivnicu
 
Probah da odem na FL upravo i sada radi. Nikakva vest nije objavljena na forumu da se nesto desilo a ja ko za baksuz nisam napravio screenshot juce. Videcemo kako ce biti na dalje...
 
Koji klijent koristite? Ja koristim qBittorrent, ali nikako da postigne dobre upload brzine, retko vidim da dođe do 1MB/s. DL ide max. MTS optika, 400/200. Hvala!
 
Kod mene qbittorent 4.6.2 radi ok, SBB 600/60, ali upload zavisi od trekera i torenta koje sidujes, na javnim ide bolje( mada ti tu i ne treba) dok kod privatnih je malo teze.
 
Koristim skoro isključivo privatne. HDbits, BTN, HDT, IPT.
Primetio sam da na javnim ul ide značajno brže
 
To ti je tako, uopste nije lako, iako na papiru imas dobar upload da bi on isao brzo moras uhvatiti jako svezi torent pa ni onda nije sigurno da ces ga vratiti 1:1 pre nego sto zadovoljis seed time odredjenog trekera, tako ti je i sa seedboxom...
 
Ma ok, ratio mi nije problem ni na jednom trackeru, za sada.
Hvala svakako!
 
Nazad
Vrh Dno