Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Crni petak na FL popusti su u prodavnici, ako nekome znaci...
 
Imam ja nalog na exyusubsu, nisam to ni znao. Ali kakav je ne mogu da ti kazem jer za pristup torentima moram da se predstavim na njihovom forumu, a ja to nisam urado, niti nameravam. Treba da napisem ko sam, odakle sam, cime se bavim, sta me interesuje od sadrzaja i slicno.
 
Pa daj onda nekome nalog. Dogovori se sa nekim pa neka ti posalje svoj email pa promeni email u opcijama i taj koji ti je dao email ce mu stigne potvrda da se loguje.
 
Ok, @vladat1, ako ti treba nalog posalji mi svoj mejl u PP.
 
Ima li neki privatni tracker na kome ima bogat izbor filmova i serija u x265 formatu?

Ako postoji molio bih pozivnicu, mogu da uzvratim sa pozivnicama. Uredan sam drug član na mnogim privatnim trackerima.:)






Probaj bolje preko Mirc-a malo vise cimanja ali odlican izbor. Kucaj

Guide: The ***** proof guide to downloading ebooks off IRC​

Pa zar Z-Library nije najbolje mesto za to?
 
Ima li neki privatni tracker na kome ima bogat izbor filmova i serija u x265 formatu?

Ako postoji molio bih pozivnicu, mogu da uzvratim sa pozivnicama. Uredan sam drug član na mnogim privatnim trackerima.:)







Pa zar Z-Library nije najbolje mesto za to?
Prati otvorene registracije za hawke-uno, nemam pozivnicu ali cesto bude otvoren.
 
Poslednja izmena:
Blutopia je otvorila prijave za pristup https://blutopia.cc/application

Bio sam clan i nije los treker ali ga nisam koristio i naravno banovali su me zbog neaktivnosti.
 
Neki su neki dan prokomentarisali za ex yu sajt sto treba da se prestavis da je frka a ovo kliknuo da vidim sta je, pitanju koliko imas iskustva u torrentima, email, kako si cuo za njih, pa onda ss od naloga pa link od tog naloga pa sve to isto ali od nekog drugog trakera i onda podnosis zahtev. Hvala ali ne hvala.
 
Pa nijedan privatni treker, koji imalo drzi do sebe, nece nikoga pustiti bez prethodne provere, to je sasvim normalno.
 
Ja sam dugo godina na Crnoj Berzi i odlican je sajt, ima sve sto treba. Da li postoji neki strani za 4K filmove, tu i tamo serije?
 
Filmovi i serije, njihovi internali nisu losi.
 
Nista posebno. Na HDB ne traze toliko koliko traze tu za ulaz.
Mislim da ovo nije ni blizu istini, na HDB ne mozes da udjes na "aplikaciju" vec samo ako te neko pozove a taj sto te zove treba da ispuni mnooogoo uslova i onda da dobro razmisli kome ce da da pozivnicu.
 
Mislim da ovo nije ni blizu istini, na HDB ne mozes da udjes na "aplikaciju" vec samo ako te neko pozove a taj sto te zove treba da ispuni mnooogoo uslova i onda da dobro razmisli kome ce da da pozivnicu.
Pozvao sam dvojicu bas od ovog foruma na HDB. Drago mi je sto sam ih upoznao i pozvao.
 
I jel se neko registrovao na
Mislim da ovo nije ni blizu istini, na HDB ne mozes da udjes na "aplikaciju" vec samo ako te neko pozove a taj sto te zove treba da ispuni mnooogoo uslova i onda da dobro razmisli kome ce da da pozivnicu.
Jedini uslov je da ima pozivnice ili poene i da pozove nekoga. Traker na kome si uopste ne zanima da li taj koji je pozvan zna oko torrenta ili ne. Oni ce da reaguju tek ako nastane neki problem, hit and run mada to radi scripta, skupis dovoljno poena ban, ili ako neko vara.

Zasto... pa zato sto sam traker ide na to da ce se zovu ljudi od poverenja a ne da ces na neki jaci privatni traker zvati totalnu random osobu.
 
Da li moze za mene pozivnica za 4K filmove ? Neki jak tracker. Meni je racunar upaljen od prosle godine 24h tako da nije frka uopste.
 
Nazad
Vrh Dno