Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Redacted slavi rodjendan
 
Kako doći do pozivnice za Materialize.is ? Da li neko odavde ima pozivnicu?
 

Your Blutopia Application​

Your application has been denied for the following reason: "some forum" mhm Thanks, Blutopia

😄 😄 😄
 
Nisam ni znao da je pao...
 
Da li imate preporuku za neki torrent za pdf izdanja knjiga?
Hvala unapred.
 
treba mi pozivnica za filelist.

imao sam davno fl sa terabajtima uploada preko seedbox-a pa sam ovde poklonio nalog jer sam u tom trenutku odustao od torentovanja.

imam net 500/500 i poštujem pravila.

Edit: Rešeno!
 
od 15.XII do 1.I dele poklon dnevno na TL
 
delim 2 pozivnice za FL (postadoh VIP)
uslovi:
  • da znate da koristite torente i da poštujete pravila trekera
  • barem godinu dana staža na forumu
  • barem 50 poruka

zainteresovani neka se jave preko privatnih poruka da bi dobili generisani kod


p.s. od danas pa do 10. juna dele dnevne poklone na FL
 
Od danas do 10. juna? Šta je to, ne sećam se da je to ranije bilo.
 
Ovi noviji clanovi FL, ovo vam je prilika da znacajno popravite ratio. Generalno , ovako se moze resiti ratio na duzi period. Secam se da sam imao malo oroblema na oocetku, ali posle deljenja poklona sam krenuo znatno bolje..
 
I na TL i BTN je u toku "darivanje"... :)
 
Kad smo kod darivanja, evo i ja da pitam ako neko ima da "daruje" ptp ili btn pozivnicu. :) 2 seedboxa i na većini sajtova ratio preko 1500. Jedino je na crnoj berzi malo preko 36, sa 3.5TB upload. Znam da je izuzetno mala šansa, ali vredi probati, s obzirom da je čuveni jovandeka ovde dobio ptp.
 
Kad smo kod darivanja, evo i ja da pitam ako neko ima da "daruje" ptp ili btn pozivnicu. :) 2 seedboxa i na većini sajtova ratio preko 1500. Jedino je na crnoj berzi malo preko 36, sa 3.5TB upload. Znam da je izuzetno mala šansa, ali vredi probati, s obzirom da je čuveni jovandeka ovde dobio ptp.
Uzimaj samo neophodne pozivnice, tj ono što ćeš koristiti. Ljudi se zamlaćuju sa pojedinim trakerima zvuče im kao nešto posebno, a skidaju većinu stvati koje imaju svuda.
 
Za nove stvari bilo koji treker je dovoljan, ali kada se trazi nesto iole starije i manje popularno tu do izrazaja dolaze vrhunski privatni trekeri, mada i na njima nije sve sidovano bas najbolje mada uvek moze da se posalje zahtev za re-seed...
 
Uzimaj samo neophodne pozivnice, tj ono što ćeš koristiti. Ljudi se zamlaćuju sa pojedinim trakerima zvuče im kao nešto posebno, a skidaju većinu stvati koje imaju svuda.
Naravno, nije mi ni cilj da gomilam trackere koje necu ni koristiti, ali isto tako niko nece dati pozivnicu za "elitnije" trackere i rizikovati sopstveni pristup dok ne vidi neki dokaz da je onaj koga poziva sposoban da drzi ratio i zna sta radi. Ono cemu sam uspeo da dobijem pristup gledam da maksimalno uploadujem. Sto kaze @sdejan za nove ili popularne stvari je lako naci, cak i na public trackerima, medjutim cim potrazis nesto sto nije mainstream, vec je zezanje.
 
Za starije serije odlican treker je tvvault, tu su samo serije koje su bar 4 godine ranije zavrsene i ima raznih formata.
 
danas sam na FL osvojio pozivnicu koja važi još manje od 48h. kome treba, neka se što pre javi na pp.
uslov: da je aktivan član foruma, da ume da koristi torrente i da poštuje pravila na FL (uglavnom se svodi na obavezno seed-ovanje 48h)
 
@momsab

Pozivnicu mozes da ponistis i bice gore koliko ih imas pa kada se neko javi mozes opet da kreiras pozivnicu i da pozoves nekoga.
 
Ides na ono delete, i ne brini se nece ti obrisati pozivnicu nego ce je prebacitii gore u vec postojece. Vise puta tako radio i uvek bez problema je doda gore ali kako nisam vip onda ne mogu ni da ih delim.
 
Nazad
Vrh Dno